- Володимир К***Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent
Батарея не тримае заряд взагалі, навіть якщо тільки вимкненний, але немае ніякого руху (дзвінків, sms) тримае 18 годин..... Нікому не рекомендую і важаю себе ощуканим... як таке л***о ви продаете, жах
- Достоинства:
- немае
- Недостатки:
- непотріб
- Продавец 100percent
Нажаль від браку ніхто не застрахований, для цього ми і даємо гарантію 12 місяців.
- Олег П***Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent
Работает отлично. Пришёл заряженным. Дозарядил до максимума и уже 12 часов кручу музыку, разряжаю. Аккумулятор качественный. Рекомендую.
- Достоинства:
- Цена.
- Недостатки:
- Нет.
- Тетяна Р***Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent
Доброго дня! Я покупкою Дуже задоволення!
- Микола Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent
Емність аккумулятора 70% від встановленної
- Достоинства:
- Барахло
- Недостатки:
- Хлам
- Продавец 100percent
Нажаль від браку ніхто не застархований, для цього ми і даємо 12 місяців гарантії.
- Александр Н***Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent
Отримав акумуляторну батарею bl-4c, вставив в телефон, а вона не працює.
Прийшла повністю розряжена і в телефоні не зараяджається.
Спробував зарядити зарядним пристроєм, теж не заряджається.
Словом купив МУСОР !!!!- Достоинства:
- немає бо непрацює
- Недостатки:
- не пацює
- Продавец 100percent
Зніміть захисну плівку з контактів. Також нагадуємо що на товар діє гарантія 12 місяців.
- Александр Н***
Ви дійсно думаєте, що перевірка акумулятора робиться не виймаючи його з пакетика
- Продавец 100percent
Упаковочний пакет і захисна плівка контктів, це різні речі.
- Сергей Н***Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent
Не работает..!
- Достоинства:
- Никаких
- Недостатки:
- Хлам
- Продавец 100percent
Зніміть захисну плівку з контактів. І все буде працювати.
- Назарій Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent
Продавець відправив інший товар не такий як в описі! На дзвінки не відповідає
- Продавец 100percent
Можливо ви теелфонували в не робочий час. Чекайте на дзвінок менеджера, для вирішення данної ситуації.
- Сергей А***Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent
При спробі зарядки (професійним зарядником) показує ємність меньше 100 мА*год, напруга скакає в межах 3,7-4,40 Вольт. Через декілька циклів заряд-розряд ледве добився 400мА*год
- Недостатки:
- Схоже, стара батарея, зарад геть не тримає
- Продавец 100percent
Нажаль від браку ніхто не застрахований, для цього ми і даємо 12 місяців гарантії. Якщо у вас виникли якісь питання, зверніться до нас, ми їх вирішимо.
- ОлегОтзыв от покупателя. Продавец: 100percent
Деньги на ветер !!! Категорически не советую !
Аккум пришёл с номером S487...
(P – 2008, Q--2009, R--2010, S--2011). Т.е. батарея произведена в конце 2011 г. (!!!) Сейчас январь 2023 (!) Никакая "раскачка" не помогла. Заряд не держит от слова "вообще". Родной аккум Nokia Q374... (2009) на порядок лучше.
Продавец толкает заведомо негодный просроченый товар. ИМХО лучше купить свежую подделку, чем этот "оригинал".- Достоинства:
- Нет.
- Недостатки:
- 100% В мусорку !!!
- Артем К***Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent
але подзвонити та нагадати, що треба забрати її за декілька днів до виходу терміну, не забрати
- Достоинства:
- працює
- Недостатки:
- жодного супровідного документу, а ні чеку, а ні накладної, ніфіга
