Код:  243821995

Отзывы покупателей о Ультра питательный крем Vichy с успокаивающим эффектом для всех типов кожи рук 50 мл (3337875762335) 6

• Олег Малий

Шкіра рук після використання цього крему м'яка, шовковиста і зволожена. Дії крема вистає на період від 1 доби до 3 діб.

Достоинства:
    Густий, гарний аромат, зволожує
    Недостатки:
    немає

Олег, добрий день. Дякуємо Вам за гарний відгук. Бажаємо краси та здоров'я Вішій шкірі!

• Євгенія Стрілець

Хороший кремчік, густенький, приємний запах, добре зволожує. Лікує шкіру.

Достоинства:
    Класно пахне, гарно зволожує.
    Недостатки:
    Довго вбирається( це у мене так і у моєї сестри), залишається жирною плівкою, краще наносити вночі.

Євгенія, вітаємо. Дякуємо, що поділилися своїми враженнями після використання засобу. Турбота про шкіру рук — запорука здоров'я та краси. Ультра живильний крем Vichy зменшує дискомфорт через сухість шкіри рук, викликаної впливом частого миття. Термальна вода вулканічного походження, алантоїн і масло ши для пом'якшення, зволоження, живлення і захисту шкіри. Рекомендуємо наносити протягом дня за потреби. Бажаємо Вашій шкірі краси та комфорту!

• Анна

Идеальное увлажнение на зимний период и при частом мытье рук.
    Кожу разглаживает, делает шелковистой, руки стали лучше выглядеть.
    Единственный не особо комфортный для меня момент - крем очень густой и его нужно чуть больше, чем большинство других кремов. Но с другой стороны и расход благодаря интенсивности увлажнения чуть меньше.

Анна, раді вітати. Дякуємо Вам за такий чудовий відгук після використання засобу. Потреба у постійному очищенні шкіри рук стало невід'ємною частиною нашого життя. Рекомендуємо звернути увагу на гель для очищення Vichy, який не потребує змивання. Засіб забезпечить ретельний догляд, зберігаючи здоров'я шкіри. Бажаємо Вам гарного дня!

• Виктория Жук

Крем - спасение моих ручек. У меня постоянно с наступлением холодов кожа рук трескается и сохнет.
    Этот крем прекрасно их восстанавливает! Стараюсь наносить 2 раза в день, но и за ночь палочка-выручалочка от Vichy спасает мои ручки.
    Легко впитывается, не оставляет липкости и жирного следа на руках.
    Определённо буду брать ещё!

Достоинства:
    Отлично восстанавливает кожу рук
    Недостатки:
    Нужен объём побольше)
    • Представитель поставщика

Виктория, здравствуйте. Спасибо Вам за хороший комментарий. Меры безопасности в виде периодической дезинфекции рук уже стали обязательными для всех. Рекомендуем использовать антисептик-гель Vichy, который не требует смывания. Деликатно очищайте кожу и наносите крем для рук, после использования антисептика, чтобы увлажнить и восстановить кожу. Желаем здоровья!

• Оля Михайлівна

відмінний крем, часто беру в аптеці але в розетці виявилося дешевше
    гарне зволоження, густа текстура, відновлює та заживляє шкіру, зручний тюбик у використанні, крем швидко впитується та не лишає жирного шару, не обтяжує шкіру

Достоинства:
    густий, поживний
    Недостатки:
    нема
    • Представитель поставщика

Ольга, вітаємо Вас. Дякуємо Вам за чудовий відгук. Заходи безпеки у вигляді періодичної дезінфекції рук вже стали обов'язковими для всіх. Рекомендуємо використовувати антисептик-гель Vichy, який не вимагає змивання. Делікатно очищайте шкіру і наносите крем для рук, після використання антисептика, щоб зволожити і відновити шкіру. Бажаємо гарного настрою!

• Артем Х

Брала цей крем на холодну пору року. Мені підійшов. Тільки вологість повітря знижується-зразу шкіра стає сухою. Так як руки мию багато разів за день-взяла хороший крем. Він гарно справляється із зволоженням, живленням і відновленням шкіри рук. Швидко поглинається шкірою і приємно пахне. Наношу його на ніч і він працює ввесь цей час. Фірму цю знаю давно і в якості впевнена.

Достоинства:
    Якісний крем, зволожує, живить
    • Представитель поставщика

Вітаємо Вас. Дякуємо, що вибираєте бренд Vichy. Заходи безпеки у вигляді періодичної дезінфекції рук стали вже постійними в нашому житті. Тому перед нанесенням крему рекомендуємо скористатися гелем для очищення шкіри рук, який не вимагає змивання. Наносьте на всю поверхню шкіри рук, масажуючи до повного вбирання. Будьте здорові!