Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Батарея Nokia BL-4C (2650, 5100, 6100, 6101, 6300, 6131, 6125, 1661, 6170, 6230, 6230i, 6260) [Original PRC]

Код:  252651296
Оценка пользователей 1.89/5
на основе 10 отзывов
  • 5 звезд
    2 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    7 оценок
  • Володимир К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent

    Батарея не тримае заряд взагалі, навіть якщо тільки вимкненний, але немае ніякого руху (дзвінків, sms) тримае 18 годин..... Нікому не рекомендую і важаю себе ощуканим... як таке л***о ви продаете, жах

    Достоинства:
    немае
    Недостатки:
    непотріб
    • Продавец  100percent

      Нажаль від браку ніхто не застрахований, для цього ми і даємо гарантію 12 місяців.

  • Олег П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent

    Работает отлично. Пришёл заряженным. Дозарядил до максимума и уже 12 часов кручу музыку, разряжаю. Аккумулятор качественный. Рекомендую.

    Достоинства:
    Цена.
    Недостатки:
    Нет.
  • Тетяна Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent

    Доброго дня! Я покупкою Дуже задоволення!

  • Микола Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent

    Емність аккумулятора 70% від встановленної

    Достоинства:
    Барахло
    Недостатки:
    Хлам
    • Продавец  100percent

      Нажаль від браку ніхто не застархований, для цього ми і даємо 12 місяців гарантії.

  • Александр Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent

    Отримав акумуляторну батарею bl-4c, вставив в телефон, а вона не працює.
    Прийшла повністю розряжена і в телефоні не зараяджається.
    Спробував зарядити зарядним пристроєм, теж не заряджається.
    Словом купив МУСОР !!!!

    Достоинства:
    немає бо непрацює
    Недостатки:
    не пацює
    • Продавец  100percent

      Зніміть захисну плівку з контактів. Також нагадуємо що на товар діє гарантія 12 місяців.

    • Александр Н***

      Ви дійсно думаєте, що перевірка акумулятора робиться не виймаючи його з пакетика

    • Продавец  100percent

      Упаковочний пакет і захисна плівка контктів, це різні речі.

  • Сергей Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent

    Не работает..!

    Достоинства:
    Никаких
    Недостатки:
    Хлам
    • Продавец  100percent

      Зніміть захисну плівку з контактів. І все буде працювати.

  • Назарій Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent

    Продавець відправив інший товар не такий як в описі! На дзвінки не відповідає

    • Продавец  100percent

      Можливо ви теелфонували в не робочий час. Чекайте на дзвінок менеджера, для вирішення данної ситуації.

  • Сергей А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent

    При спробі зарядки (професійним зарядником) показує ємність меньше 100 мА*год, напруга скакає в межах 3,7-4,40 Вольт. Через декілька циклів заряд-розряд ледве добився 400мА*год

    Недостатки:
    Схоже, стара батарея, зарад геть не тримає
    • Продавец  100percent

      Нажаль від браку ніхто не застрахований, для цього ми і даємо 12 місяців гарантії. Якщо у вас виникли якісь питання, зверніться до нас, ми їх вирішимо.

  • Олег
    Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent

    Деньги на ветер !!! Категорически не советую !
    Аккум пришёл с номером S487...
    (P – 2008, Q--2009, R--2010, S--2011). Т.е. батарея произведена в конце 2011 г. (!!!) Сейчас январь 2023 (!) Никакая "раскачка" не помогла. Заряд не держит от слова "вообще". Родной аккум Nokia Q374... (2009) на порядок лучше.
    Продавец толкает заведомо негодный просроченый товар. ИМХО лучше купить свежую подделку, чем этот "оригинал".

    Достоинства:
    Нет.
    Недостатки:
    100% В мусорку !!!
  • Артем К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent

    але подзвонити та нагадати, що треба забрати її за декілька днів до виходу терміну, не забрати

    Достоинства:
    працює
    Недостатки:
    жодного супровідного документу, а ні чеку, а ні накладної, ніфіга