- AI аналіз відгуків88 відгуків: позитивний – 78% , нейтральний – 14% , негативний – 8%Виберіть, щоб дізнатися більше
- Екатерина И***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Не зручний абсолютно, стакан кави не стане.
Пляшка чи термокружка ок. - Кристина Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Отличный гаджет
Хорошо держит воду и стакан кофе
Советую- Достоинства:
- Очень удобно
- Недостатки:
- Нет
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня!
- Дмитро К***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Кріплення дуже сильно хитається. Неможливо щось взагалі ставити, випадає на раз-два.
- Продавец Смайлик
Добрий день. Ви не заклацнули до кінця. Перегляньте відеоогляд товару,там детально показано як правильно закріпити підстаканник.
- Денис Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Для пляшки з водою не підійде.
Лимонад в стакані 0.5 також тримає невпевнено й його легко вибити або вивернути легким рухом чи ямкою на шляху- Продавец Смайлик
Доброго дня. Стакан міцно кріпиться,потрібно його защолкнути на кріплення,до кінця.
- Ігор Я***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
За свої кошти топ
- Достоинства:
- Проста і надійна фіксація, смужка що б не царапати каляску у комплекті
- Недостатки:
- Не виявлено
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня!
- Вікторія Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
При першому використанні відпав з термокружкою. Потім трохи сильніше затягнули, наче тримається.
- Достоинства:
- Поміщається термокружка на 0,5 л
- Недостатки:
- Крутиться в різні сторони сам підстаканник
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня! Крутиться по осі,для того щоб можна було кріпити не тільки на ручку а ще на раму. А для фіксації кута нахилу,є дорожчі варіанти ціною від 330грн.
- Антон М***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Універсальний тримач
- Достоинства:
- Легкість встановлення
- Недостатки:
- Тримає малі стакани, бо фізика проти високого центру тяжіння
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня!
- Катерина К***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Призначений лише для термоса або термочашки. Звичайний паперовий стакан перевертається, стискається і рідина виливається. Частина, в яку вставляється стакан - хитається і не закріплюється статично.
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня!
- АлінаОтзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня!
- Анна Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
непоганий підстаканник на свої гроші.
довелось погратись, бо рама на візочку зроблена із пласкої труби (anex m type) і підстаканник стає криво.
нормально стає поверх рідного кріплення підстаканника, бо там труба товща і можна встановити підстаканник вертикально.
крім того, підходить на рідне кріплення сумки- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня!
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня!
- Касян А***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Все супер
- Достоинства:
- Все супер
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня!
- Виктория К***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Хороший товар ,все работает .Быстрая доставка. Благодарю!
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня!
- Юрій Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
50х50
- Достоинства:
- Стильний, регулюється вздовж, універсальний
- Недостатки:
- Дряпає термос, збоку стирчить (ліфт, вузькі коридори тощо)
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня! (Ви можете прикріпити з внутрішньої сторони і небуде стирчати)
- ОлександраОтзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Дякую, підстаканник прийшов швидко. Поки все подобається. Дитяча бутилочка вміщається.
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня!
- Ольга Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Була приємно здивована. За таку ціну отримала товар хорошої якості. Для стаканів будь якого розміру. Добре тримає стакан.
- Достоинства:
- Універсальний, легко встановити, ціна
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня!
- Марина Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Зручний у використанні.Дякую
- Недостатки:
- Немає
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня!
- Євгенія А***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Товаром задоволена, кріплення підходить під різні рукоятки, кути нахилу.
Єдине - невеликий картонний стаканчик з кав‘ярні не стане, буде закороткий, але це й очікувала.- Достоинства:
- Універсальний
- Недостатки:
- Маленькі картонні стаканчики закороткі
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня!
- Алина Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Підстаканник зручний для термочашок, пляшок з водою, середніх і великих стаканів з кавою. Кріпиться на все! Дуже легко і кріпко. Я задоволена.
- Достоинства:
- Легке та міцне кріплення. Ціна
- Недостатки:
- Не знайшла
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня!
- Дарья Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
подстаканник соответствует описанию, очень довольна покупкой!
- Достоинства:
- Отличный подстаканник, рекомендую
- Недостатки:
- нет
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня!
- Людмила Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Пвдстаканник хороший, розрахований правда більше для пляшки або термокружки, а не для стаканчика з кавою ( трохи перетискає картонний стаканчик). Трохи «награлись» де б зручно його прикрутити на каляску Amex. Але загалом для свого цінового сегменту чудовий варіант, так як оригінальні стаканчики невиправдано дорогі. Було б непогано якби вони були не лише в чорному кольрі.
- Достоинства:
- Хороша якість за доступну ціну.
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня !
- Андрій К***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Чудовий підстаканник для коляски, якість та практичність - відмінні. В даному ціновому сегменті - без конкуренції. Замовляю вдруге.
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня !
- Олеся П***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Довго шукала підстаканник, так як оригінальний дуже дорогий. Цей підійшов чудово. Міцно кріпиться. Користуюсь бутилкою-термосом, яка досить важка - підходить ідеально. Для великого стакана теж підходить прекрасно. За такі гроші - отримуєш більше ніж очікуєш.
Дякую продавцеві за швидку відправку.- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Підходить до будь-якої коляски
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня !
- Діана Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Это НЕ подстаканник. Это максимум крепление под бутылку. Даже маленький стакан он сдавливает и ваш напиток и коляска будут выглядеть как на фото. Жалею о покупке, выкинутые деньги.
- Достоинства:
- Крепится к коляске нормально
- Недостатки:
- Бесполезный кусок пластмассы
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня ! (мабуть це такий мягкий стаканчик,або розлилось під час їзди по ямах,бо даний товар тестували з стаканами з кавою,і багато таких фотовідгуків є,і всі позитивні)
- Юлия М***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Подстаканником довольна. Легко крепится, хорошо держит стакан. Спасибо за быструю доставку.
- Достоинства:
- Удобный, качественный
- Недостатки:
- Нет
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня !
- Альона Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Дуже задоволена покупкою. Відправили швидко. Якісь хороша. Єдине що в мене така коляска, в якій ручка пласка, а не кругла. На такі ручки не прикріпиться жоден підстаканник. Це зрозуміла, коли почала кріпити, потім моніторити інтернет. Знайшла вихід, на фото видно. Можливо, в кого така ж ручка, мій відгук допоможе. Тримається добре. Гарно тримає стакан. Рекомендую
- Достоинства:
- Легко і надійно кріпиться. Якість
- Недостатки:
- Немає
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня !
- Яна Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Подстаканник Супер. Не болтается, крепко держится. Я очень довольна.
- Достоинства:
- Крепление
- Недостатки:
- Нет
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня !
- БогданаОтзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Все отлично, подстаканник легко крепится к коляске, удобен в использовании. Магазин очень оперативно отправил заказ.
Рекомендую- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня !
- Анастасия Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Качество на высоте !
Подошло к коляске m/type- Достоинства:
- Универсальный размер ( подойдёт к любой коляске)
- Недостатки:
- Не нашла
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня !
- Юля П***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Классный подстаканник )то что нужно )
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня !
- Мельник В***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Отличный подстаканник, покупал для байдарочного похода, пригодился на все 100%, как же это удобно, когда есть куда поставить стакан!
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня !
- Виктория С***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Вчера получила товар, легко установила, пока довольна, бутылочку держит хорошо, легко крутится, пластик вроде бы как легкий, но гибкий, невесомый. На коляске смотрится хорошо. Очень быстро получила обратную связь, забрала товар на следующий день.
- Достоинства:
- Все отлично
- Недостатки:
- Пока не обнаружила, вот только на очень толстое шасси может не стать
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня !
- Татьяна Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Подстаканник хороший, но больше подходит для бутылки, чем для стакана с кофе
- Достоинства:
- Крепление хорошее, подходит на любую ручку коляски
- Недостатки:
- Сильно сжимает стакан
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня !
- Володимир Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Хороший підстаканник, зручний.
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня !
- Елена П***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Брала для самоката. Пластик хороший, крепление удобное
- Достоинства:
- Недорого и для любого руля, подходит как для стакана, так и для бутылочки
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня !
- Алена Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Гарна якість.
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня !
- Анастасія Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Смайлик
Хороший подстаканник, быстро пришел.
- Достоинства:
- Универсальный подстаканник. Подошёл на нашу коляску anex m type.
- Недостатки:
- Нет
- Продавец Смайлик
Дякуємо за відгук і гарного дня !

