- Владислав З***Отзыв от покупателя. Продавец: TopDShop
Поки ще не їздив, але мушу зазначити як і в більшості інших відгуків - велкро на заміну одразу після покупки. Або кріпити на своє, його якось чіпляти до корпусу дзеркала і на шолом, або іншим примітивним методом єднати до шолому.
Але до самого зеркала поки ще питань не виникло. Налаштував ніби чотко, зручно. Крутиться буквально кажучи в всі потрібні осі. За цю ціну, цінність(безпеку) яку вони дають, то покупка маст хев) Хотів давно взяти, та якось стремав в інших через відгуки. Але тут вони були самі прозорі, і знаючи трабли які мене можуть очікувати, з чистою головою взяв цю пушечку)- Достоинства:
- Можливість налаштування під себе
- Недостатки:
- Поганий клей на велкро, велкро
- Дмитро К***Отзыв от покупателя. Продавец: TopDShop
Як я раніше без нього їздив...
Чудова річ! Мені дууууже зручно ним користуватись. На днях злякався що згубив тому замовляю ще, їздити без нього вже не хочу- Достоинства:
- Дуже якісне і міцне. Шикарний огляд, пласке і мале, але видно неймовірно багато.
- Недостатки:
- Липучку одразу під заміну на жорстку, пластикову. Люстерко легко дряпається тому після зняття заводської плівки бажано оклеїти чимось. Нажаль трохи вібрує на поганих дорогах, справа звички.
- Тетяна С***Отзыв от покупателя. Продавец: TopDShop
Хороше кріплення, зображення не псує
- Михайло С***Отзыв от покупателя. Продавец: TopDShop
Може в мене обличчя не правильне, чи ніс завеликий, але не зміг налаштувати так щоб дивитися в дзеркало було комфортно. Бачу або себе, або не бачу дзеркала. Саме дзеркало по якості ок. Ліпучка понятно що "курям на сміх". Треба клеїти на щось типу sikaflex або allfix
- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Не для всіх
- Михайло С***
Покатався трохи з ним, поналаштовув.
1. Штанга надто коротка.
2. Дзеркало чуть малювати
3. Якщо повісти його перед очима так щоб бачити хоча б щось, то можна крутити головою щоб подивитися назад. В цей час врізаючись в щось попереду))
Та й простіше голову одразу назад повернути.
4. Подовжив штангу деревяною шпажкою, видно дорогу весь час. Але трясеться.
5. Саме дзеркало таки не якісне, ввечері фари розмиваться
Буду пробувати щос
- Алексей К***Отзыв от покупателя. Продавец: TopDShop
Очень плохо держится на шлеме, после 2х поездок отвалился. Зеркало не держит фиксацию, в течении маршрута приходилось поправлять. Отражение под углом очень искажает и сложно что-либо разглядеть. По итогу, через 2 дня улетело в мусорку
- Продавец TopDShop
У когось тримається, у когось - ні. Хтось задоволений, хтось - ні. Комусь потрібно на липучці, комусь на гвинтах/саморізах. Хтось може доробити/піджати кріплення, хтось - ні. Хтось розуміє, що товар за 5.5 дол з безкоштовною доставкою може не виправдати очікувань, хтось - ні. Дякуємо Вам за відгук, він мав би з'явитись в решті решт
- Алексей К***
Очень «корректный» ответ на отзыв. Не понимаю, зачем вообще продавать товар который соответствует своим критериям 50/50. Какая разница сколько что стоит, если вещь плохого или сомнительного качества, и вы ожидаете, что может прилететь такой отзыв, то это лишь заставляет задуматься о добросовестности продавца. Надеюсь, этот отзыв увидит как можно больше людей, и они лишний раз подумают, стоит ли покупать у вас что-либо
- Продавец TopDShop
А яку "коректність" Ви хотіли почути? Не існує ідеального товару. Завжди знайдеться клієнт якому не сподобається колір, запах, розмір тощо. Ваш негативний відгук на кіл-сть проданих дзеркал в межах норми. Значно важче отримати позитивний відгук, бо якщо клієнту все "зайшло", то малоймовірно що він цим поділиться. У випадку негатива, вірогідність відгуку в рази вища. З добросовісністю у нас все гаразд, не переймайтесь. Ви ж могли роздивитися товар, приміряти і повернути його у разі необхідності. Якщо у одного клієнта зі ста щось не вийшло, то може проблема не в товарі?
- Роман Б***Отзыв от покупателя. Продавец: TopDShop
Якість топ. Та мені не зайшло. Не зручне...
- ОлексійОтзыв от покупателя. Продавец: TopDShop
Довго крутив-вертів, приміряв його та зрозумів, чого люди діляться на 2 табори: ті, кому дуже подобається люстерко на шоломі, і ті, хто цього не розуміє. Це ті, хто зміг його налаштувати під себе, і ті, хто ні :)
А шоломи та посадка у всіх різна. До речі, якщо посадка ближча до лежачої, крім своїх плечей, ви нічого не побачите.
На мою суб'єктивну думку, воно має бути у верхньому лівому куту поля зору. Якщо занадто ліворуч, треба синьно косити очі. А якщо праворуч, більше повертати голову. Якщо зробити ближче, краще обзор, але сильніше косяться очі.
Тут треба шукати зручний для себе компроміс.
Мені не зручно було його рідне кріплення, я закріпив на хомути та ізоленту.
Загалом, якщо добре налаштувати, дуже хороша річ.- Достоинства:
- За свої гроші - просто шикарно !
- Недостатки:
- По ньому неможливо визначити відстань, навіть приблизно
- Ігор Т***Отзыв от покупателя. Продавец: TopDShop
Хороше дзеркало. І взагалі дуже зручна штуковина для їзди по дорогам, якщо правильно встановити і підрегулювати. Наче тримається на липучці цій. Але в майбутньому, думаю, буду саморізами вкручувати – так надійніше.
- Достоинства:
- до безпеки і зручності на дорогах
- Недостатки:
- Поки не виявив, але здається, що на липучці довго не протримається :)
- Максим Я***
Три роки трималося на липучці .потім вже довелося прикрутити до шолома
- Дмитро Ш***
Вітаю. Не раджу використовувати саморізи, оскільки шолом працює по такому принципу, що при ударі він приймає на себе енергію і тріскається. Після цього його необхідно замінити на новий. Тобто, вони по факту є одноразовими (до першого сильного падіння). Якщо ж закрутити заморіз, то це позбавить шолом можливості виконувати свою функцію.
- Валерій С***Отзыв от покупателя. Продавец: TopDShop
Норм. Працює. Трохи лінзує люстерко, не знаю на краще чи ні.
- Достоинства:
- Якщо руки норм, виставив і все бачиш. Легке. Швидка доставка.
- Недостатки:
- У мене слабко тримається, буду вигадувати чим кріпити щє ( мабуть якось не так закріпив, а може шолом не той)
