Сыворотка-липокорректор Витэкс Против жировых отложений 200 мл (4810153020505)

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Сыворотка-липокорректор Витэкс Против жировых отложений 200 мл (4810153020505) 3

#45813667
Отличное средство вся линейка Это ТМ хорошая. Рекомендую делать скрабирование , и наносить под пленку.
Нужно внимательно читать состав, что не получить аллергию.
Рекомендую брать и крем и скраб, на розетке можно всю ленейку подобрать. Мне нравиться , рекомендую
Достоинства: качество и цена
Недостатки: нет
#45708838
Уже купил
Использую не только на проблемных участках тела, но и наношу заодно на все тело, добавляю и капли этой же серии. В комплексе работает хорошо, кожа гладкая, становится подтянутой.
#45424158
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Я просто обожнюю косметичну продукцію білоруського бренда «Вітекс», адже ціна на неї дуже приваблива, плюс вся продукція чітко проходить контроль на якість і я вже впевнилась, що багато продуктів дійсно працюють і відповідають заявленим характеристикам, тому деякі продукти купляю регулярно. Саме до таких продуктів відноситься сироватка-ліпокорректор проти жирових відкладень із серії «Ідеальна фігура» . Я вже замовляю її не в перший раз і результатами дуже задоволена, але хотіла б наголосити, що ця сироватка не чарівна, звичайно, вона буде діяти, якщо її комбінувати з фітнесом або просто робити певні фізичні вправи і звичайно ж дотримуватися правильного харчування. Наношу сироватку приблизно тричі на тиждень на мої проблемні ділянки (в мене це живіт та область стегон) і роблю масаж ручним масажером приблизно пару хвилин, тому що сироватка швидко вбираеться. Сироватка має не густу консістенцію, не створює ніякої плвки після нанесення на шкіру, немає ефекту липкості, має приємний аромат (мені нагадує аромат зеленого чаю), після масажу одразу надягаю одяг, ніяких слідів на одязі сироватка не залишає. Щойно куплена сироватка має захісну плівку на місці звідки вона видавлюється. До речі, якщо не робити фізичне навантаження плюс не дотримуватися правильного харчування, то сироватка буде все одно працювати й створює ефект доглянутої шкири: вона стане більш пружною та еластичною.
Достоинства: Приваблива ціна, висока якість сироватки, гарні результати
Недостатки: немє
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!