- Максим Б***Отзыв от покупателя. Продавец: ROYALHOME
Трошки був в щоці від того, що пружина всередині заіржавіла і зламалась дуже дивно для прибору, який треба постійно окунати в гарячий чай і тримати там по 1-3 хвилини кожен раз … може я чогось не розумію
- ОльгаОтзыв от покупателя. Продавец: ROYALHOME
Пропускає дрібний чай
- Денис Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Стальной
Дуже зручна в використанні.
- Ольга Т***Отзыв от покупателя. Продавец: KASYDA. Цвет: Стальной
У коробці разом з товаром була запакована бобіна від клейкої стрічки. Не думаю, що це не позначилося на ціні за пересилку
- Недостатки:
- Щілина між двома створками, дрібний чай буде висипаться в чашку. Сенс тоді в цьому ситечку
Отзывы про товар продавца ROYALHOME
Отзывы про товар у других продавцов
