Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Щетка и расческа для волос BabyOno Зайка, серый (568/03)

Код:  265456061
Оценка пользователей 4.29/5
на основе 7 отзывов
  • 5 звезд
    4 оценок
  • 4 звезд
    2 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Отзывы про товар продавца SNSeller
  • Динара К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: SNSeller

    Щетка очень мягкая, щетина натуральная. Пластик качественный.

    Достоинства:
    Качество, натуральная щетина
    • SNSeller

      Динара, благодарим за отзыв. Рады, что Вам все понравилось.

  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Ольга З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: INPLAY

    Через два месяца рассохся пластик на щетке и она развалилась

    • Продавец  INPLAY

      Дякуємо за відгук! Нам шкода, що щітка виявилася неякісною. Ми обов’язково передамо цю інформацію постачальнику для перевірки якості партії.

  • Карина Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Мамина Валізка

    Щітка і гребінець гарної якості)) продавець швидко звʼязався і відправили замовлення, все супер дякую

    Достоинства:
    Мякенька щіточка
    Недостатки:
    Поки не знайшла))
    • Продавец  Мамина Валізка

      Карина, дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, що Вам сподобалося!

  • Христина М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Мамина Валізка

    Супер мʼяка щітка, зручна в руці, пластик теж якісний
    Гребінець класний

    Недостатки:
    Зі щітки вилазять ворсинки
    • Продавец  Мамина Валізка

      Доброго дня! дякуємо за відгук)
      У гребінця ніжна натуральна щетина щітки допоможе дбайливо укласти волосся новонародженого, не електризуючи його, а також помасажує шкіру голови.
      Ворсинки щільно розміщені, навіть втрата кількох не впливає на функціональність.

  • Ольга О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Мамина Валізка

    Гарна щітка та гребінець. Усе доставили швидко. Але в інструкції написано «перед використанням потрібно залити кипʼятком»… то після цього щітка має запах підпаленої свинки))) можливо це так і має бути типу натуральна щетина… побачу як висохне чи залишиться запах

    • Продавец  Мамина Валізка

      Доброго дня! Гребінець має натуральний ворс, через це може бути легкий запах після обдаванням окропом, запах який швидко вивітрюється.
      Більшість покупців запаху взагалі не відчувають.

    • Ольга О***

      Доповнюю відгук, дійсно щітка висохла і запаху вже немає)

  • Ольга М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Мамина Валізка

    Все супер

    Достоинства:
    Дуже м'якенька, приємна при розчісуванні
    Недостатки:
    Не побачила
    • Продавец  Мамина Валізка

      Ольга, дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, що Вам все сподобалося!

  • Олексій К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: MALAGOM

    Продавець швидко відправив товар. Товар належної якості. Усе сподобалося.

    Достоинства:
    Досить якісний товар