- Виктория Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: October
Брала на подарунок, імениннику сподобався!
Пакування стильне, дерев'яна коробка з логотипом де можна зберігати прикрасу. - ИринаОтзыв от покупателя. Продавец: October
Дуже дякую, підвіска чудово виглядає. Консультанти гарно знають свій товар, швидко зв‘язались, якісно запакували
- Достоинства:
- Швидка відправка, висока якість
- Недостатки:
- Немає
- Ольга С***Отзыв от покупателя. Продавец: October
Дуже дякую! Дуже красиво! Швидко зв'язалися, проконсультували та відправили!
- Жанна О***Отзыв от покупателя. Продавец: October
Замовлення виконано швидко, гарна комунікація продавця.
- Достоинства:
- Дуже гарний, мужній, чудово зроблений і прекрасно оформлений.
