- Лілія Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
все супер, так як написано в описі, єдине що лякає при отриманні - здається, що картонка пуста, а насправді в середині картка розміром з банківську. Продавець приємний у спілкуванні, залюбки відповів на всі мої питання у телефонному форматі. Безперечно рекомендую: і тариф і продавець - супер!
- Достоинства:
- безліміт без обмеження швидкості за притомну ціну
- Недостатки:
- немає
- Дмитрий Д***Отзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
Добре працює, дякую
- Аг
Добрий день. Чи сімкартка ще працює?
- Андрій Б***Отзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
Товар отримав через 2 дні в пункті видачі Розетка. Товар повністю відповідає опису, зі сторони продавця підтримка на гарному рівні.
- Достоинства:
- Товар повністю відповідає опису
- Недостатки:
- Немає
- АртемОтзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
Безлеміт працює, тарифом задоволений
- Вячеслав С***Отзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
Немає ніякого безліміта, 100 гигов . Інтернет працює
- Недостатки:
- Не чесний продавець
- Продавец SMARTSTATE
БЕЗЛІМІТ ПІДКЛЮЧАЄТЬСЯ ЯК ПОСЛУГА!!!! В розділі "послуги" якщо ви дивитесь через мобільний додаток.
*У першу добу після активації надається 100 ГБ трафіку, який надається пропорційно (якщо активувати картку, наприклад, не 1-го числа, а 15-го — буде надано не 100 ГБ, а 50 ГБ). На другу добу нараховується безлімітний інтернет як ПОСЛУГА В РОЗДІЛІ "ПОСЛУГИ" Спочатку використовується пакетний трафік, поті тільки безліміт включається. На головному екрані як на Вашому фото показується тільки пакетні данні а не ПОСЛУГИ
- ВікторОтзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
Купував для роутера від цього ж продавця ссылка
Для активації в телефоні акуратно витягнув nano-sim, щоб потім можна було вставити назад, тому що для роутера потрібна повнорозмірна sim.
Вставив у телефон і ввів ussd запит з інструкції. Активував 6 числа і нарахувало 83,35 Гб із 100 Гб (пропорційно до днів, що залишилися в місяці).
Наступного дня, приблизно о 12 годині дня, в додатку lifecell з'явився напис про безлімітний інтернет. - Андрей Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
Я написал отзыв: Пополнил. Подключил. Работало ровно две недели. После этого написал что нет средств. Дальше пользоваться не имело смысла. Если 249 грн платить за две недели. Не рекомендую.
Достоинства:Работает, но недолго
Недостатки:через две недели перестал работать
Как обычно бывает с людьми, которые не любят читать и разбираться во всяких инструкциях, как оказалось я не исключение. Так что не так понял. А именно что абонплата снимается 1-го числа. Буду объективен: сам "затупил". Так что до 1-го числа все было нормально. Интернет "летал" Рекомендую - Андрей Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
Пополнил. Подключил. Работало ровно две недели. После этого написал что нет средств. Дальше пользоваться не имело смысла. Если 249 грн платить за две недели. Не рекомендую.
- Достоинства:
- Работает, но недолго
- Недостатки:
- через две недели перестал работать
- Андрей Ф***
Недочитал. Извиняюсь.На 1 число снимается абонплата. Затупил. Извиняюсь
- НадіяОтзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
Все працює, дякую.
Чіткі інструкції,швидка відправка. - АндрійОтзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
Все, як в описі до товару
- Павел Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
4g тупо не работает
- Павел Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
Звонки не работают смс не приходит
- МираОтзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
Сим карта топ за свои деньги, так как водафон не разрешает качать торренты, а Киевстар фулл безлим стоит дорого. Очень отзывчивый коллектив, была проблема, разрешили за 20 минут, спасибо вам)
- Достоинства:
- Очень выгодный тариф
- Продавец SMARTSTATE
Дякуємо за відгук!
- Моргунов Є***Отзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
Сьогодні зайшов до лайф центру і з'ясувалося що, до мого номера вже записан чийсь паспорт ) і я не можу свій закріпити. Люди будьте уважні з цим. Я не кажу що продавець мошейнік але може статися що все що у вас за номером закріплено, стане не ваще ;) Тому за для вашої безпеки закріпляйте саме свій паспорт.
- Продавец SMARTSTATE
Надаємо роз'яснення, щоб ні в кого не виникало ніяких фантазій. Цей тарифний план є корпоративним і називається «Бізнес lifecell 249». Цей тарифний план є на сайті lifecell. Звичайна людина не може підключити такий тарифний план, бо він видається тільки виключно для компаній. Ми як продавець виступаємо як компанія яка в свою чергу надає такі картки не компаніяи а саме звичайним клієнтам. Звісно ж цей тариф буде вже зареєстрований, але не на паспорт "якийсь чийсь" а на компанію продавця.
- АлексейОтзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
Сделал все по инструкции..Но ничего не произошло.
- Недостатки:
- Не приходят смс и не идут звонки
- Алексей Л***
Прошу прощения..Я просто не правильно все сделал.. Всё отлично работает..Всё активировалось)
- Евгения Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
Все супер
- Олександр К***Отзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
Норм вроді
- Олег П***Отзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
⭐⭐⭐⭐⭐
- Продавец SMARTSTATE
Дякуємо за відгук!
- Богдан Б***Отзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
Тариф насправді називається Лайфсел бізнес 249. Ніякого безлімітного інтернету нема. Надається 100 Гб. Плюс переходять невикористані Гб.з минулого місяця.
- Недостатки:
- Недостовірна інформація продавця
- Продавец SMARTSTATE
Добрий день! Богдане! За умовами саме цього тарифу так, надається 100 ГБ трафіку, правильно ви кажете. Плюс на наступний місяць якщо планово нараховується 100 Гб трафіку та + весь використаний трафік з минулого місяця. ПРОТЕ!!!! У ВАС В ЗАМОВЛЕННІ РАЗОМ ЗІ СТАРТОВИМ ПАКЕТОМ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ РОЗУМІННЯ ТА ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВИ ЙОГО ПРОЧИТАЛИ ми вкладаємо інструкцію де зазначено що на наступну добу після активації стартового пакета у Вас автоматично в особистому кабінеті підключається послуга безлімітного інтернету.
- Сергей С***Отзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
Доставка швидка , продавець вмотивований продавати а на парити !!! РЕКОМЕНДУЮ
- Продавец SMARTSTATE
Добрий день, Сергій! Дякуємо за відгук!
- Эдуард С***Отзыв от покупателя. Продавец: SMARTSTATE
Заказал 8 сим карт в Италию. Здесь активировать нельзя. Пополнил на 155грн. Деньги ушли. Шарашкин оператор.
- Достоинства:
- Чистый
- Недостатки:
- Нельзя активировать если ты за границей.
- Продавец SMARTSTATE
Добрий день. Стартовий пакет не передбачає що він буде використовуватись за кордом. Активація пакета можлива тільки на території України
- Захар Р***Продавец: SMARTSTATE
Супер, идеальный тариф, без лимита оператор очень помог и если я потрачу лимит в 1 терабайт то я смогу дозаказать бесплатно пакет тарифа в 1 терабайт до снятия нового абонплаты. Супер! Если скорость маленькая то проблема оператора а не продавца, звоните 5433 и обращайтесь.
- Достоинства:
- Целый терабайт интернета с последующим продлении до абонплаты.
- Недостатки:
- Маленькая скорость, но это проблема оператора, надо решать 5433. В целом, все в тарифе топ, нареканий нет.
- Антон
не факт, що це проблема оператора)
може це особливість реалізації цієї сімки - Продавец SMARTSTATE
Добрий день. Щиро дякуємо Вам за відгук
- Белов И***
Что решать и как на 5433? У меня на 4Г, полное леление, 12-15 мбит/с. Когда на Водафоне, с 4 делениями, стабмльно 35-40 мбит/с.
