- Віра І***Отзыв от покупателя. Продавец: KicKic. Вес 1 шт: 10 кг
Відкрила зіпку,а там захисна плівка яка говорить що мішок не відкривали і це дійсно корм від виробника.Це дуже приємно.Мішок був гарно упакований.На запах корму пушистики прибігли одразу.Підсипала трошечки до минулого корму,їли.
- Достоинства:
- Корм від виробника
- Недостатки:
- Немає
- Ольга Д***Отзыв от покупателя. Продавец: KicKic. Вес 1 шт: 1.5 кг
Ми свою кішечку брали в притулку, і там нам порекомендували цей корм. С тих пір, наша кіцюня його їсть на постійній основі, і все у неї добре.
Дякуємо!- Достоинства:
- Якісний, смачний!
- Недостатки:
- Не має.
- Олег Т***Отзыв от покупателя. Продавец: KicKic. Вес 1 шт: 10 кг
Корм дуже якісний! Моя кішка породи Сінгапура надає перевагу саме йому, хоч перепробувала практично усі. Шерсть у кішки, зуби, кігті дуже міцні, завдяки цьому корму. Рекомендую!
- Достоинства:
- Якість
- Недостатки:
- Не виявлено
- Валентина П***Отзыв от покупателя. Продавец: KicKic. Вес 1 шт: 1.5 кг
Дякую за Корм для нашого улюбленця.
- Достоинства:
- Швидко зі мною зв'язалися. Доставка також була швидко.
- Альона К***Отзыв от покупателя. Продавец: Мугівара. Вес 1 шт: 3 кг
Замовленням задоволена! Хороша ціна. Гарне обслуговування, швидка відправка. Рекомендую!
- Достоинства:
- Ціна. Швидка доставка.
- Тетяна Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Just4pets. Вес 1 шт: 1.5 кг
Дякую,корм супер!Швидка відправка
- Любовь К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Котові подобається
- Достоинства:
- хороша якість
- Недостатки:
- Немає
- Светлана С***Отзыв от покупателя. Продавец: Just4pets. Вес 1 шт: 1.5 кг
Дякую, все дуже добре
- Кольчик Е***Отзыв от покупателя. Продавец: Petsplay. Вес 1 шт: 1.5 кг
Кішка саме цей корм дуже любить
- ИринаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 2 кг
Съели все и хотим ещё
- Достоинства:
- свежий, мелкий, жирный, вкусный.
- Недостатки:
- быстро заканчивается, потому-что кто-то сильно много ест.
- ГостьОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 5 кг
Отличный корм!!!Спасибо "Розетка",угодили со сроками корма.)
