- РусланаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хотіла вже замовити, але вирішила почитати відгуки в інеті. Пишуть, що велобіг фактично на вік 1,5-3,5 р., не більше (в описі 2-7 р.), дитині 2,8 р. У зв‘язку з цим питання, що написано на коробці даного вела. Яка мін макс висота сидіння і руля. Наперед дяк за оперативну відповідь:)
- Руслана
Замовили, підійшов) Пізніше напишу відгук, додам фото
- Анна
Руслана, подскажите, пожалуйста, подошёл ли ребёнку велобег, не маленький? у меня сыну 2.4, все смотрела на него, но также нашла отзывы, что он до 5 лет никак не подходит, до 3х лет максимум, так пока и не решилась
- Руслана
Для Анни: не до 3-х точно (синочку 2,11), приблизно до 4-4,5 р. Гляньте поряд салатовий, там мій відгук із фото (у нас блакитний).
- Оксана Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Очень качественный и красивый.
Спасибо! - Віталій Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Рекомендую для дітей
- Достоинства:
- Чудовий біговел для дитини
- Недостатки:
- Поки не виявив
- РусланаПродавец: Rozetka
Дуже, дууууже довго обирала синочку 2,8 р. наступний велобіг (після chillafish, яким користувалися десь до 2,5-2,6). Зупинилася на цьому (бренд додала у список бажань одразу після народження синочка). Перечитала мільйон відгуків і таки замовила. Нам підійшов. Зріст синочка приблизно 95 см. Руль поставили на макс висоту, сидіння на мін (хоча по кв синок їздив на середній висоті сидіння, на вул у комбезі зручніше все ж на мін). Велобіг легенький, маневрений, красивий, стильний. Синочку вистачило вечора, щоб звикнути. Якщо ви шукаєте велобіг по віку (а не на 10 р.), зручний для дитини і за досить доступну ціну - цей велобіг для вашої дитини)
На мою думку вікова категорія 2-4,5 р., але можливо користуватимемось до 5-ти. Усі характеристики на фото додаю- Достоинства:
- Легенький, маневрений, стильний, сучасний, бренд. Зручне сидіння. До речі, за край сидіння передбачено зручне носіння для мами) Ми ще докупили дзвінок на руль джеко, підійшов. А, ну і не потрібно постійно підкачувати колеса як у супердорогого конкурента)
- Недостатки:
- Не виявлено за 1 міс. користування, є лише побажання: не вистачає підставки, щоб міг стояти самостійно) спортивний дизайн я так розумію передбачає занижений руль(не точно:)), ідеально було б класичний дизайн))) місця зварки у двох місцях не дуже естетичні (якщо придивлятися)
