Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Игровой набор "Посуда" ТехноК 7242TXK 31 предмет

Код:  362355501
Оценка пользователей 5/5
на основе 7 отзывов
  • 5 звезд
    7 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Оксана Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Классный набор, по приятной цене)

    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Курочкіна М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хорошої якості яскравий набір

    Достоинства:
    Хороша якість, укр. виробник, доступна ціна
    Недостатки:
    Не виявила
  • Ирина К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: EN SERIO!

    Обслуговування, якість товару, доставка, ціна - все супер!
    Дякую!

    • Продавец  EN SERIO!

      Ірино, ми вам щиро-щиро дякуємо за відгук
      Не соромтеся повертатися до нас.
      Завжди будемо вам раді

  • Ирина Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Чудовий комплект іграшкового посуду. Діти в захваті. Багато предметів, дуже добре, що є не тільки посуд, а навіть іграшкові продукти - морозиво і фрукти.
    Дуже дякую виробникам і постачальникам. Рекомендую усім.

    Достоинства:
    Яскравий, гарний комплект
    Недостатки:
    Немає
  • Вероніка М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Чудова іграшка, дітки задоволені

  • Илона З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже класний набір. Задоволена, що вибрала саме його на Миколайчика. З усіх подарунків сподобався найбільше, дитині 1,10 . Елементів багато, навіть є ложки. Дуже сподобались доні порції морозива, їх там 4. Також добре, що фрукти є. Чашки як раз для дитячої ручки і не занадто малі. Думаю, що докуплю іще якийсь посуд цього виробника

    Достоинства:
    Корзина, багато елементів
    Недостатки:
    поки що знайшли
  • Мария П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    классный наборчик! есть небольшие недостатки на фруктах в виде заусениц, но это не критично. Детям 2 года и им очень нравится)) корзиночка удобная, мы туда еще другую посудку складываем))