Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Ножиці Victorinox Nail 9 см 8.1681.09

Код:  361141899
Оценка пользователей 4/5
на основе 8 отзывов
  • 5 звезд
    6 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    2 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Борис Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: 4Line

    Покупкою повністю задоволений. Ножиці виглядають надійно та мають прослужити довго. Невеликого розміру, але в руці лежать нормально, різати зручно. Вже давно користуюсь ножами Victorinox, тепер поповнив колекцію ножицями, очікування виправдані, якість на рівні.

    Достоинства:
    Гострі леза, зручно тримати в руці, якісна збірка.
  • Микола
    Отзыв от покупателя. Продавец: 4Line

    Отвратительные ножницы за все деньги мира, не режут а рвут. Решил было обновить свои старые добрые ножницы на более «крутые». Результат разочаровал, ничего кроме грусти этот товар у меня не вызвал.

    Достоинства:
    На вид качественные
    Недостатки:
    На деле не способны выполнить свою непосредственную задачу
    • Продавец  4Line

      Добрий день! Дякуємо, що поділилися враженнями. Нам щиро прикро, що ці ножиці вам не підійшли. Більшість покупців залишаються задоволені їх якістю та зручністю, проте ми розуміємо, що кожному важливо знайти інструмент "під себе". Якщо буде потрібно — з радістю підкажемо інші моделі. Бажаємо Вам тільки вдалих покупок.

  • Сергей К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: 4Line

    Только получил товар и не удержался сразу оставить отзыв, по следам первых впечатлений. Это очень красивая, добротная вещь. Удобно лежат в руке, заботливо режут, я бы даже сказал, с любовью. Среди ножниц это скрипка Страдивари. Они однозначно стоят своих денег. Честь и хвала мастерам Victorinox.

    Достоинства:
    Ножницы, созданные на века.
    Недостатки:
    Не поют песен и не рассказывают сказки)))
    • Продавец  4Line

      Добрий день, Сергію! Раді, що ви отримали позитивні емоції від покупки! Сподіваємося побачити Вас знову!

  • Олег Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: 4Line

    Вид хороший имеют. На этом все их достоинства заканчиваются. Даром выкинутые деньги. Изначально были не очень острые. Через пару месяцев затупились окончательно. Купил ножницы за 150 грн. Все отлично.

    Достоинства:
    Внешний вид, метал
    Недостатки:
    Тупые
    • Продавец  4Line

      Добрий день! Нам дуже шкода, що Ваш досвід із товаром не виправдав ваших очікувань. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити високу якість продукції, і відгуки інших клієнтів зазвичай підтверджують це. Ми зафіксували Вашу скаргу та обов'язково проведемо роботу в цьому напрямку. В якості компенсації за завдані незручності - пропонуємо Вам приємну знижку на наступне замовлення :)

  • Александр
    Отзыв от покупателя. Продавец: 4Line

    Прекрасный товар

    Достоинства:
    Качество
    Недостатки:
    -
    • Продавец  4Line

      Добрий день! Дякуємо за відгук та високу оцінку.

  • Віктор П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: 4Line

    Чудова якість за свої гроші

    Недостатки:
    Немає
    • Продавец  4Line

      Добрий день, Вікторе! Дякуємо за відгук. Будемо раді Вашим новим замовленням!

  • Елизавета С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: 4Line

    отличное качество изделия, удобные для руки и по весу. изгиб лезвий позволяет справляться со всеми проблемами ногтей.

    Достоинства:
    отличные ножницы, прекрасно стригут даже "окостенелые" или вросшие ногти. покупала для педикюра возрастного человека. со всеми проблемами справились быстро и без порезов
    Недостатки:
    нет
    • Продавец  4Line

      Добрий день! Дякуємо за відгук та високу оцінку. Ми щиро раді, що Ви відзначили якість придбаного товару!

  • Віктор Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: 4Line

    Якість виконання чудова, найкраща з тих, що доводилось бачити, хіба що давнішні Zinger Germany (сучасні ножиці для нігтів за 50+ баксів в руках не тримав). Коли ріжеш " в холосту" хід лез рівномірний, не відчувається жодних артефактів або пошкоджень на кромках лез, поставлю 98 зі 100 балів. Коли проводиш пальцями вздовж ножиць у напрямку кінчиків на самих кінчиках присутні ледь відчутні огріхи виробництва, які трішки відчуваються, ніби чіпляються за шкіру пальців. Але це спостереження вже з розряду "завершеного перфекціоніста" :-) Кілька рухів (до п'яти) наждачним папером номер 1500 (для тих, хто не розуміється - це наждачний папір з дууууже маленьким "камінням", майже полірування) без притискання пальцями, просто за рахунок пружності паперу, прибрали це відчуття повністю.
    Пружний різ лез починається на відстані 20 міліметрів від кінчиків ножиць. відстань від кінчиків ножиць до центру гвинтика 29 міліметрів. Це гарний показник, кут між лезами при цьому складає приблизно 60 градусів. Якість зовнішньої обробки ножиць бездоганна - матова поверхня, присутні написи, дивіться фото. Прийшли у м'якому чохлі, чохол досить щільний, з подвоєним шаром матеріалу з лицевого боку чохла в районі кінчиків, дивіться фото. Матеріал ножиць магнітиться. На іржавіння не тестив. Якщо використовувати лише для нігтів, дріт та бляху не різати, то й праонукам згодяться.
    Вцілому Продукт дуже рекомендую, незважаючи на ціну.

    Достоинства:
    Якість
    Недостатки:
    Ціна
    • Продавец  4Line

      Добрий день! Дякуємо за відгук. Будемо раді Вашим новим замовленням!