Безкоштовна доставка Rozetka + Prom

Отзывы покупателей о Магнитный автодержатель с беспроводной зарядкой MagSafe X15 (ORANGE)

Код:  315024094
Оценка пользователей 3.17/5
на основе 16 отзывов
  • 5 звезд
    5 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    4 оценок
  • 1 звезд
    2 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Сергій П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: MOBIMBA. Цвет: Черный

    Через три тижні відкліялось основне кільце .Продавець не відповідає

    Недостатки:
    Погана якість
  • Олександр П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: MOBIMBA. Цвет: Черный

    Почти 2 года в эксплуатации. С чехлом MagSafe телефон держит уверенно. Всё работает, нареканий нет.

    Достоинства:
    Цена
    Недостатки:
    За два года эксплуатации минусов не выявлено.
  • Олена
    Отзыв от покупателя. Продавец: MOBIMBA. Цвет: Черный

    Дуже слабкий магніт і сама зарядка. Не коштує навіть своїх грошей…

  • Тимур М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: MOBIMBA. Цвет: Черный

    Дуже неякісно

    Достоинства:
    Може взірвати телефон
    Недостатки:
    Дорого і неякісно
    • Продавец  MOBIMBA

      Добрий день, Тимур. Шкода що Вам не сподобався товар. Даний пристрій повністю відповідає опису, фото-відео обзору та заявленим характеристикам, а також має невелику ціну (як 8 чашок кави). Також, хочемо наголосити, про те що за 3 роки продажів ми не мали не одного повідомлення стосовно «взірваних» телефонів. В нашому магазині Ви можете обрати інші моделі від бюджетних пластикових до дорогих з металу і навіть шкіри.

  • Александр Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: MOBIMBA. Цвет: Черный

    Очень слабый магнит, при скачке на яме телефон упал.

    • Продавец  MOBIMBA

      Добрий день Олександр. В пристрої використовуються неодимові магніти, котрі на сьогодні є самими потужними. Радимо ще раз ознайомитися з порадами ( текст та фото) що до використання пристрою.

    • Иван

      Mobimba

      Неодимові магніти? Це точно?
      Для бездротової зарядки використовується індукційна катушка, а магніти лише як тримач для металевих пластин під чохлом. Магнітів не помітив на фото. Для них окрема зона повинна бути

    • Продавец  MOBIMBA

      Іван, неодимовий магніт розміщуються по колу катушки. Як що Ви зарядку присипите металевою пудрою (стружкою), ви зможете побачити його розміщення. Також для міцного утримання Ваш телефон повинен також бути обладнаний магнітом як Айфони від 12 серії, чи обрати варіант чохла з вбудованим магнітом, чи вклеїти (вкласти) спеціальний круглий магніт на корпус телефона чи чохла. Будь який з цих варіантів працює і описані в картці товара.

  • Олександр Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: MOBIMBA. Цвет: Черный

    При першому ж використанні відклеїлось кільце безпровідної зарядки, вставив назад, невпевнений що надовго вистачить

    Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Кільце/котушка відпала одразу
    • Продавец  MOBIMBA

      Добрий день, Олександр. Шкода що таке сталось. Дійсно, за умови екстремально високої температури в останні дні +35 в тіні, а в машині під склом це +60…+80, клей іноді не витримує і може підплавитись, застереження до експлуатації вказано в описі. Можемо Вам запропонувати замінити пристрій чи повернути Ваш і придбати інший з доплатою. Радимо Вам звернути увагу на дану модель ссылка

  • Руслана Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: MOBIMBA. Цвет: Черный

    Прекрасний тримач. Повністю виконує свої функції, якщо у телефона чохол Magsafe. Начиталась тут відгуків, почала сумніватись. Але добре, що придбала. Перевірено по бездоріжжю.

    • Продавец  MOBIMBA

      Дякуємо за відгук, та що поділились враженнями! Нам дуже приємно, що Ви задоволені покупкою! Гарного дня, та мирного неба!

  • Ирина М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: MOBIMBA. Цвет: Черный

    Товар прийшов розпакований наче як вже був у використанні (мікро подряпини на передній частині

    Недостатки:
    Товар прийшов розпакований наче як вже був у використанні (мікро подряпини на передній частині)
    • Продавец  MOBIMBA

      Добрий день, Ірина. Дуже шкода що сталась така ситуація, але ми не розуміємо, як що було зауваження до упаковки чи якості товару, чого Ви не звернулись по факту отримання, тобто 15.06.2023, щоб ми могли подати скаргу на Нову Пошту за неналежну доставку, як що така мала місто. Ви звернулись тільки 27.06.2023, тобто товар у Вас був у використанні 12 днів, після чого Ви згадали що він якось не так прийшов.

  • Светличный С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: MOBIMBA. Цвет: Черный

    Пробовал на 2-х телефонах
    1 iPhone 11 с чехлом MaxSafe. Нужно хорошо попасть в магнитную зону и тогда телефон неплохо держится и заряжается. Если прикрепить с небольшим смещением, то телефон падает.
    2 Android телефон у которого под чехлом метеллическая пластина. Телефон не держится. За поездку падает несколько раз. Такой же конфиг на самых дешевых креплениях держится не оторвать.

    Как результат после 2-х дней использования снял и кинул в бардачек.

    Возврат продавец оформлять отказался.

    Достоинства:
    Нет
    Недостатки:
    Плохо держит телефон
    • Продавец  MOBIMBA

      Добрий день, Сергій. Як що Ви уважно ознайомились з описом та фото товара, то там вказані всі варіанти використання пристроя.
      Стосовно Вашого відгука:
      1. Не треба «хорошо попаст», так як магнітне кільце само центру пристрій для максимальної ефективності магнітної зарядки;
      2. Пристрій дійсно гарно тримає при правильному використанні, тобто з чтохлом МагСейф чи магнітним кільцем під чи на чохол;
      3. Ця, та будь-яка бездротова зарядка не буде працювать з металевою пластиною.
      4. Ця, та будь-яка бездротова зарядка не буде тримати пристрій з металевою пластиною із за конструкції.

    • Продавец  MOBIMBA

      Стосовно Вашого дзвінка, всі дзвінки записуються і давайте бути відвертими:
      1. Ви попросили повернути Вам гроши за пристрій, так як змінили телефон і він Вам вже не потрібен;
      2. Пристрій вже був у використані певний час;
      3. Пристрій працює належним чином.

      Як що є питання до якості пристрою, Ви можете його відправити нам на тестування, у разі виявлення недоліків зв’язаних з браком виробництва пристрій буде замінено на новий з компенсацією поштових витрат. У разі виявлення пошкоджень чи втручань, пристрій буде Вам повернуто.

    • Светличный С***

      Спасибо за ответ.
      Очевидно я плохо читал инструкцию и сам виноват в том, что устройство мне не подошло.

      Цель моего отзыва была не очернить продавца или товар, а поделиться личным опытом от использования держателя. Всё описал как есть. Наверняка есть множество довольных покупателей, но я к таким не отношусь.

      В возврате денег за товар больше не заинтересован.

  • Тарас Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: MOBIMBA. Цвет: Черный
    Достоинства:
    Не виявлено
    Недостатки:
    Дуже слабо тримається навіть з оригінальним кейсом
    • Продавец  MOBIMBA

      Доброго дня, Тарас. Надішліть будь ласка фото та відео. Це перший випадок коли «слабо тримається навіть з оригінальним кейсом» В пристрої використовуються неодимові магніти, вони є самі сильні на сьогодні. Спробуйте як тримається без «оригінального кейса», як що проблема залишається, то зверніться до нас ми обов’язково протестуємо і у випадку виявлення недоліків замінемо Вам пристрій.

  • Анна
    Отзыв от покупателя. Продавец: MOBIMBA. Цвет: Черный

    Не плохое качество автодержателя. При езде по сельским ямам телефон не упал, держался - а это очень важно для меня, так как жаль дорогой телефон. В комплекте идёт чёрный шнур для зарядки, телефон заражается просто на подставке. Для чёрного салона автомобиля - идеально. Рекомендую! Надеюсь долго прослужит. Спасибо магазину за быструю отправку. Получила на следующий день посылку - ракета!

    Достоинства:
    Крепиться на решетке, поворачивается в разные стороны, крепко держит телефон, в комплекте идёт шнур с разъёмом юсби
    Недостатки:
    Не выявлено
  • Маргарита
    Отзыв от покупателя. Продавец: MOBIMBA. Цвет: Черный

    Как держатель держит телефон супер, качество пластика нравится, за зарядку - честно ещё не испытала)

  • Артём В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: MOBIMBA. Цвет: Черный

    Качественный держатель, смотрите видео :)

    Достоинства:
    Качество пластика, прочный держатель в диффузор
    Недостатки:
    На старте не выявлены :)
  • Віталій К***
    Продавец: MOBIMBA. Цвет: Черный

    Доброго дня всім
    Також замовив дану модель телефон 14 про мах ношу без чохла цей пристрій г***о полне не держить його зовсім щей передоплату скинув 200 грн такщо не раджу брати !
    Головне те що був в магазині найшов держатель 1400 грн держе дуже хорошо тіліпав не відпада ну 1400 вважаю трішки за дорого і по моделі знайшов в інтернеті ( Резетка ) по нараметрах і назва співпада я замовив ! Мене перетелефонували ми відправляємо по предоплаті добре я перевів 200 грн а як прийшов на Нову Почту за посилкою розпечатам її а там це г*****е що не держить воще телефон такщо не рекомендую

    Достоинства:
    Г***о
    Недостатки:
    Г***о полноє
    • Продавец  MOBIMBA

      Добрий день, Віталій. Дуже шкода що Вам не підійшло, но давайте по черзі. Стосовно передплати - так дійсно товар відправляється по передплаті і це вказано в картці товара, так як останнім часом багато хто замовляє товар і не приходить, а сума передплати треба для покриття витрат по доставці. Стосовно якості товара - товар відповідає заявленим характеристикам і відео огляду, ми були б раді як що Ви би надали відео в якому Ваш телефон не тримається на даному тримачі і вразі дефекту замінили на таку саму модель за наш рахунок. (при поверненні товара ми обовʼязково перевіримо його стан).

    • Продавец  MOBIMBA

      Стосовно ціни - Ви обрали найдешевшу модель, але яка виконує всі заявлені функції і Ви не звʼязалися з нами стосовно будь-яких зауважень що до тримання Вашого телефона. Ми можемо Вам запропонувати широкий лінійку моделей тримачів наявних у нашому магазині від дешевих до Преміум класу.

  • Даніїл К***
    Продавец: MOBIMBA. Цвет: Черный

    ниже я писал отзыв про это устройство (там все описано) , видимо человек который это продаёт, очень обиделся, прочитав этот отзыв и решил позвонить и предъявить меня в том что я украл кабель...
    обращаюсь к этому человеку , потому что он решил мне сказать что это не по по-человечески и сбросить трубку, НЕ-ПОЧЕЛОВЕЧЕСКИ продавать г***о и тем более звонить клиенту и предъявлять в том, чего НЕТ.
    должно быть стыдно))

    Достоинства:
    нету
    Недостатки:
    звонит отправитель и предъявляет свою обиду
    • Продавец  MOBIMBA

      Добрий день. Хочемо ще раз наголосити, що товар відповідає всім заявленим характеристикам зазначеним в описі та на фото. Весь товар та комплектність перевіряється перед відправкою. Так, нам не приємно що ви вкрали кабель і ми вам це озвучили, тільки трубку кинули ви, а не ми. Ми знаємо що продаєм і як товар працює. При бажанні кожен клієнт сам може приїхати перевірити товар особисто та зробити оплату. У разі звернення клієнта, що щось не вистачає чи пошкодженно, ми проводимо розслідування з перевізником і компенсуємо за наш чи рахунок перевізника.

  • Даніїл К***
    Продавец: MOBIMBA. Цвет: Черный

    пришёл в отделение, чтобы проверить гаджет, тем более что нету провода для подключения, телефон вообще не держит , даже без чехла. люди которые покупали похожий аксессуар, говорят что портит батарею, если кратко
    лучше уже поставьте выше цену и сделайте нормальный продукт , потому что дизайн норм

    Достоинства:
    только то что он стильный
    Недостатки:
    все, нету tipe-s зарядки для устройства, не держит телефон вообще , портит батарею
    • Продавец  MOBIMBA

      Добрий день, Даніїл. Дуже шкода, що Вам не сподобався пристрій.
      Стосовно ваших зауважень:
      1. "телефон вообще не держит" - він гарно тримається при дотриманні вказаних рекомендацій
      2. "люди которые покупали ... портит батарею" - навіщо тоді Ви робите замовлення?
      3. "лучше уже поставьте выше ..." - так, Ви можете обрати інший пристрій за більшу ціну в магазині.
      4. "нету tipe-s зарядки для устройства" - в описі вказана комплектація, це пристрій, тримач на дифлектор, кабель USB - Type-c

    • Продавец  MOBIMBA

      Добрий день, Даніїл. Ми отримали повернення замовлення, і виявили розкомплектацію, не має кабелю від зарядного пристрою. Нам дуже не приємно що Ви так поступили, та стосовно цієї ситуації була подана скарга на Новій Пошті, за якою чекаємо на розслідування.