Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Женская сумка для ноутбука Onel One-160 черная

Код:  205643785
Оценка пользователей 5/5
на основе 6 отзывов
  • 5 звезд
    6 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Петро Я***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Borys Style. Цвет: Black

    продавець попросив 100грн передплати, все прислав не обманув

    Достоинства:
    ціна (вийшло 600 разом з доставкою), якісна, приємна на дотик, блистить
    Недостатки:
    шлейка вузька
  • Оксана М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Borys Style. Цвет: Black

    Купувала зі знижкою, дуже зручна, хоч спочатку був запах , проте швидко вивітрився, дуже задоволена

    Достоинства:
    Міцна, містка, зручна
  • Катерина К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Borys Style. Цвет: Black

    Дуже сподобалась сумка, за свою ціну - супер!

    • Продавец  Borys Style

      Дякуемо!!
      Звертайтесь..

  • Наталія П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Borys Style. Цвет: Black

    Сумка відповідає характеристикам

    Достоинства:
    За вказану сумку чудова сумка
    Недостатки:
    відсутні
  • О К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Borys Style. Цвет: Black

    Сумка функціональна, має достатню кількість кишень. На вигляд ніби невеликчка, але запроста вміщує в себе і ноут, і всі інші причандали - зарядку, мишку, ще всілякі дрібнички. Ремінь не сповзає з плеча. Для ноутбука 15.6" якраз підходить. Спочатку думала замалювати яскравий малюнок чорним маркером, але отримала по пошті і він мені сподобався)))
    Відправили по передоплаті практично відразу, через 2 дні отримала на Укрпошті.

    Достоинства:
    Легка, гарно виглядає. Ціна
    Недостатки:
    Не виявлено
    • Продавец  Borys Style

      Дякую за відгук!!

  • Татьяна А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Borys Style. Цвет: Black

    Сумочка супер!

    Достоинства:
    Качество, внешний вид.
    Недостатки:
    Нет.
    • Borys S***

      Спасибо за отзыв!!Рады,что все понравилось!!