- ОлександрОтзыв от покупателя. Продавец: PLab
Дуже швидко обробили та відправили за що Дякую!
По акумуляторах - вставивши їх в цифровий зарядник вони повністю були розряджені,перша зарядка всіх чотирьох закінчилась на показниках максимально 1260mah , рішення було їх прогнати тобто ще раз розрядити та зарядити (сучасні зарядні то вміють і багато функціональні) , після південного прогону заряд показав максимально високі показники +- на кожній по 50mha а саме 2437mha (фото не загрузились чомусь)- Олександр
Швидко розрядились а коли поставив знову заряджатись то з чотирьох максимально заряджання 246 всі три інші меньше НЕ РЕКОМЕНДУЮ
- Продавец PLab
Дякуємо за ваш відгук!
Ми цінуємо вашу увагу до деталей та вдячні за те, що поділилися досвідом використання продукції. Щодо зазначеної ситуації з акумуляторами, хочемо уточнити, що всі наші товари проходять перевірку перед продажем. Однак для досягнення максимальної ємності нові акумулятори дійсно потребують кількох циклів заряджання та розряджання.
Якщо після повторних циклів ви все ще стикаєтесь із проблемами, будь ласка, зв’яжіться з нами для уточнення деталей і можливого обміну чи повернення. Ми завжди готові допомогти знайти найкраще рішення для вас.
Дякуємо, що звертаєте увагу на якість товарів і даєте нам можливість вдосконалюватися!
- Ігор С***Отзыв от покупателя. Продавец: PLab
Після тесту на розряд всі акумулятори показали ємність більше 2100 мАг. Виготовлені в Японії. Після заряджання напруга 1,45...1,49 В.
- Вадим З***Отзыв от покупателя. Продавец: PLab
Не відповідають заявленому обʼєму .
- АлександрОтзыв от покупателя. Продавец: PLab
Аккумуляторы это марки для меня открытие. Ранее пользовался Китайскими gp и Вестингауз и японскими фулжитсу про, панасоник про и енелуп. Так вот эти егердайзер ну очень похожи по своему поведению на белые енелупы. Емкость, количество циклов аналогично. Производство тоже япония. Что еще заметил, что только на японских аккумах на моей зарядке icdt c4 (Крутая с экраном и анализатором) разбег по параметрах (емкость) отличается в единицы миллиампер. Китайские всегда различаются даже из одной упаковки бывает на сотни мА. Это уже показатель хорошего качества данных аккумов. Заливается 2204-2206 мА. При разрядке током 200-300 получаю 1950-1970 мА. Думаю еще раскачаются. Рекомендую!
- Александр
Забыл добавить. Они реально предварительно заряженные были. Как распаковал сразу на разряд током 200 мА. Поставил. Вышло 1200 мА с каждого аккума. Думаю норм.
- РусланОтзыв от покупателя. Продавец: PLab
Made in Japan, но на каком заводе их производят непонятно. По моему сейчас одни из лучших для замены аккумуляторам Eneloop. Fujitsu, которые были аналогом Eneloop, и производились на одном заводе "FDK", но при этом ниже по стоимости, к сожалению уже не производятся.
- Достоинства:
- Берут заявленную емкость, и даже больше, с первой зарядки. Долго держат заряд. Можно заряжать и разряжать большими токами.
- Недостатки:
- Нет.
