- ВіталійОтзыв от покупателя. Продавец: O-trade. Цвет: Серый
Ще ніколи так не шкодував як тут. Тепер мені з ним проводити 8 годин щодня.
Сидіння:
Найбільше вбиває нахил сидіння. Ви постійно скочуватиметеся 5-ю точкою вперед, а ваші п'яти висітимуть у повітрі, а все тому що нижче ліфт не опускається. При цьому ляшки німіють після 5 хв. (зріст 183). Мені цікаво, чи взагалі сидів на ньому виробник. Якщо провести аналогію з табуреткою, то відчуття що вам під ніжки табуретки підставили 2 цеглини і передні ніжки коротші за задні - зручно вам буде так сидіти ???
Спинка:
Механізм фіксації спинки убогий (тріскатковий). Вона по суті завжди падає вниз, а вгору, виставити не виходить взагалі, воно банально не фіксується як би я ювелірно не намагався клацаннями його виставити.
Підлокітники:
Краще б їх не було...
Вони пластикові, виглядають як на китайському ринку - дзеркала заднього виду для жигулів або москвича. Вони постійно бовтаються, кволі і широко розставлені - сенсу в них НУЛЬ. Благо їх можна відкрутити. При спробі пересунути за них крісло, або встати з нього - вони у 102% випадків крутяться по своїй осі та бовтаються.
Гойдання:
Його тут нема, від слова зовсім! Сидіння стоїть завжди паралельно полу і ваша 5-а точка ще більше скочується вниз. Окидається назад тільки спинка, з можливістю зафіксувати цю кнопку. Але навіть у найдешевшому кріслі, це реалізовано в рази краще ніж тут.
Висновок: Після 2 годин тестування, я пересів на кухонній стіл та зрозумів що сидіти на ньому зручніше ніж на тому GT кріслі. В табуретці краща підтримка поясниці, воно м'якше, ноги не бовтаються, спина рівна, а це якийсь жах...
У мене було вже не одне офісне крісло і 4 рази дешевше та в 4 рази дорожче. Тому знаю з чим можу порівняти. Повірте на табуретці, або самому дешевому що у вас в офісі - ЗРУЧНІШЕ!
P.S. Немаю жодних притензій до продавця O-Trade. Навпаки, все швидко та якісно доставили. (Навіть готові були до повернення, але я просто банально не зміг його розібрати - бо воно одноразове, тому залишив. Підголовник сів намертво. Газліфт стоіть як преварений, хрестовина також.. Хоча старе свое я розбирав норм.
Короч буду це крісло проклянати доки воно не зламається :)- Достоинства:
- Немає взагалі ніяких
- Недостатки:
- Це крісло цілий недолік
- Продавец O-trade
Добрий день!
Ваш відгук передано на опрацювання відділу сервісу.
- Іван М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый
Крісло в принципі нормальне, але не стабільний механізм регулювання висоти спинки, треба призвичаїтись...
- Кирилл Е***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный
Про пользовался креслом в общей сумме год. Все устраивало, кроме того что появились небольшие люфты. Сегодня перевез на другой офис и и напротив белой стены увидел перекос спинки на левую сторону.
Попробовал покрутить болты, которые крепят спинку к седушке. Так вот при затягивании спинку перекашивает на левую сторону - ВіталійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый
Чудове крісло для тих хто хоче спробувати щось нове, підходить для тих хто довго сидить, розвантажує спину і чудова підтримка поясниці.
Якісь матеріалів, обшивка, кріплення, механізми якісні і чудово роблять свою роботу.
Загалом дуже задоволений цим кріслом.- Достоинства:
- Чудове крісло для тих в кого сидяча робота
- Недостатки:
- Немає
- Представник постачальника
Дякуємо, що обрали нашу продукцію.
- ВалентинОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный
Пишу отзыв после недели использования . Работаю от 8 до 10(12) часов в день .
Кресло не соответствует цене от слова совсем .
Подлокотники никак не фиксируются (по горизонту) . по вертикали настройка тоже не особо чувствительная .
Крутилка качания без обратной связи . Что то где то кручу , а что и где непонятно . Сидушка довольно некомфортная и широкая . В связи с этим подлокотники находятся широко что неудобно .
После недели работы с моим весом в 55 кг уже заметно как сетка на сидении просела а это только неделя .
После недели сидения появился разные люфты в разных местах.
Кстати кто решит заказывать учтите что коробка от кресла размером с пятиэтажку и весит примерно столько же .
Сборка кресла довольно простая . О разборке пока ничего не могу сказать
Подумываю о возврате кресла.- Достоинства:
- Он черный . Спинка из сетки . Осанка стала лучше (вроде)
- Недостатки:
- После 6-7 часов сидения мягкая точка перестает быть мягкой . Высокая посадка . Мне с моим не высоким ростом сидеть некомфортно . Под ноги нужна какая то подставка .
- Представник постачальника
Дякуємо, що обрали нашу продукцію.
- Валерій
Пользуюсь 3 месяца и такое ощущение, что вы какое-то другое кресло описываете, про регулировку подлокотников вообще не понял, что у вас там не фиксируется
- Николай Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый
Самое ужасное кресло которое только можно придумать. С первых же дней у меня,с ним проблеммы. Во первых громозкое такое чувство, что в него ведро гаек сппяталм. Сборка шаткая, как ни закручивай все шатаеться и вот вроде я уже со всем смирился. Как у меня вылетел болтик с подлокотника и теперь его по высоте даже регулировать нельзя. Может кто-то спросит, "ну наверноеоно хотя-бы ортопедическое и на нем удобно было сидеть хотя бы те два месяца пока оно не сломалось?"
Так вот, для всех кто понадеялся я скажу, это не ортопедическре кресло, поясница ни в каком положении нормально не поддерживаеться, сиденье неудобное я на камнях удобнее сидел чем на этой развалюхе.
Слава Україні- Достоинства:
- Громозкое, и можно разбить башку руссни если они к нам в офис вломяться
- Недостатки:
- Все
- Представник постачальника
Дякуємо за відгук. Ваші відгуки допомагають нам стати кращими. Ми обов'язково врахуємо всі недоліки та виправимо їх. Ви завжди можете звернутись до сервісного центру за телефоном, який вказано у гарантійному талоні.
- Віталій
Абсолютно не згідний з відгуком, не розумію взалі про що тут написали. Крісло топ за свої гроші і виправдовує очікування на всі 1000%
- Представник постачальника
Дякуємо, що обрали нашу продукцію.
- ВіталійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый
Десь пів року від моменту покупки - крісло чудове, спина не болить, налаштував раз під себе і кайфуєш, механізми надійні, не скриплять.
- Достоинства:
- Зручний, ергономічний, тяжкий
- Недостатки:
- Не знайшов
- Представник постачальника
Дякуємо, що обрали GT Racer!
- Дмитро Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный
Хороший стілець
- Достоинства:
- Зручний, непоганий зовнішній вигляд, легка збірка
- Недостатки:
- Ціна завищена, важкий
- Юрий Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный
Купил и жалею. На видео было показано как удобно можно отклонять сидение назад, по факту же отклоняется только спинка. Само сидение выгнуто дугой, в результате много веса распределено на 5-ю точку.
Подлокотники не фиксируются и постоянно сдвигаются влево-вправо.
Кресло легко собирается, но разобрать его обратно практически нереально, а значит сдать назад тоже. Пришлось пригласить специального мастера с инструментом.- Достоинства:
- удобная система управление переключателями сбоку
- Недостатки:
- угол сидения не регулируется, само сидение выгнутое и неудобное, материал сетки натирает кожу
- Александр Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый
В целом покупкой доволен. Под мой рост 172 см хотелось бы, чтобы подголовник регулироваля чуть больше по высоте. Большое кресло с литьем
- Достоинства:
- Цена, дизайн, множество регулировок
- Недостатки:
- Небольшой люфт сиденья
- Алексей
С ростом 190 совсем грустно будет?
- Александр Т***
Алексей, я думаю, что подойдет. Там регулируется по высоте спинка и подголовник. Я имел ввиду, что я хотел бы, чтобы подголовник имел возможность опускаться чуть больше.
- Алексей
Понятно. А какая высота подлокотников над уровнем сидения? Сидушка удобная?
- Игорь Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый
В целом хороший стул.
- Достоинства:
- Стул тяжелый и прочный, абсолютно бесшумный.
- Недостатки:
- Не хватае регулировки подголовника по горизонтали(по вертикали есть), но такая опция бывает только у очень дорогих кресел.
- РоманОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный
Крісло досить якісно зроблене, але воно настільки не зручне, що я не розумію яким боком воно може бути "ергономічним".
Спинка досить хороша, але саме сідло, воно так сильно вигнуте дугою і його задня частина настільки втоплена вниз, що, як не налаштовуй, більше 10 хвилин на ньому сидіти не зручно (в мене 179 см зріст і нормальна тілобудова). Через той же вигин сидіння, посидівши 15 хв - затікають біцепси бедра.
Підлокітники гарно регулюються, але вони дуже далеко один від одного (дуже широко розміщені відносно людини, яка сидить), і це нівелює будь які налаштування. Вони просто задалеко, як би ти не налаштовував їх. Якщо я просто розслаблю руки і опущу їх вниз, вони навіть частиною руки не попадуть на підлокітники. Руки треба розставляти, щоб тримати їх на підлокітниках.
Думав що я до нього звикну і пристосуюся, але ні, два тижні сидіння нічого не змінили.
Потрібно врахувати дуже велику і важку коробку при доставці. Самому буде дуже важко підняти на поверх.- Достоинства:
- Якісні матеріали і якісно зроблено. Легко збирається.
- Недостатки:
- Абсолютно незручне.
- Представитель производителя
Добрый день, Роман. Данная модель разработана для поддержания правильной осанки и максимального удобства пользователя.
Рекомендуем вам попробовать отрегулировать кресло для вашего удобства, кресло оснащено максимальным количеством регулировок. Спасибо, что выбрали нашу продукцию - Іван Я***
Роман, ви ж в курсі, що "сідло" має горизонтальне регулювання? З моїм ростом 183 почуваю себе в кріслі чудово!
- Віталій
Підписуюсь та згоден з кожним словом.
На кухонному стільці сидіти зручніше ніж на цьому GT...
Відчуття що вам під ніжки табуретки підставили 2 цеглини і передні ніжки коротші за задні - зручно вам буде так сидіти ??? Ні...
А ще з моїм зростом 183 см пятки висять і це найнижче положення в цьому кріслі (( Тобто ви сидете ви вище стола, або трохи нижче (((
- Ярослав Я***Продавец: Rozetka. Цвет: Черный
Крісло виглядає класно, сітка доволі міцна та гарно натягнута, немає відчуття, що валяєшся в гамаку як то буває навіть в дорожчих моделях. Механізми добротні і важкі, всі металеві, міцне кріплення спинки, що робить її стійкою та зручною. Із мінусів, мені воно надто високе при рості 1.75 та кінчена підтримка голови, яка лиш для того аби сперти туди голову час від часу, сидіти так постіно не вийде, бо вона недостатньо випирає за контур самої спинки, трохи мілковата такби мовити. А загалом, якщо зріст під 2м то може бути пушка, може й навіть підтримка голови гарно налаштується
- Достоинства:
- Якість, вигляд
- Недостатки:
- Мені виявилось зависоке
- Представник постачальника
Дякуємо, що обрали нашу продукцію.
- Олексій П***Продавец: Rozetka. Цвет: Серый
Кріслом в цілому задоволений, сидіти комфортно, якість теж порадувала. Модель не з дешевих, але варте своїх коштів
- Достоинства:
- Якість, комфорт
- Недостатки:
- Немає
- Гришин А***Продавец: Rozetka. Цвет: Серый
Как по мне кресло стоит своих денег, за качество нужно платить, а здесь оно на высоте, сидеть удобно и видно что надёжно сделано
- Достоинства:
- Качество, удобное
- Недостатки:
- Не нашел
- Виктор Т***Продавец: Rozetka. Цвет: Красный
Больше всего убивает наклон сидения:
Почему-то у меня при любых регулировках - сидение наклонено ВПЕРЕД
Если кто-то может подсказать, как отрегулировать - буду очень благодарен!- Достоинства:
- Хорошее качество материалов
- Недостатки:
- Страшно неудобное
- Алексей М***Продавец: Rozetka. Цвет: Синий
Купив це крісло нещодавно, так як відправили працювати на дому. Крісло класне, сидіти в ньому комфортно. Класно, що тканина з сітки, вентиляція відмінна. Виглядає крісло стильно, колір приємний.
- Kito S***Продавец: Rozetka. Цвет: Синий
Задоволений комфортом цього крiсла, дуже гарна пiдтримка спини в ньому. Зручно працювати за компьютером та й просто вiдпочити, псля довгого дня
м'язи не болять, можу його смiливо рекомендувати!- Достоинства:
- Гарнi матерiали, мiцний, комфортный
- Недостатки:
- -
- Александр П***Продавец: Rozetka. Цвет: Синий
Покупали кресло в офис, но не здесь. Очень удобное для моей спины. Из-за работы приходится проводить сидячий образ жизни, к вечеру появляется боль в спине. А здесь отрегулировал угол спинки и сидения под себя и красота. Кстати неплохие ролики за такие деньги.
- Достоинства:
- Товар качественный. Комфортный и удобный.
- Недостатки:
- нет
- ПетроПродавец: Rozetka. Цвет: Черный
Цікава якість ,зручно в користуванні , допомагає розвантажити спину.
- ВіталійПродавец: Rozetka. Цвет: Серый
Цікава якість ,зручно в користуванні , допомагає розвантажити спину.
- Віталій
Так а чого тоді 3 зірки ?
- Віктор Л***Продавец: Rozetka. Цвет: Синий
Заказывал это кресло сыну на день рождения. Доставка произошла быстро сын был восторге от такого подарка. Кресло удобное и качественно, но немного цена кусается
- Іван Я***Продавец: Rozetka. Цвет: Черный
Крісло зроблено дуже якісно - хороші матеріали, немає ніяких зазорів, не хлипке, нічого не скрипить. Сподобалась велика кількість регулювань - регулюється висота сидіння (хоча зазвичай сиджу на мінімальному рівні при моєму зрості 183 см), висота спинки, винос підголівника, кут спинки, сидіння регулюється горизонтально, висота підлокітників.
Для себе вибрав мінімальний нахил спинки для робочого положення, а також час від часу встановлюю в більш "лежаче" положення під час відпочинку.
Кріслом задоволений на всі 100 і воно вартує кожної потраченої на нього гривні.- Максим Н***
День добрый, подскажите как кресло спустя длительный срок эксплуатации, как качество, состояние?
- Іван Я***
Станом на лютий 2022 крісло працювало ідеально - весь цей час працював з дому. Не помітно ніякого зносу, нічого не скрипить. Це напевно найкразе крісло, на якому сидів за всю карʼєру :)
Для людей меншого зросту є альтернативи, для тих, хто вище - складніше підібрати справді ергономічне крісло.
