- ОленаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Сподобалась кокосова олія, ніжний аромат кокосу, смажили на ній їжу, було смачно. Рекомендую!
- Недостатки:
- Не помітила
- Олена Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Ароматное, качественное масло
- Олег К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.200
Очень хорошее масло
- Достоинства:
- Качество
- Недостатки:
- -
- Вікторія К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Чудово
- Роман П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Якість товару класна, замовлення виконано швидко та вчасно.
- Надежда С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.200
Шикарное кокосовое маслечко
- Достоинства:
- Ароматное,качественное
- Недостатки:
- Нет
- Людмила Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Схоже не підробка, поставила в холодильник-замерзло, витягла для обжарки на ньому дитячих рублених відбивних-розтаяло до густої рідини, схоже, що якість норм.
- Достоинства:
- Об’єм та якість
- Недостатки:
- Скляна банка НЕ запакована хоча б в цупкий папір
- Ольга П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Купую не перший раз. Задоволена.
- Марина Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Замовляю цю олію не в перший раз, але перший раз влітку. Щойно забрала олію з поштомату і півбанки олії вилилось, бо вона стала рідка, а кришка не була закрита як слід. Поки несла посилка капала. Дуже неприємно. Тепер влітку точно не буду замовляти.
- Достоинства:
- Якість, ціна
- Недостатки:
- Погано закрита кришка призвела до вилиття половини олії
- Представник постачальника
Марино, вітаємо. Дякуємо, що обираєте «Здорово!».
Нам прикро через ситуацію з олією. У даному випадку ми не знаємо, за яких умов була упакована та транспортувалася олія.
Напишіть нам, будь ласка, за контактами з етикетки та опишіть ситуацію, що сталася.
Зі свого боку можемо відправити вам баночку олії за наш рахунок.
- Сергей П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Соответствует ожиданиям
- Достоинства:
- Высокое качество
- Недостатки:
- Нет
- Инна П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.200
Товар пришел очень быстро ..буквально за сутки!! Спасибо большое
- Ярослав М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Все склалося як найкраще. Якість товару гарна.
- Олексій Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.200
Використовуємо кокосову олію іншого виробника, але вирішив спробувати цю олію і купив дві банки. Після розтоплення олія мала напівпрозорий відтінок і підгорала під час використання. Результат жарки однієї партії сирників на сковорідці з нержавіючої сталі можна побачити на фото.
Хотів повернути другу банку (нерозпаковану) на розетку, але оператор відмовився прийняти товар, наче не можна повертати цю продукцію.- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Підгорає
- Представник постачальника
Олексію, дякуємо, що поділилися своїм досвідом.
Зазначимо, що після розтоплення кокосова олія природно стає прозорою — це її нормальна властивість.
Оскільки олія має відносно невисоку температуру димлення, при сильному нагріванні її структура починає руйнуватися, що може спричинити пригорання продуктів або появу нальоту на пательні. З огляду на це радимо готувати на середньому або слабкому вогні.
Щодо умов повернення, то їх визначає маркетплейс, і для харчових товарів можуть діяти обмеження. - Надія
Точка димлення кокосової олії залежить від її типу:
Нерафінована (холодного віджиму): близько 175°C – 177°C.
Рафінована: від 204°C до 232°C.
Для смаження: Обирайте рафіновану кокосову олію, оскільки вона має вищу точку димлення, не горить і не виділяє канцерогенів на звичайній сковороді.
Для салатів та випічки: Нерафіновану олію краще використовувати для заправки страв або додавати в десерти у сирому вигляді (без сильної термічної обробки), щоб зберегти ніжний аромат кокоса.
- Ольга Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Чудова свіжа олійка
- Анна О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Все прекрасно)
- Наталья К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Хорошее масло буду ещё заказывать
- Достоинства:
- Качество, объем,цена
- Альона Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.200
Дуже дякую, все просто ідеально! Мені сподобалося!
- Марк П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.200
Забрав товар. Все добре. Запаковано надійно. Якість гарна. Дійсно натуральна олія. Дякую! Раджу продавця
- Достоинства:
- Всі
- Недостатки:
- Ніяких
- Юлія С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.200
Не сподобався смак. Купувала багато кокосової олії різних виробників, ця мені взагалі не зайшла. Діти також не зацінили.
- Достоинства:
- Не має
- Недостатки:
- Не має вираженого кокосового смаку
- Представник постачальника
Юліє, вітаємо.
Дійсно, смак кокосової олії може відрізнятися залежно від способу обробки сировини.
Олія «Здорово!» — нерафінована, першого холодного віджиму. Оскільки вона не проходить зайвої обробки, її аромат і смак залишаються природно м’якими, без різких нот.
Розуміємо, що після більш насичених варіантів такий делікатний профіль може бути незвичним.
Дякуємо, що поділилися враженнями від продукту.
- Олексій М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Хорошее масло
- Олександр К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Гарна якість за таку ціну
- Владислава Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.200
Смак гарний, давно замовляю, тільки білтший об'єм. Проте при відкритті кришка неплотно закручена, тобто зовсім майде не прокручена, що мене трохи занепокоїло. Хоча на вигляд було все ок
- Достоинства:
- Смак, сиродавлена
- Недостатки:
- Кришка
- Представник постачальника
Владиславо, дякуємо за ваш відгук.
Будь ласка, напишіть нам у Viber, щоб ми могли уточнити деталі та перевірити, чи був вакуум при відкритті банки. Наші контакти вказані на етикетці товару.
- Софія М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.200
Топчик)
- Достоинства:
- Класно пахне
- Недостатки:
- Немає
- Юрий А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.200
- ПокупецьОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.200
Смакує чудово!
- Достоинства:
- Смак, ціна, доставка
- Недостатки:
- -
- ОленаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Ароматна якісна олія. Рекомендую)
- Евгения Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Мені на банку приклеїли чиюсь волосину
- Недостатки:
- Волосся на банці
Експерт RozetkaДоброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
- Ірина І***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Купила олію 4.12.25, орієнтуючись на позитивні відгуки,але відкрила її тільки 27.01.26, смак олії був неприємний, "стару"олію мені продали,я знаю яка повинна бути кокосова олія на смак.Звичайно її вже повернути не можна,так відповіли у магазині.
- Представник постачальника
Ірино, дякуємо за ваш відгук.
Будь ласка, зв’яжіться з нами через Viber — контакти вказані на етикетці товару. Ми спробуємо владнати питання та розібратися у можливих причинах, що призвели до цієї ситуації.
У разі підтвердження проблеми з якістю ми компенсуємо вартість товару або замінимо його на новий.
- НаталіяОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.200
Відмінна якість
- Оксана Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Хорошо подходит как маска для волос,использовать 1 раз в ниделю
- Недостатки:
- Нет
- Наталия Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.200
.
- Александр А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.200
Ок
- OSTОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.200
Буду брать еще, гуд)
- Оксана К***Отзыв от покупателя. Продавец: MyGreenStore. Объем: 0.200
Класна олія з ніжним кокосовим запахом. Дякую.
- Наталья Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.200
рекомендую.
- Достоинства:
- дуже підходить для сухої шкіри ,використовувала також ,щоб не отримати соняшні опіки,дуже задоволена якістю.
- Недостатки:
- не виявлено
- Юлія Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.500
Отличное масло! И для массажа ребенку использую, и для своей кожи иногда…жарю на нём… короче одним словом РЕКОМЕНДУЮ
Первый раз на пробу взяла маленький формат, ну а второй уже большой….и дальше буду брать!!!- Недостатки:
- Нет
