Відгуки покупців про Мобільний телефон ZTE Blade A53 2/32GB Blue (993075)

• Евгений Шарабура
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Вполне себе неплох.

Переваги:
    Есть
    Недоліки:
    Тоже есть. Но за такую цену их перечислять это грех
  • Іван Сметанюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Green

Буду повертати, споживання батареї падає на очах, всі додатки ,моб. дані та функції вимкнені тільки мережа.

• Тетяна Волощук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Телефон легкий в використанні. Гарний дизайн. Дуже сподобався. Доступна ціна. Дякую ️ буду обов'язково рекомендувати

Переваги:
    Легкий в використанні
  • Катерина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Green

Телефон гарний візуально, але ніколи не стикалась з тим, що не приймає вхідних дзвінків. Вхідний дзвінок просто збиває. Інколи приймає, а далі просто знову вибиває. Всі настройки вже передивилась. Кілька разів скинула до заводських налаштувань. Нічого не змінилось. При вхідному дзвінку, при натисканні прийняти його просто вибиває.
    Оформила на сайті повернення товару. Цікаво тепер чи реально повернути його.

Переваги:
    Дизайн гарний, швидкий
    Недоліки:
    Попався якийсь бракований
    • Булах Юрий

І в мене таке саме!У вас щось змінилось?

• Катерина Крупка

Нічого не змінилося.
      Сьогодні телефон повернула в розетку. Прийняли на експертизу. Так цікаво то звичайно. Але побачу, що з того вийде. Гроші, якщо повернуть, то буде добре. Іншого такого не хочу і іншим би більше не радила. Телефон впринципі повинен приймати дзвінки в першу чергу. А не через раз, як йому захочеться.

• Катерина Лавка
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Green

Одразу можу сказати, що NFC в цьому телефоні нема. Хоча в характеристиці написано, що є.
    На початку запуску він тормозив. Потім почав нормально працювати.
    За свої гроші він нормальний. Підійде для соц. мереж, дзвінків і Ютуба з Гугл, не важкі ігри. Щось сильно важке він не потягне (це видно з характеристики). А так само по собі норм.
    Тільки при покупці треба зауважувати на те, що модель без NFC. Бо є ті кому дійсно це важливо.

Переваги:
    Нормальний телефон за таку ціну
    Недоліки:
    Відсутність NFC, як вказано в характеристиці
  • Булах Юрий
    Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Ніколи не купуйте його!

Недоліки:
    10000000000
    • Вітя

чого?

• Никита Новик
    Продавець: Rozetka. Колір: Grey

За такі кошти телефон в якому є NFC просто класс.
    Та ще й чохол у подарунок!

Переваги:
    Топ за свої кошти
    • Дмитро Бондаренко

Где товар в суботу заказал?

• Ростислав Павлик

Дмитро Бондаренко, Навряд людина яка писала коментар про свою покупку знає де ваш телефон) Подивіться у особистому кабінеті або зверніться в Розетку напряму посилання

• Валерий Дейцев

аккумулятор съемный? данные из интернта отсутствуют или противоречивы