Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Коляска Anex 2 в 1 M-Type Noble Special Edition (mt-SE03)

Код:  336686044
Оценка пользователей 5/5
на основе 4 отзыва
  • 5 звезд
    3 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Бобровнік С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный с оранжевым

    Коляска вогонь) через півтора роки активного використання чутка почала поскрипувати. Також в комплекті було автокрісло для немовляти.

    Достоинства:
    Автокрісло в подарунок
    Хороший зовнішній вигляд
    Недостатки:
    Трішки посурипує
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день.

      Неймовірно вдячні за ваш відгук. Приємнощі від крутих батьків дуже надихають.

  • Артём К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Песочно-бежевый

    Она шикарная во всем. Ребёнок очень хорошо в ней спит

    Достоинства:
    Качество , практичность, цвет, функциональность
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Привіт!

      Дякуємо за теплі слова і ваш вибір Anex. Ми щасливі бути частинкою такої важливої історії вашої сім'ї.

  • Александр Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

    Чудовий візочок.

    Достоинства:
    Зручний, універсальний
    Недостатки:
    Не виявив
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Привіт!

      Дякуємо за теплі слова і ваш вибір Anex. Ми щасливі бути частинкою такої важливої історії вашої сім'ї

  • Войтович Н***
    Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

    Легке складання, достатньо місця для речей в додаткових сумках, лотках. Добре їде по снігу і мокрій сніжній каші.

    Достоинства:
    Трансформація, м'ягкість ходу, прохідність
    Недостатки:
    не виявили
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день.
      Дякую за відгук.
      Приємного користування.

    • Татьяна М***

      А прогулянковий блок як Вам ? Нам особисто не сподобався взагалі(( через те що капюшона там немає як для зими чи дуже холодного вітру. І навіть додатковий оригінальний козирьок не допомагає. До люльки претензій не маю)

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день!

      Дякуємо за ваш відгук. Ми завжди дуже цінуємо фідбек аудиторії, адже ви допомагаєте нам ставати кращими.