- Любов М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарно очищає шкіру. Менше висипань та почервоніння.
- Грибинюк С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Забрал гель,но единственный минус-один тюбик на крышке лопнутый,но коробка целая.Гель для умывания очень хороший,пользуюсь неоднократно ним.
- Тамара К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Пори звужуються дійсно та не слід часто вмиватись(тим в кого не занадто жирна шкіра слід комбінувати через раз з іншими пінками щоб не почала лущитись шкіра).Звісно кому як та занадто пересушує
- Достоинства:
- Дієвий засіб
- Недостатки:
- Пересушує сильно шкіру,але допомагає
- Тамара К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Випробувала сьогодні гель для вмивання.Дуже зручно щоб не колотити самостійно маски з вугілля желатину і прочого.Шкіра стала ніжна як новонародженного.Від масок з'явившіся прищі з почервонінням зменшилися.Вірю що буде добре якщо з першого разу вже видно дію
- Достоинства:
- Все сказане опрадовує діями
- Недостатки:
- Немає
- ВалентинаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Немного подсушивает но зато после недели применения - прыщики ,воспаления на лице - значительно уменьшились
- Отар Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Отличный гель , приятно умываться , кожу не стягивает , не сушит .
- Достоинства:
- Мягкий
- Недостатки:
- Нет
- МаргаритаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хороший бюджетный гель на каждый день, приятный аромат, хорошо очищает и освежает кожу!
