- Любов С***Отзыв от покупателя. Продавец: USWAY
Усе ціле, дякую
- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Із-за трьох ємностей довелося брати 12 шт, тепер думай, кому їх продати, хоч би по тій самій ціні....
- Ігор К***Отзыв от покупателя. Продавец: USWAY
Чудово
- Наталья Б***Отзыв от покупателя. Продавец: USWAY
В побуті дуже зручна річ. Вона виключає забруднення ємностей для порошку пралки, а також я кладу до неї капсули для прання і їх оболонка ніколи не пристає до речей(бо таке в мене бувало багато раз на коротких програмах прання). Тільки слідкуйте, щоб була добре закручена синя кришечка, бо інакше зніметься в процесі.
- Достоинства:
- Легка, проста в використовуванні, має мірні рисочки, майже вічна бо міцна.
- Недостатки:
- Якщо не закрити добре кришечку, то злітає в процесі прання. Але то велике питання, чи то недолік самого діспенсера))
- Світлана В***Отзыв от покупателя. Продавец: USWAY
Замовила два - один для гелю для прання, другий - для ополіскувача в гранулах. Хороша економія для пральних засобів. Дуже подобаються ці контейнери. Попередні слугували 15 років, і ще б були. Сподіваюся ці теж будуть такі якісні. Усе супер.
- Достоинства:
- Швидка доставка, усе замовлення гарно упаковано
- Елена Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: USWAY
Нещодавно придбала цей диспансер і отримую задоволення від прання. Рекомендую всім, хто хоче захистити свою пральну машину від неприємностей
- Достоинства:
- Якісна річ
- Недостатки:
- Немає
- ЯнаОтзыв от покупателя. Продавец: USWAY
Гарна банка. Купила три штуки. Тепер завжди перу з нею. Зручно, що не треба мити лоток, тай гель не розтікається. Чи маст хев? Напевно ні, але з нею приємніше. Особливо коли з гелем вмикаєш на відкладене прання. Налив в банку і спокій, що все буде добре пратись. Відправили швидко. Запакували добре, доїхало все ціле. По моэму проханню додали ще дві штуки, бо замовила я один, а потім подумала що щей свекрусі треба, і на запас.
- Юрий Л***Отзыв от покупателя. Продавец: USWAY
Відправили швидко,не зважаючи на обставини,зворотній звязок.Все супер
- Достоинства:
- Баночка супер,взяв собі і друзям
- Недостатки:
- Немає
- СергейОтзыв от покупателя. Продавец: USWAY
Обычная пластиковая баночка в 200 мл с отверстиями в крышке. В новой почте за всё про всё получилось 105 грн. На других сайтах покупаете банку за 20 грн, сверлить отверстия в крышке и получаете то же самое в 5 раз дешевле. Крайне не рекомендую.
- Достоинства:
- Нет
- Недостатки:
- Есть
- Елена С***Отзыв от покупателя. Продавец: USWAY
Спасибо всё хорошо
- Недостатки:
- Нет
- Продавец USWAY
Спасибі за відгук,
