- Алёна К***Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style
Відправили швидко …Гарний набір !Кольоровий лак на вибір ! Зі мною звʼязались і ми обрали лак по фото !Колір гель лаку Burgundy саме той який я хотіла ! Дякую продавцю …..
- Продавец E-Style
Вітаємо! Дякуємо за відгук. Всі набори для манікюру тут:
ссылка
- Мар'яна Х***Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style
Все прийшло. Як для початку супер.
- Продавец E-Style
Вітаємо! Дякуємо за відгук. Всі товари для краси та здоров’я тут:
ссылка
- Галя В***Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style
Замовлення отримала швидко, все в наявності. Покупкою задоволена. Дякую!
- Продавец E-Style
Вітаємо! Дякуємо за відгук. Всі товари для краси та здоров’я тут:
ссылка
- Дуброва К***Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style
Задоволена покупкою. Швидко відправили. Лаки шикарні. Це мої перші гель-лаки. Легко наносити, гарна текстура. Пройшов тиждень, ніяких відслойок немає, тримаються добре. Шикарний набір, є все щоб зробити манікюр
- Достоинства:
- Ціна, якість
- Продавец E-Style
Вітаємо! Дякуємо за Ваш відгук, приємно бачити зворотний зв'язок від наших покупців. Всі наші товари за посиланням: ссылка
- Ольга С***Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style
Не поклали праймер, який входить в набір
- Продавец E-Style
Доброго дня. З вами зв'язався менеджер для вирішення питання, Всі наші товари за посиланням: ссылка
- Елена К***Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style
Дякую за товар,дуже задоволена якістю!
- Достоинства:
- Сподобався !
- Недостатки:
- Немає
- Продавец E-Style
- Татьяна К***Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style
Отримала пилочку та баф не такі як на малюнку. На запитання чому пилочка 180/180, а не 120/180 як на малюнку? Відповіли «закінчились, великої різниці немає»(
- Недостатки:
- Не повідомили про заміну товару
- ЛюдмилаОтзыв от покупателя. Продавец: E-Style
Не сподобався, бо має сильний запах. Поки нанесеш, головний біль зявляється
- ВікторіяОтзыв от покупателя. Продавец: E-Style
Все супер але лак погано просихає, хоча лампа дуже хороша
- Достоинства:
- якісно
- Недостатки:
- Гель лак не просихає повністю
- Продавец E-Style
- Яковець І***Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style
все супер, дякую за подарунок ❤️
- Достоинства:
- Швидко, якісно
- Недостатки:
- Немає
- Продавец E-Style
- Любовь М***Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style
Все швидко прийшло в ідеальному стані :)
- Екатерина Г***Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style
Огромное спасибо за наборчик, спасибо что заменили обычную базу на цветную))Все пришло целое и хорошо упаковоное .
- Достоинства:
- Все супер.Быстро связались,быстро отправили.
- Продавец E-Style
- Катерина Г***Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style
Комплект хороший, нічого зайвого, окремо запропонували докупити засіб для знаття за акційною ціною. Товар прийшов гарної якості, все ціле і гарно запаковане.
Дякую за швидку відправку.- Достоинства:
- В комплект входить все що плтрібно для новачка, нічого зайвого.
- Недостатки:
- Невиявлено
- Продавец E-Style
- Галина Б***Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style
Отримала своє замовлення.Все що замовляла все прийшло.Дякую продавцю,буду замовляти ще.
- Достоинства:
- Все підійшло, дякую
- Недостатки:
- Недоліків немає
- Продавец E-Style
- Печерская Н***Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style
Я повністю задоволена заказом. Дуже рада, що потрапила саме на E-Style(магазин). Менеджер мені зателефонувала, допомогла вибрати. З великою знижкою я ще дозамовила лампу. Получила покрокову інструкцію. І за декілька днів вже робила собі манікюр. Дякую.
- Достоинства:
- Все відповідає заявленому опису. Хороша ціна. Приємна менеджер. Швидка доставка.
- Продавец E-Style
- Максим О***Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style
Дуже гарний набір, все добре запаковано, нічого не пролилося. Колір лаку передзвонили і спитали, 2 тижні тримався лак відмінно. Продавець поклав подарунок і листівку
- Достоинства:
- Добре тримається, продавець виходить сам на зв'язок
- E-Style
- Екатерина Б***Продавец: E-Style
Все прийшло швидко. Спеціаліст допоміг з підбором всього необхідного. Саму продукцію ще не встигла використати
- Продавец E-Style
