Отзывы покупателей о Маска-детокс Vichy с углем и каолином для глубокого очищения кожи лица 2х6 мл (3337875588768) 5

• Інна Большакова

Хороша маска для обличчя, хорошої густої текстури, не розпливається на обличчі, помітний хороший і дієвий ефект після використання: відчуття ультра чистоти і приємної матовості

Достоинства:
    Якісна, швидка дія, помітний ефект після використання
    Недостатки:

Інна, добрий день! Дякуємо за Ваш відгук і за те, що обираєте бренд Vichy для догляду за Вашою шкірою. Перед нанесенням маски рекомендуємо делікатно очистити шкіру за допомогою засобів з гамми Purete Thermale. Нанесіть маску на шкіру обличчя, уникаючи області навколо очей і губ, залиште на 5 хвилин і змийте водою. Використовуйте 1-2 рази на тиждень. Після використання маски рекомендуємо наносити на шкіру обличчя щоденний зволожуючий гель-бустер Mineral 89 з високим вмістом термальної води Vichy вулканічного походження і гіалуроновою кислотою натурального походження. Далі використовуйте основний догляд виходячи з потреб Вашої шкіри. Бажаємо Вам здоров'я і краси!

• Шокун Наталия

Вітаємо Наталія! Дякуємо Вам за Ваш відгук. Маска-детокс поєднує детоксифікуючі властивості вугілля і каолін, щоб очистити пори і освіжити шкіру, виснажену щоденним стресом і проживанням в забрудненому середовищі міста. Перед нанесенням маски рекомендуємо делікатно очистити шкіру за допомогою засобів з гами Purete Thermale. Використовуйте 1-2 рази на тиждень. Після маски рекомендуємо наносити основний догляд виходячи з потреб Вашої шкіри. Бажаємо здоров'я і краси Вашій шкірі!

• завалецкая Ирина

Маска чорного кольору,дійсно добре очищує забиті пори,звужує їх. В наборі йде 2пакетика. Одного пакетика вистачає на 2 використання. Маска рівномірно наноситься,має легку структуру. Шкіра після нанесення очищена,гладенька,не пересушена! Купуватиму ще! Всім раджу!

Достоинства:
    Добре очищує пори
    • Представитель поставщика

Добрий день! Дякуємо Вам за вибір бренду Vichy і Ваш відгук. Рекомендуємо наносити маску-детокс з вугіллям та каоліном для глибокого очищення шкіри обличчя на попередньо очищену шкіру. Використовуйте маску 1-2 рази на тиждень, залиште на 5 хвилин та ретельно змийте водою. Бажаємо здоров'я і краси Вашої шкіри!

• Александра Литвинова

Классная маска, хорошо очищает кожу . Лицо чистое, гладкое , кожа нежная после этой маски . Буду брать ещё

Достоинства:
    Хорошо очищает кожу, не пересушивает
    Недостатки:

Александра, вітаємо. Дуже раді, що Ви знайшли ідеальний засіб для Вашої шкіри. Для гарного стану Вашої шкіри рекомендуємо використовувати дану маску в комплексі з гелем та тоніком з гами Purete Thermale. Зверніть Вашу увагу на гаму Ideali. Засоби, що мають у своєму складі ферментований екстракт чорного чаю, що активує сяйво, аденозин, відомий своїми властивостями стимулювати енергообмін клітин, і екстракт чорниці з антиоксидантними властивостями в поєднанні з термальною водою Vichy день за днем ​​наповнюють шкіру енергією: відроджують сяйво шкіри, вирівнюють тон і текстуру, помітно скорочують пори й зволожують шкіру. Бажаємо Вам привабливості!

• Настасия

Взяла на пробу, мне понравилась, буду покупать еще.

Вітаємо, дякуємо Вам за зворотний зв'язок після використання засобу. Делікатне очищення - запорука краси й здоров'я шкіри. Рекомендуємо доповнити Ваш догляд засобами із гами Purete Thermale для очищення шкіри. Застосовуйте Purete Thermale гель, що очищає, в комплексі з Purete Thermale тоніком для всіх типів шкіри. Зверніть Вашу увагу на Mineral 89 щоденний гель-бустер, що підсилює пружність і зволоження шкіри обличчя. Засіб містить 89% термальної води, гіалуронову кислоту для інтенсивного зволоження шкіри, а також для посилення дії іншого основного догляду, який рекомендуємо наносити зверху. Бажаємо шарму!