- Тетяна Т***Отзыв от покупателя. Продавец: AVN-ST
Один із небагатьох тональних кремів з гарною і ніжною текстурою. Кожного разу повертаюсь до нього,навіть дорогі марки йому поступаються .
- Продавец AVN-ST
Дякуємо на ваш відгук
- Юлия К***Отзыв от покупателя. Продавец: AVN-ST
Это мой любимый тональный крем. Спустя много лет решила снова его заказать. С оттенком угадала, а то от старого осталась только затертая баночка.
- Достоинства:
- Качество и цена
- Недостатки:
- Нет
- Полтавець О***Отзыв от покупателя. Продавец: LUCK
Продавець дуже швидко зв'язався та відправив! Дякую
- Недостатки:
- Нема
- Эллина Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Amake-on
Кращий тональний крем скільки вже років.
Краще ніж більш дорогі аналоги. Рекомендую- Продавец Amake-on
Дякуємо за замовлення та залишений відгук
Приємного користування!
- Анна Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Amake-on
Крем забирав чоловік, та не подивився, що термін придатності скінчився ще у липні місяці (видно на пакуванні), на самій баночці дата трохи затерта (гадаю, навмисно).
Продавця не рекомендую.
Крем не спробувала, бо протермінован- Достоинства:
- Відсутні
- Анна Д***
Продавець зв'язався та пояснив, що згідно інформації від виробника, термін користування кремом складає 3 роки від дати виготовлення. І саме дата виготовлення зазначена на пакуванні.
Ця інформація викладена в середні пакування, та щоб її прочитати, потрібно розірвати упаковку.
Отже, так як виявилося, що крем придатний, можу сміливо рекомендувати продавця.
