- Роман К***Отзыв от покупателя. Продавец: ParaM
НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Перші 4 пакети при натисканні повність рвуться і витікає охолодщуваюча речовина!!! Якість низька ! - Марина Т***Отзыв от покупателя. Продавец: ParaM
Проблему вирішено. Дякую!
- Марина Т***Отзыв от покупателя. Продавец: ParaM
Прислали зіпсований товар. Сам гіпотермічний пакет так би не зміг прорватись, клали в посилку вже зіпсований.
- Ильченко Т***Отзыв от покупателя. Продавец: ParaM
Всё ок
