- ЄвгеніяОтзыв от покупателя. Продавец: WishWish
Запах приємний, без ноток ретро чи чогось незрозумілого. Солодкий, але запах вершковий, молочний. Стійкий. Знайде свого поціновувача.
- Недостатки:
- Немає
- Продавец WishWish
Євгенія, дякуємо Вам за відгук! Нам приємно, що Вам сподобався аромат і Ви високо оцінили нашу роботу! Звертайтесь до нас ще!
- ЕкатеринаОтзыв от покупателя. Продавец: WishWish
В аромат влюбилась.
- Продавец WishWish
Катерина, дякуємо Вам за відгук! Нам приємно, що Вам сподобався аромат і Ви високо оцінили нашу роботу! Звертайтесь до нас ще!
- Елена Д***Отзыв от покупателя. Продавец: WishWish
Взагалі мала намір обрати свій аромат серед двох Burberry. Signature замовила за компанію. І... пропала))) Це була любов з першого пшику. Дуже приємний, ніжний, ванільний шлейф... Чарівний , стійкий аромат.
Дуже вдячна за чудове обслуговування.- Продавец WishWish
Олена, дякуємо Вам за високу оцінку! Нам приємно знати, що Ви задоволені вибором нашого магазину та якісним парфумом. Ми стараємось радувати наших покупців відмінним сервісом та оперативною відправкою замовлень. Звертайтесь до нас ще -наступного разу!
- Лілія Т***Отзыв от покупателя. Продавец: WishWish
Дуже приємний аромат, стійкий, хочу замовити такі парфуми.
- Продавец WishWish
Лілія, дякуємо Вам за відгук! Нам приємно, що Вам сподобався аромат і Ви високо оцінили нашу роботу! Найближчим часом з Вами зв`яжеться наш менеджер . Отримуйте багато компліментів!
- ВикторияОтзыв от покупателя. Продавец: WishWish
Хороша ціна, якісне і швидке обслуговування. Дуже ніжні та стійкі парфуми, тільки нанесла і отримала комплімент.
- Продавец WishWish
Вікторія, дякуємо Вам за відгук! Нам приємно, що Вам сподобався аромат і Ви високо оцінили нашу роботу! Звертайтесь до нас ще!
- ОльгаОтзыв от покупателя. Продавец: WishWish
Это истинно восточный букет красивый и запоминающийся. Но это не девичий аромат. а для женщин. В нем столько женственности, мягкости и тепла, просто располагает к тихой, спокойной беседе. И стойкость у этой воды редкостная - даже на третий день чувствуется.
-- Достоинства:
- Приятный, запоминающийся аромат этого букета.
- Недостатки:
- Нет
- Продавец WishWish
Ольга, дякуємо Вам за відгук! Нам приємно, що Вам сподобався аромат і Ви високо оцінили нашу роботу! Звертайтесь до нас ще!
