Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Стул GT Racer X-D28 Plus Fabric Blue

Код:  330944188
Оценка пользователей 2.25/5
на основе 6 отзывов
  • 5 звезд
    0 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    2 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Отзывы про товар продавца O-trade
  • Тетяна Ф***
    Отзыв от покупателя. Продавец: O-trade. Цвет: Светло-серый

    Матеріал стільця розійшовся по швах після того як дитина два рази посиділа на ньому

    Достоинства:
    Хороша якість каркаса стільця
    Недостатки:
    Матеріал стільця розійшовся по швах після того як дитина два рази посиділа на ньому
    • Продавец  O-trade

      Добрий день! Ваше звернення передано до відділу сервісу.

  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Віталій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Светло-серый

    Загалом враження непогане, збірка двох стільців забрала годину, якість деревини, точніше її обробка викликає запитання, всіх гвинтиків і гайок вистачило, навіть декілька зайвих що +, загалом якість на 4, подивимось як вони будуть слугувати.

    Достоинства:
    Помірна ціна, хоча якість не найвищому рівні.
    Недостатки:
    Деревина погано оброблена, лише проста пропитка.
    • Представник постачальника

      Дякуємо, що обрали нашу продукцію.

  • Євген Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый

    Купил два стула собираю их уже больше трёх часов никак не получается, как крипления не крутил не переставлял ничего не получается собрать и так с двумя стульчиками, я их так и не смог собрать, качество ткани не очень ожидал лучшего, и что теперь делать?

    Недостатки:
    Не правильные крепления со стулом, ткань не очень хорошего качества
  • Антон К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Коричневый

    товар приїхав без необхідних деталей, якість обробки деревини - жахлива, не раджу ані цього виробника, ані цю модель. Розетка могла би банально перевіряти комплектацію перед тим, як відправляти покупцю. Дуже розчарований як сервісом Розетки, так і самим стільцем.

    Достоинства:
    не зрозумілі
    Недостатки:
    порушена комплектація виробником
    • олена

      у підтримку звертались ? ссылка

    • Антон К***

      так, відповідь була - Розетка за це не відповідає, щоб повернути товар треба його самостійно принести та повернути. Товар перед відправкою не перевірявся, бо ж навіщо псувати заводське пакування яке складається з неспіврозмірної коробки 70% якої - повітря, та скотчу який ледве тримає стики.

  • Артем Ч***
    Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый

    Щодо підтримки, то все-таки дочекався дзвінка. Був приємно здивований. Менеджер Катерина( за що їй велике дякую) все докладно пояснила і запропонувала зробити обмін на інші стільчики з більш якісного матеріалу. На що я і погодився.

    Тому підтримка є і доволі хороша.

    Достоинства:
    підтрика
    Недостатки:
    Незамовляйте із відтінком "Dark Gray" - всі інші відтінки роблять з нормальною якістю
    • Представник постачальника

      Дякуємо, що обрали GT Racer!

  • Артем Ч***
    Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый

    1. Замовили 4 стільця - при перегляді в одному із стільців не прислали ніжок, добре що передивились на пункті видачі.

    2. При зібранні стільця комлектуючі не підходять один до одного, приходилось ще йти в магазин будівельних матеріалів щоб докупити гаєчок, болтиків щоб зібрати стілець

    3. після експлуатації 2-ух місяців почали з'являтися дірки по швам стільця

    4. подзвонили в підтрику, там сказали очікувати на дзвінок від менжера який мігби врегулювати питання. Уже очікуєм два тижні дзвінок

    Тому не рекомендую витрачати такі гроші, на такі стільці, ціна-якість взагалі не виправдовується, виробник не несе відповідальність за свій товар.

    Достоинства:
    Ніяких
    Недостатки:
    якість товара, підтримка
    • Артем Ч***

      Щодо підтримки, то все-таки дочекався дзвінка. Був приємно здивований. Менеджер Катерина( за що їй велике дякую) все докладно пояснила і запропонувала зробити обмін на інші стільчики з більш якісного матеріалу. На що я і погодився.

      Тому підтримка є і доволі хороша.