- МаксимОтзыв от покупателя. Продавец: БаблДабл
Перестало працювати через 2 дні
- Недостатки:
- Непрацює
- Продавец БаблДабл
Спробуйте зарядити
- Максим
Воно маєж працювати і від мережі незалежно чи заряджений встроєний акумулятор
- Наталія Х***Отзыв от покупателя. Продавец: big-space. Цвет: Brown
Проблема решена
Купила саме цей радіоприймач лише тому, що він працює на батарейках АА, саме так вказано в описі товару, але по факту невідомо які батарейки підійдуть для цього девайсу. Загалом радіо працює, хороша збірка
- Достоинства:
- Працює, хороша збірка
- Недостатки:
- Неправильна інформація від продавця
- Оксана Б***Отзыв от покупателя. Продавец: SHOPonM. Цвет: Blue
Радіо працює, ліхтарик світить. Єдине що інформація про батарейки АА не відповідає дійсності - вони замалі( Ну і вже у відсіку під батарейки написано R20. Тепер ще ці батарейки шукати
- Іван.Ч.
Є вбудований акумулятор. В чому проблема?))
- Dmytro B***Отзыв от покупателя. Продавец: TopVeLs. Цвет: Blue
Єдине що нормально працює - це тільки саме радіо, як приймач радіочастот. Дійсно нарікань немає. Ну ще ліхтарик окей. Все інше можна віднести до великіх мінусів. По-перше батарейки не "АА', а "D" - це дуже важливо писати коректно. Сам корпус наче не хлипкий, але всередіні вже чутно, що щось відвалилось і літає там...Карти пам'яті та флеш пам'ть не працюють. Всі кнопки хлипкі. Регулятор гучності надчутливий, майже неможливо зробити комфортну гучність - він то оре, то різко нічого не чути, хоча сам динамік наче непогано передає звук. Дуже масивний, але на це треба звернути увагу при замовленні. Як на мене, то ціна потолок йому 300грн.
- Достоинства:
- Радіо, динамік, ліхтар
- Недостатки:
- Погана якість збірки, не працюють половина функцій, поганий регулятор гучності, велике
- Юрий Н***Отзыв от покупателя. Продавец: TIMSTORE. Цвет: Brown
Чудове компактне радіо для коротання часу під час віялових відключень світла! Кабель зарядки та ремінець в комплекті. Раджу всім, дуже задоволений!
- Достоинства:
- Потужне радіо за свою ціну
- Недостатки:
- Не виявлено
- Наталья С***Отзыв от покупателя. Продавец: big-space. Цвет: Brown
До якості поки що зауважень немає. Зауваження до продавця. Прийшло радіо синього кольору, хоча в характеристиці вказано коричневий. Вирішили не повертаті, оскільки потрібно було терміново.
- Достоинства:
- Досить якісна зборка
- Недостатки:
- Не той колір корпусу, що замовляли
- Продавец big-space
Дякуємо за віждгук
- Олена І***Отзыв от покупателя. Продавец: big-space. Цвет: Brown
При замовленні уточнила за тип батарейок до цього радіо. Консультант попередив, що це саме тип D. Купила відповідні і вже на пошті при отриманні перевірила справність цього девайсу. Усе ловить як має бути. Можливість слухати музику із носіїв не перевіряла, адже цікавило саме радіо.
- Достоинства:
- Ціна/якість
- Недостатки:
- Не помітила
- Продавец big-space
Дякуємо за відгук! Дуже раді, що Вам сподобалося!
- Смелик А***Отзыв от покупателя. Продавец: TXH market. Цвет: Brown
Все працює .
- Достоинства:
- Ліхтар.
- ТатьянаОтзыв от покупателя. Продавец: DOMOGOODS
хороше радіо за доступною ціною.
- Достоинства:
- живлення від розетки та батарейок, наявність USB роз"єму
- Недостатки:
- не виявлено
- Диана К***Отзыв от покупателя. Продавец: Столиця Покупок
Брали эту модель так как заявлено в описании наличие солнечной батареи, которой по факту не оказалось.
- Достоинства:
- Работает
- Недостатки:
- В описаниии товара заявлена возможность работы от солнечной панели, которой нет!
- Продавец Столица Покупок
Доброго дня, наш менеджер зв'яжеться з Вами для вирішення даного питання.
- Іван Ч***
В радіоприймачі вбудований акумулятор!!! Працює без живлення й батарейок
- Віктор С***Отзыв от покупателя. Продавец: NandK
- Продавец NandK
Спасибо за Вашу оценку, мы рады, что Вам все понравилось. Хорошего дня
- Артем К***Продавец: KRS. Цвет: Black-Blue
Заказал 2 радиоприемника, сразу оплатил товар. Через время со мной связались сказали что на складе только один приёмник и тот повреждён. Отправлять не стали. Деньги вернули.
- Достоинства:
- Заказал 2 радиоприемника, сразу оплатил товар. Через время со мной связались сказали что на складе только один приёмник и тот повреждён. Отправлять не стали. Деньги вернули.
