- Микола І***Отзыв от покупателя. Продавец: Пиранья. Размер: XL
З коробки
- Віктор К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Размер: XL. Цвет: Коричневый
#моєрозпакування
Довго придивлявся до цього бренду, і вирішив замовити, незважаючи на неоднозначні коментарі. Об'єм долоні у мене 23 см, пальці досить довгі, вибрав розмір xl. Спочатку трохи жали, коли одягав, як рукавицю, але після кількох рибалок стали якраз, розносилися. Це свідчить про хороший матеріал, недубовий.
Випробовував при температурах -1, -6, -8. Перчатки показали себе чудово, не замерзли руки, Тільки при -8 користувався накидними на пальці. При коментарях про рукавиці не менш важливо пам'ятати, у що одітий сам рибак. У мене зимній рибацький костю-полукомбінезон, якиз з цими рукавицями дає змогу рибачити при -6 з відкритими пальцями. Всім вдалих покупок- Достоинства:
- Хороший, теплий матеріал, якісне прошиття
- Недостатки:
- не виявив
Соответствие указанным размерам
Соответствует
- Анатолій М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Размер: XL. Цвет: Коричневый
Невдала абсолютно модель. Великий отвір на великому пальці, через що постійно туди пролазить великий палець, та й взагалі через даний отвір досить морозно. Матеріал на вид теплий, але він тільки з одного боку такий, з іншого це тонкий непрактичний матеріал. По виду вони схожі на рибальські, але насправді навіть в невеликий мінус вже пальці сильно замерзають (і це рукавиці, не рукавички).
- Достоинства:
- Зручність в не надто холодну пору
- Недостатки:
- В мінус не захищають від холоду, отвір в великому пальці куди на морозі постійно потрапляє великий палець. Тонкий матеріал
Соответствие указанным размерам
Соответствует
- Андрей И***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Размер: XL. Цвет: Коричневый
Качество грубоватое, не такое как на изображении товара. И размер пришел другой.
Но в целом для работы руками пойдет - и не жалко, и выглядят более менее.- Саша
Если размер не тот, можно обменять
- МиколаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Размер: L. Цвет: Коричневый
Прийшли морози вірішив придбати теплі рукавиці бо в шкіряших перчатках при -15 і нижчіх температурах руки замерзали швидко. Але вислів теплі рукавиці це не про дану модель. По-перше зроблені з досить тонкого матеріалу, він хоч і теплий сам по собі але при - 12 і сильному вітрі крізь матеріал відчувається холод. Але як би ж тільки трохи, але ж ні - завдяки отвору на великому пальці (див. фото) великий палець в мить відмерзає.
Я б рекомендував такі рукавиці на температуру до -10, але за такої температури зручніше буде в шкіряних перчатках.- Достоинства:
- Якість матеріалу. Колір.
- Недостатки:
- Отвір на великому пальці крізь який він відмерзає. Тоненький матеріал, який погано захищає ві холоду.
- Алена Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Размер: XL. Цвет: Коричневый
Цвет не соответствует фото.
Качество на 3.
Грубовато смотрятся на руках.- Недостатки:
- Грубоватый вид, не соответсвует цвету, не качественные.
- ОльгаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Размер: L. Цвет: Коричневый
Размер L подойдёт на небольшую мужскую руку. Ладошки жесткие, для зимних видов спорта. Зеленая ткань внутри, где пальчики, портит вид.
- Достоинства:
- Удобная конструкция
- Недостатки:
- Маломерят, зеленые пальцы
- Александр М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Размер: XL. Цвет: Коричневый
Нормальные перчатки/рукавицы. Не совсем по цвету как на сайте . Получил точь в точь как у парня на фото. Но в целом нормально все. Брал для работы на улице . Оказались самое то что нужно. Если как парадновыходные брать их-то даже не знаю. Если для игры в снежки , для работы , для езды на чем то в перчатках - то это классный вариант. Сами они не очень теплые если что . Кожой и не пахнет. Если рука не маленькая - то лучше брать xl .
- Достоинства:
- Цена. Вроде качественные на вид.
- Недостатки:
- Материалы искусственные. Но на руке сидят комфортно.
- Павел Ш***Продавец: Rozetka. Размер: XL. Цвет: Коричневый
Ни цвет,ни вид не соответствует информации на сайте.
- Недостатки:
- Фото не соответствует
Эксперт RozetkaДобрый день, Павел! Спасибо за обращение, Ваш отзыв передан ответственному сотруднику для решения проблемы, мы с Вами свяжемся.
При возникновении дополнительных вопросов, Вы можете воспользоваться справочным центром.
