Придбав майже рік тому. Використовувався в польових умовах, в лісових вологих масивах Баварії в кінці осені, навесні в вологих лісах Харкова, спекотних степах Херсона.
Гілки 10мм., хліб, сало, свинина на шашлик, тверда ковбаса, картон, пластик, резина, втикався майже наскрізь в 50мм. ДВП двері...
Нещодавно, нажаль, загубив. Мабуть через слизьку тканину М-тас-одягу заскочив з кишені. (
Шукав аналогічний, але побачив його за кошти річної давнини. Його й замовив.
Гарний ніж! Приємно тримати в руці завдяки якісному покриттю рукоятки. Кліпсу можна, за бажанням, переставити на другу сторону. Клинок доволі широкий, красивої форми, гостро заточений. Межанізм утримання клинка у відкритому положені надійний, працює легко. Люфту немає. Раджу купити.
Топ за свою ціну, рік в мене, пару разів точив, тримає навантаження, для моєї руки дуже зручний. Запоріжжя, Покровський напрямок.. ніж працює, завжди під рукою, завжди незамінний.
P.S. Це другий такий ніж, перший злетілв з кишені у воду, прослуживши рік без нарікань, взяв такий же.
Не перший ніж від Ganzo. Цей привабив дизайном і формою. Так з заводу ніж йде не ідеальної заточки, але це і плюс, можна самому довести до потрібної гостроти. В руці тримати зручно, сало ріже добре, що ще потрібно українському самураю.
Сама перша думка яка промайнула коли перевіряв ніж при отриманні- не налякати дівчину в пункті видачі Rozetka :-))), наступною була думка що мабуть треба потурбуватись про наявність висновку НДІ МВС. Ніж дійсно великий, рубані лінії екстер'єру надають агрессивного вигляду, але саме завдяки своїм габаритам ніж зручніше (маю також Ruike P801-G, чудовий ніж, але як на мене тонкуватий) лежить в руці, фліпує смачно і ефектно. Різучий з коробки, можливо для когось сталь 8Cr13MoV - пластилін, але і правиться миттєво. В міру жорстка насічка на руків'я дозволяє впевнено утримувати ніж(на Ruike P801-G насічка не так явно виражена). Перевірив по серійному номеру , чітко вказали регіон продажу та модель ножа, але відповідь про надання сертифікату про неналежність до Х. З. очікую досі.... Але є і ложечка дьогтю - були не затиснуті гвинти на бонці біля отвору для темляка...
Шикарній ніж, дана версія на підшипниках, механіка відмінна. З коробки загострено у дзеркало. І, враховуючи, розміри леза має досить невелику вагу, на літо те що треба. В середнього розміру руці, лежить зручно, за рахунок форми та візерунку у вигляді назви команії. Колір вживу виглядає набагато яскравіще, не пошкодував що взяв саме його, хоча спочатку дивився на помаранчеву модель. Рекомендую!!!
Гілки 10мм., хліб, сало, свинина на шашлик, тверда ковбаса, картон, пластик, резина, втикався майже наскрізь в 50мм. ДВП двері...
Нещодавно, нажаль, загубив. Мабуть через слизьку тканину М-тас-одягу заскочив з кишені. (
Шукав аналогічний, але побачив його за кошти річної давнини. Його й замовив.
Как нож для резки колбасы - норм
Заточка с завода - кривая.
Правил, был как бритва, спустя пару месяцев аккуратного пользования тупой как зеля, опять надо точить(
P.S. Це другий такий ніж, перший злетілв з кишені у воду, прослуживши рік без нарікань, взяв такий же.