Город

Отзывы покупателей о Акустическая система Xoopar Mini Xboy Mint (XBOY81001.30A) 3

• Акустическая система Xoopar Mini Xboy Mint (XBOY81001.30A) фото от покупателей 1

• Григорий Григорий
    • Цвет: Violet

додаю фото

• Григорий Григорий
    • Цвет: Violet

блокує вайфай на ноутбуці з незрозумілих причин, тільки вимикаєш колонку і вайфай зьявляється у кого такаж проблема

Достоинства:
    маленька, зручна
    Недостатки:
    іноді блокує, вайфай на ноутбуці
    • Дима Сенатосенко

Wifi блокирует,потому что частота работы БТ такая же как и на ноуте(если речь о 2,4ГГц) У меня такая история с портативной колонкой.Если вкл по BT и вайфай отрубает через раз.Переключаю на моб интернет и нормально так же как подключение через Джек 3,5 и вайфай.

• Іван Чмерук
    • Цвет: Orange

Дуже крута колонка. Ціна маленька, але враження просто прекрасні. Дуже крутий дизайн, яскравий колір та підсвітка лицьового боку. Колонка зроблена дуже якісно, з надійних матеріалів, добре зібрана. Розміри дуже маленькі, вага також. Але незважаючи на свої невеликі габарити звук дуже голосний, чистий та об'ємний. Є непогані баси. Акумулятор заряджається швидко, і працює довго. Колонка без проблем підключається по Bluetooth, я завжди його використовую, і має великий радіус дії. Я дуже шкодую, що купив її не на rozetka, а у іншому магазині, але якість сервісу там була погана, тому тепер замовляю лише тут. Я задоволений своєю покупкою і Вам з радістю рекомендую.

Достоинства:
    Ціна, дизайн, якість, підсвітка, розмір, звук, портативність
    Недостатки: