- Світлана Е***Отзыв от покупателя. Продавец: SunShop
Негерметична кришка, протікає.
- Недостатки:
- Негерметична кришка.
- Олександр Г***Отзыв от покупателя. Продавец: SunShop
шикарний девайс
- Достоинства:
- у використанні
- Недостатки:
- не має
- Борис М***Отзыв от покупателя. Продавец: SunShop
Точно 298 мл війшло
- Достоинства:
- Фляга
- Евгений Л***Отзыв от покупателя. Продавец: SunShop
Все дуже круто і швидко. Куля не бере
- Максим М***
Привет скажи пожалуйста длину и ширину флаги
- Андрей Н***Отзыв от покупателя. Продавец: SunShop
90% отзывов говорят что объем не тот, но продавец неустанно уверяет, что мы все перепутали заказ. Держит своих покупателей за умственно отсталых, вместо того, чтоб исправить описание. Мы не слепые и видим, что написано «10 Oz », вот только эта гравировка не соответствует действительности. На заборе тоже написано, как говорится
- Вадим Н***Отзыв от покупателя. Продавец: SunShop
Фляга норма,половина бутылки 0,5 л. вошло.Пробка держит
- Достоинства:
- Цена -качество,норма.
- Недостатки:
- Нет
- Сергій Р***Отзыв от покупателя. Продавец: SunShop
На свою ціну нормально, але....невже продавець, зважаючи на попередні коменти не може сам переміряти об'єм фляги??? Так , на самій ємності гравірування 10 oz , тай і у славнозвісній приказці " написано". В реалії - 240 мл. Гаяти час на відео та сперечатися з продавцем я вважаю немає сенсу. Не порядний продавець.
- Достоинства:
- Н/Ж , нормальна якісь , хоч поки нова не протікає.
- Недостатки:
- Невірно вказано об'єм.
- Продавец SunShop
10OZ це значить 300 мл. 1oz=29г. Бачимо що ви переплутали замовлення та вам прийшло 300 мл . Все добре.Гарного дня)
- Альона У***Отзыв от покупателя. Продавец: SunShop
Ідеальні!
- МихайлоОтзыв от покупателя. Продавец: SunShop
240 або 150 мл . 300 тут і близько не має
- Достоинства:
- На вигляд нормана, а час покаже
- Продавец SunShop
Добрий день , як може бути або 240 або 150? Там 300 мл
- Михаил С***
240-250 мл. Банальний цілком зрозумілий одрук. На відміну від вашої не правдивого опису про 300 мл
- Продавец SunShop
бачимо що 300 мл
- Сергій С***Отзыв от покупателя. Продавец: SunShop
Надіслали не ту флягу. Замість вибачень звинуватили мене що я щось переплутав .
Категорично не рекомендую цього продавця
На фото ця флага та у мірній самці те що я зміг набрати в неї ( це до кришки )- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- Брешуть
- Продавец SunShop
У вас на фото даже видно упаковку где указано фляга А10 что значит 10 унций и примерно равно 300 мл))
- Сергій С***Отзыв от покупателя. Продавец: SunShop
Заявлено 300 мл. В реалі 240.
В цілому фляга непогана за свої гроші , але жмені потрібна саме 300 мл.
Чому ви пишите брехню ?
Абож мені поклали іншу флягу ?- Достоинства:
- Непогана на вигляд. Сподіваюся що якість металу також непогана.
За свої гроші пройде. - Недостатки:
- Заявлена 300 мл. по факту 240
- Продавец SunShop
Фляга 300 мл, мабуть ви перепутали з iншим замовленням, гарного дня.
- Ярослав Р***Отзыв от покупателя. Продавец: SunShop
Отличная фляга.
- Дмитро Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: SunShop
Товар якісний і прийшов дуже швидко.
Рекомендую продавця і даний товар- Достоинства:
- Увага до клієнта
- Недостатки:
- Відсутні
- Алина С***Отзыв от покупателя. Продавец: SunShop
Объем точный качество хорошее
- Олег В***Продавец: SunShop
якісне обслуговування, за що і дякую.
- Достоинства:
- якісний товар, без "зайвостей" за мінімальною ціною
- Недостатки:
- поки що не виявив
