- Михаил Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Planeta U
Ok
- Петя Е***Отзыв от покупателя. Продавец: Planeta U
Продали мені не той годинник мов на складі відбулось якесь пересортуваня, та помилились але це я вважаю цілковита омана вони відправили мені годинник вдвічі дешевший ніж той що я замовляв !
- Достоинства:
- Відшкодували 150грн
- Недостатки:
- Усе годинник інший, постійно відключається від телефону
- Вячеслав П***Отзыв от покупателя. Продавец: Planeta U
Отличные часы.
- Достоинства:
- Удобные,работают хорошо, батарея держит отлично.
- Недостатки:
- Нет
- Юрий Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Planeta U
Супер
- Достоинства:
- Отлично
- Недостатки:
- Нет
