- Манаєв А***Отзыв от покупателя. Продавец: Позаботько
Майже рік користувався, як користувався, взагальному вмикав за рік разів 20, можна сказати що й не корисувався, спочатку почала просто вимикатись сама а потім і взагалі не вмикалася, пробував різні блоки живлення і розєми на ноуті, резултат був різним то вмикається то ні. Одним словом л***о китайське, невже неможна дати трішечки кращі дроти?! І взагалі б може це якось перевіряли? На даний момент забагато не дешевих китайських виробів які відїжають на рівному місці
- Достоинства:
- є режими яскравості, досить стійке кріплення
- Недостатки:
- швидко відїхав блок керування, фокусування лінзи жахливе
- Продавец Позаботько
Андрію, дякуємо, що поділились особливостями при користуванні даним товаром! Прикро, що Ви отримали негативний досвід, адже даний товар зарекомендував себе чудово. При виявленні подібних проблем бажано якнайшвидше звернутись до наших менеджерів для обміну/повернення товару протягом 14 діб. Бажаємо Вам лише вдалих покупок та мирного неба!
- РоманОтзыв от покупателя. Продавец: Позаботько
По суті - свої функції виконує. І за необхідністю можна пристосуватись до її недолікив: лума фокусується на відстані небільше 10см, а за такої відстані щось робити під нею дуже складно - замало місця. Ну і за 9 місяців вийшов з ладу блочок з кнопками. Вмикаєш лампу - вона вмикається і одразу гасне. Прийшлось припаяти перемичку між входом живлення та обома кільцями підсвітки, і вимикати руками :)
- Достоинства:
- Дешева, яскрава підсвітка
- Недостатки:
- Лупа фокусується на відстані не більше 10см. Зламався блок керування за 9 місяців
- Продавец Позаботько
Вітаю, Романе! Ми дуже вдячні Вам за такий корисний та змістовний відгук! Ваша думка та досвід користування лампою є важливими для нас та покупців!
- Вікторія В***Отзыв от покупателя. Продавец: Позаботько
Для роботи повністю задовільняє потреби. В інтер'єрі гарно виглядає.
- Достоинства:
- Надійна фіксація на столі. Зручно світло регулюється. Лупа чітка, гарна.
- Продавец Позаботько
Дякуємо, Вікторіє, що знайшли час та можливість залишити відгук! Це дуже допомагає нам орієнтуватися у якості товарів нашого магазину, а покупцям - приняти рішення щодо придбання :)
- Елизавета К***Отзыв от покупателя. Продавец: Позаботько
Дуже подобается що є різні режими світла . Гарна якість
- Продавец Позаботько
Дякуємо за відгук! Раді, що Ви задоволені покупкою! Хай щастить! :)
- елена Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Позаботько
Покупкой довольна. В качестве освещения очень выручает при отсутствии электричества. Лупу также постоянно использую при маникюре, педикюре, чтении мелкого шрифта.
- Продавец Позаботько
Дуже вдячні вам за розгорнутий відгук! Раді, що ви задоволені покупкою
- ВикторОтзыв от покупателя. Продавец: Позаботько
Хорошая лупа-лампа за свою цену,качество неплохое,освещение достаточное ярко светит
- Достоинства:
- Хороший свет,стекло хорошее,пульт удобный и приятный на ощуп не шарпотреб,качество нормальное.
- Недостатки:
- Покрашено некачественно как для новой вещи есть дефект вздутия краски что в дальнейшем может эта краска облезть.Это неприятно когда расчитываешь на новую вещ.
- Продавец Позаботько
Виктор, благодарим Вас за развернутый отзыв! Желаем, чтобы данная лампа с лупой прослужила Вам долгие годы :)
