Отзывы покупателей о Мотокоса Vitals Master BK 3109-4a (53951) 40

3,6

• Виталий Ткаченко

Купував на сайті, щоб бачив її наяву, а не на фото - від покупки утримався б. Картер двигуна, корпус зчеплення, редуктор - із сірого пластику (на фото сприймаються як металічні). Дуже хотів би, щоб мої побоювання щодо міцності конструкції були марними. Мастило в двигун і редуктор залив відповідно до Інструкції. При косінні трипелюстковим ножем після відпускання важеля дроселя (коли ніж крутиться за інерцією) відчувається тривожний скрипучий звук в редукторі, при косінні шпулею такого не відчувається. В перший же день роботи (після обкатки) вийшов із ладу стартер: після чергового запуску двигуна шнур пружиною назад не втягнувся. Почав знімати стартер, а один із шурупів (той що біля сапуна) штатними викрутками комплекту інструменту не викрутився, втратив грані і не викручується, мабуть прийдеться висвердлювати. Прийшлось відкрутити болти зі сторони зчеплення, трохи розширити сторони корпусу двигуна за рахунок гнучкості пластику і повністю зняти весь корпус. Розібрав стартер, пружина "вистрелила". На щастя, виявилась цілою, тож зібрав стартер із другої спроби. Конструкція зачеплення за храповик сподобалась (правда, все дуже ніжне), хоча зібрати її без допомоги пінцета було б важко. Встановив стартер, двигун запускається. Це перші враження, і якщо після цього всі негаразди закінчаться, буду вважати покупку вдалою.

Достоинства:
    Двигун легко запускається, відчувається більша потужність у порівнянні з двохтактним двигуном
    Недостатки:
    Головки шурупів пластикового кожуха двигуна на рівні радянських меблевих :(((
  • Петро Ткачишин

Замовив вдруге.
    При розпаковці ніяких пошкоджень не помітив.
    Дяку, ROZETKA.
    Комплектація приємно здивувала, вона від тепер така, як у дорожчої, і більш потужної чотиритактної моделі BK 3912-4a Prime :
    „Ранцева жилетка
    Дві шпулі з волосінню
    Два мотки різальної волосіні
    (2,4 мм. По 15 м, Витий квадрат)
    Трипелюстковий ніж
    40-зубчастий ніж
    Нерухомий ніж
    Захисний кожух
    Ємність для палива
    Комплект інструментів і кріпильних виробів
    Тканинна сумка для набору інструментів
    Тюбик мастила для редуктора."
    Проте, як на мене, то не вистачає лійки, яка є на фотографії.
    Помітив, що штанга трохи модернізована, у кращу сторону, на відміну від попередньої, вона відтепер без отвору для фіксації захисного фартука.
    Замовив цю, а не більш потужну модель Prime, тому, що на практиці вона економніша.
    У попередньої коси на двигуні спостерігались підтікання, та забруднення під час експлуатації, чого ще не можу сказати про нову, щойно придбану, тому, що ще не встиг це перевірити, але гадаю, що це недолік мотокос Vitals, особливо чотиритактних.
    Хотілося б, щоб одна із шпуль, була б меншого діаметру, що іноді зустрічається при комплектуванні, тому, що та, що йде в комплекті важка, і створює вібрацію, і дискомфорт при косінні.

Достоинства:
    Економна.
    Недостатки:
    З часом, після кількох років експлуатації, доведеться постійно стежити за рівнем масла у картері.

Дякуємо за ваш відгук! Приємного користування.

• Олефиренко Сергей

Мне наверно не повезло. Где-то из под глушителя во время обкатки появилось подтекание масла. Ранее видел обкатку двух других таких-же мотокос и такого не било. Там в конце обкатки наблюдались пропуски искры на свече и люди меняли свечи. В меня свеча уже другая и все ОК. С подтеканием масла пока в раздумьях что делать: отправлять на гарантию или смотреть самому.

Достоинства:
    Тихая, экономичная.
    Недостатки:
    Еще не работал, только обкатал как в инструкции 10часов и где-то из под глушителя появился подтек масла.
  • Кравчук Петро

Після придбання мотокоси пройшов місяць. В роботі себе показує набагато краще за двухтактну. Комплектація після доставки з магазину - без проблем, зібрав дуже швидко - без проблем. Придбанням задоволений. Рекомендую.

Достоинства:
    Заводиться з першого разу, двигун робить без перебійно, набагато тихіше двухтактноі.
    Недостатки:
    Не виявив.
  • Михаил Васильев

Мотокоса неплохая, но розетка как продавец ужасная. Купил мотокосу, проверил комплект, но по не знанию не увидел что нет шлицевой гайки без которой с ней не возможно работать. Обратился в розетку 21го июня и 8го июля только получил ответ от розетки что поставщику сообщили. Я спросил у поставщика почему так долго, они сказали что им только передали информацию. В итоге мне отправили не доставки детали и к тому же с доставкой за мой счёт. Почему я должен платить за ошибки продавца, или поставщика??? Я хотел купить товар и пользоваться, а не получить кучу проблем. Ужасный сервис от розетки.

Достоинства:
    Мотокоса нелохая
    Недостатки:
    Некомплект, ужасный сервис розетки

Добрый день, Михаил! Приносим свои извинения за причиненные неудобства. Спасибо за предоставленную информацию. Мы примем меры для улучшения качества работы нашего магазина и недопущения подобных ситуаций в будущем.

• Анатолій Басок

При отриманні, в присутності курєра не замітив пошкодження гофри

Достоинства:
    Пройшла обкатку,трохи дав нагрузку(леска,ніж)
    Недостатки:
    Пошкоджена гофра

Доброго дня, Анатолій! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

• Михаил Васильев

Мотокоса робоча, проте комплект не повний, поки проходила обкатку не помітив що не має шліцьової гайки без якої неможливо працювати з мотокосою через сильну вібрацію

Достоинства:
    Тиха
    Недостатки:
    Не повний комплект

Доброго дня, Михайло! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму.

• Andrey Kondratuk

Коса прийшла немає книжечки та гарантії як вирішити це питання!!!?

Достоинства:
    Коса чудова
    Недостатки:
    Немає гарантії та бумаг

Доброго дня, Андрій! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. З докладною інструкцією по отриманню гарантійного талона Ви можете ознайомитись за посиланням . Також хочемо звернути Вашу увагу, що на нашому сайті можна сформувати талон в електронному вигляді (посилання для завантаження знаходиться під товаром) і роздрукувати у зручний для Вас час за посиланням .

• Ольга

Претензии к упаковке для пересылки - плохо упаковано - разлилось масло.

Добрый день, Ольга! Приносим свои извинения за причиненные неудобства. Спасибо за предоставленную информацию. Мы примем меры для улучшения качества работы нашего магазина и недопущения подобных ситуаций в будущем.

• Владимир Миронюк

При распаковке оказалось, что очки сломаны, но учитывая их качество, то не удивительно. Открыв коробку с валом сразу бросается в глаза вмятина на конце, не знаю названия, но скорее всего при транспортировке где-то аккуратно положили. Круче всего, что винт который держит крепление защитного кожуха был хитро закручен, а хитрость заключается в двух проволочках, которые не дают выпадать болту из сорваной резьбы. Сижу и не знаю, что делать, использовать или вернуть

Достоинства:
    Внешне красивая и красная
    Недостатки:
    В работе не была, неизвестно пока

Добрый день, Владимир! Спасибо за обращение, Ваш отзыв передан ответственному сотруднику через форму обратной связи (внизу страницы) для решения проблемы, мы с Вами свяжемся. В будущем, пожалуйста, используйте эту форму.

• Соколовський Богдан

Аналогічна вмятина на валу була, знизу( Це вже якась закономірність