- Роман Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Vendedor
Після деякого часу роботи не коректно працює
Не відображає зображення на моніторі - Юрій Ж***Отзыв от покупателя. Продавец: Vendedor
Поставив на Gigabyte Z590 Aorus Xtreme WB і карточку 3070ті, працює в режим PCI-E 16Х4!
- Достоинства:
- Простота в користуванні
- Недостатки:
- Нема
- Андрій Ш***
В описі товару пише, що він gen3, а вам вдалося запустити систему в режимі gen4? У мене зараз проблема, що в ген3 працює, а в ген4 немає відеосигналу. Грішу на свій райзер, який був в комплекті з корпусом.
- Юрій Ж***
У мене воно само так запрацювало, взагалі нічого не робив.
- Владислав Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Vendedor
Работает.
Покупал для RTX3080 strix и устанавливал в Fractal Design Meshify 2. В целом все установилось без проблем.- Достоинства:
- Работает из коробки. Приятное качество исполнения.
- Недостатки:
- Высокий ценник
- Валентин М***
ФПС в іграх не впав через те, що відеокарта PCI-ex 4.0, а райзер PCI-ex 3.0?
- Владислав Т***
ФПС вырос примерно на 10-15% при подключенном райзере
- Евгений Б***
А мені ос цікаво як міг вирости фпс??? Райзен це просто провід який до того ж ріже можливості сучасної відеокарти. То ж не брешіть людям.
- Holder b***Продавец: Vendedor
Мало того что райзер пришел битый, заводится с третьего раза и 20фпс вместо 400 как было
Так еще не могу дозвониться продавцю
И не отвечает и не перезванивают- Достоинства:
- Пока не вижу
- Недостатки:
- Не отвечают
