Зручна чоловіча парасолька — обов'язковий атрибут гардероба будь-якого представника сильної половини людства. Чоловіки віддають перевагу практичним речам, виробленим у строгому дизайні. Однак молоді люди часто обирають екстраординарні моделі, які стають яскравими акцентами образів. У Розетці представлені варіанти для людей будь-якого віку та стилю одягу. Ви зможете добрати аксесуар для захисту від дощу залежно від свого бюджету і вподобань.

Історична довідка

Пристосування, що захищають від палючих променів сонця, були винайдені приблизно в XI столітті до н.е. Вони з'явилися в той самий час у двох потужних давніх державах — Єгипті та Китаї. Показово, що в обох країнах цей предмет вважався символом влади. Його могли мати тільки фараони та імператори. Також допускалося, щоб захист від сонця був у наближених до влади людей.

У ще одній країні — Індії — куполоподібний аксесуар також вважався символом добробуту. У багатих людей було по кілька таких речей. Їх несла свита слідом за привілейованою персоною. Такий статус у жіночої та чоловічої парасольки зберігався упродовж багатьох століть в усьому світі. Тільки до XVIII-XIX століть він став повсякденним предметом побуту. У Франції в цей період придумали складану модель. А в Англії її почали використовувати для захисту від дощу. Раніше пристосування застосовували для того, щоб створити над головою тінь і врятуватися в такий спосіб від спеки. У наш час аксесуар частіше використовується під час дощу.

Різновиди чоловічих парасольок

Усі вироби можна поділити на дві великі групи — складані й тростини. Перші варіанти — сучасні модифікації. У складеному вигляді вони зменшуються в габаритах у 2-3 рази. Їх зручно носити в барсетці. Багато водіїв тримають такі речі в бардачку на випадок дощу. Складані атрибути мають складну конструкцію. Через численні елементи вони сильно схильні до зламання.

Тростину неможливо скласти. Вона має великий розмір. Однак тростина має безліч переваг:

  • зносостійкість — через брак численних деталей виріб рідко ламається;
  • чудовий захист від дощу — аксесуар має чітко окреслений круглий купол великого розміру, під яким легко поміститься 2-3 людини;
  • елегантний вигляд — річ слугує стильним доповненням образу, особливо гарний вигляд вона має з діловим костюмом.

Різновид тростини — парасолька-навпаки. Вона відкривається у зворотний бік.

Механізм

Залежно від системи відкривання й закривання розрізняють такі чоловічі парасолі:

  • механічні;
  • напівавтомат;
  • автомат.

Механічні — найпростіші моделі. Щоб їх відкрити й закрити, треба докласти певних зусиль. Маніпуляція займає певний час, тому такі вироби не дуже зручні для мешканців мегаполісів, у яких кожна хвилина лічена.

Напівавтомат має кнопку, яка відповідає за розкривання купола. Закривати купол треба вручну. Це найпопулярніші моделі. Вони являють собою вдалий приклад поєднання зручності, якості та ціни.

Автомат не вимагає докладання зусиль. За розкривання й закривання шатра відповідає кнопка. Це зручний аксесуар для міських мешканців, яким доводиться часто закривати й відкривати захист від дощу. Раніше вважалося, що автомат не можна впровадити в тростину. Сьогодні вона може мати автоматичний механізм.

Матеріали

Для виготовлення чоловічих парасольок використовується поєднання різних матеріалів. Передусім треба звернути увагу на купол. Це візитна картка виробу. Купол може бути зроблений із таких синтетичних тканин:

  • полівінілхлорид;
  • поліестер;
  • епонж;
  • нейлон.

Також трапляються поєднання цих матеріалів.

В аксесуарах розрізняються стрижні та спиці. Вони виготовляються з карбону, алюмінію, сталі, скловолокна, дерева. Найміцнішими вважаються карбонові спиці й основа. Алюміній — легкий і дешевий метал. Однак він не вирізняється довговічністю. Сталеві варіанти — найпопулярніші. Скловолокно — міцний і зносостійкий матеріал. Дерево екологічно чисте, проте воно зазнає впливу вологи.

Деталі

Під час вибору чоловічої парасольки треба враховувати тип ручки та функціональні особливості. Ручка буває прямою та у формі гака. Це індивідуальний параметр вибору, що залежить від особистих уподобань. Стрижень може мати різне покриття. Особливу популярність мають шкіряні ручки та гаки із синтетичних матеріалів з антиковзним покриттям.

Не варто нехтувати системою антивітер. Вона вбереже виріб від шквальних поривів вітру, характерних для українського клімату. Аксесуари постачаються в капсулі або чохлі. Цих елементів може не бути.

Велика увага приділяється дизайну. Адже це деталь стилю. У Розетці ви можете купити чоловічу парасольку будь-якого кольору: чорного, синього, червоного, фіолетового, жовтого та ін. Доступні бренди:

Доставка виконується по всій Україні.

Обрано 1904 товари

Показати ще