• Лидия Павлова
    • Продавец: WOWS

Дуже дякую, дійсно чудово тягне пил, на диво. Дуже зручний пилосос для прибирання важкодоступних місць, маневренний, легкий! До того ж, виявилось що і по ковру і по паркету збирає все сміття, навіть крупніше. Місця майже не займає, шнур доволі довгий, одним словом, не гірше звичного великого пилососу.
    Доставили теж швидко, без жодних проблем.

Достоинства:
    Маленький, зручний, легкий, просто збираєтсья-розбирається
    Недостатки:
    не виявлено
    • Продавец WOWS

Лідія, доброго дня! Дякуємо вам за відгук, користуйтесь із задоволенням.

• Андрей Вербицкий
    • Продавец: WOWS

Уникальный пылесос - стоит недорого, весит мало, пыль сосет замечательно, удобный контейнер.

Купил себе, и потом двум бабушкам. Думал будет плохо ковры брать, но он вполне достойно справляется. На фото контейнер после одного большого ковра.

Достоинства:
    Цена, компактность
    • Продавец WOWS

Андрій, доброго дня! Дякуємо вам за відгук, користуйтесь із задоволенням.

• Полина Комкова
    • Продавец: WOWS

Пылесос вроде бы хороший,но с накладной и гарантией получилась какая-то непонятка. Накладная пришла на фио абсолютно другого человека,с другим адресом доставки и с другой стоимостью товара. А гарантия идёт за 21.02.22, хотя сегодня 19.05.22

• Продавец WOWS

Поліна, доброго дня! Для вирішення цього питання рекомендуємо звернутись до нашого магазину. Будемо раді вам допомогти!

• Евгений Николайцев
    • Продавец: WOWS

За свои деньги отличный товар. Пластик конечно не самый лучший, но не воняет. Сила всасывания хорошая.

• Продавец WOWS

Євгенію, дякуємо вам за відгук, користуйтесь із задоволенням!

• Катя малюк
    • Продавец: WOWS

Шикарный пылесос, даже ковёр тянет хорошо, хотя не рассчитан для этого

Достоинства:
    Шикарный пылесос
    Недостатки:
    Не обнаружено
    • Продавец WOWS

Катерино, доброго дня! Ми вдячні вам за відгук, користуйтесь із задоволенням.

• Александр Горшунов
    • Продавец: WOWS

Тягне класно, зручний, легкий. Рекомендую для швдкого прибирання, коли дружина пилить моск, що в хаті не прибрано :)

• Продавец WOWS

Олександр, дякуємо вам за відгук! Користуйтесь пилососом із задоволенням.

• Андрій Крижановський
    • Продавец: WOWS

Питання вирішено. Купленим товаром цілком задоволені.

• Продавец WOWS

Андрій, дякуємо вам! Раді, що ви залишились задоволені товаром та нашим магазином. Будемо чекати на нові замовлення.

• Андрій Крижановський
    • Продавец: WOWS

Схоже, що намахувати людей на гроші у них в крові. На сайті вказано наложний платіж за рахунок продавця, товар прийшов у відділення і вказано, що маю сплатити я. Халк сумно.

• Продавец WOWS

Андрій, доброго дня! Ми вже зв'язались з вами для вирішення питання. Нам прикро, що у вас склалась така неприємна ситуація, наразі інформація на сайті вже актуальна. Дякуємо вам за розуміння.

• Продавец: WOWS

Все, з оплатою розібралися, сталася помилка. Продавця рекомендую!

• Продавец WOWS

Дякуємо Вам за розуміння, приємного користування.

• Продавец: WOWS

Може варто повернути гроші, взяті помилково?

• Продавец WOWS

Доброго дня. При оформленні замовлення Ви сплатили вартість товару - 899 грн., в такому разі вартість доставки сплачується за тарифами поштової служби. Помилково вказана в особистому кабінеті вартість доставки - 25 грн. Приносимо вибачення за незручності.

• Продавец: WOWS

Пилосос добре тягне, не дуже шумний, вилка євро, виглядає непагано. При продажі нараховані до ціни якійсь 'додатковий продаж' 25 грн - вважаю це обманом. Поштові послуги сплачені окремо - 46 грн.

Достоинства:
    Хороший пилосмок
    Недостатки:
    Нараховані додаткові гроші до ціни невідомо за що
    • Продавец WOWS

Доброго дня. Приносимо вибачення за незручності, в особистому кабінеті помилково було вказано платіж 25 грн. за доставку, фактично за попередньо сплаченим замовленням доставка була за тарифами служби-перевізника.