- Богдан Ц***Отзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Гарний пристрій, працює.
- Продавец Vishniashop
Дякую
- Алексей Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Покупал маме, осталась довольна, пока всё хорошо.
- Продавец Vishniashop
Дякуємо Вам))
- Наталя Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
дякую за швидку доставку, якість супер.гарне обслуговування та приємне спілкування.хлопці на нулю задоволені
- Достоинства:
- відмінне обслуговування
- Недостатки:
- немає
- Продавец Vishniashop
Щиро Вам дякуємо)
- Наталія С***Отзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Повністю відповідає заявленим властивостям. Дякую за швидкий зворотній звʼязок і швидку доставку
- Достоинства:
- Швидко заряджається
- Недостатки:
- Не помітила
- Продавец Vishniashop
Дякуємо)))
- Олександра Ж***Отзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Купляла її для холодильника. Якраз натрапила на відключення світла, бо в будинку ремонтують електрику. На середньому режимі холодильника екофлоу вистачило на десять годин. Швидкість зарядки можна налаштовувати в додатку. Дуже задоволена покупкою.
- Продавец Vishniashop
Дякуємо
- ЮрийОтзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Станция в использовании более месяца, заряжается меньше чем за час. Никаких нареканий. Товар был доставлен значительно раньше оговоренных сроков. Товар хорошо упакован. На корпусе никаких царапин, сколов, вмятин и пр. Продавец очень ответственный и приятный в общении. И позвонили и написали несколько раз. Один раз станция подключалась к стационарному компьютеру. При довольно активном использовании (игра и графический редактор) заряда хватило почти на 3 часа. В остальном использовался только для зарядки макбука и мелкой периферии + использование двух больших кольцевых ламп. Товар и продавца рекомендую.
- Продавец Vishniashop
Дякуємо!
- Олена Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Якісний товар. Зручна доставка. Все працює
- Продавец Vishniashop
Дякуємо)
- СвітланаОтзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Купила 2 дні тому. Менеджер швидко зв'язався, щоб з'ясувати подробиці по доставці та оплаті. Забирала з Розетки. Станція прийшла гарно запакована, заряд 28%, у комплекті 3 шнура. Вдома скачала додаток, станція підключилася без проблем. Брала для живлення ноута та комп'ютера, все працює. Станція з 7% зарядилась до 100% за годину. Під час зарядки шумить, інколи включаються вентилятори, коли ноут заряджається від євророзетки, але це не критично.
- Достоинства:
- Швидка зарядка за годину, допустимий рівень шуму, привабливий дизайн, інформативний дісплей, зручний додаток
- Недостатки:
- Поки не виявлено
- Продавец Vishniashop
Дякуємо
- КирилоОтзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Користуюсь два тижні. Поки що цілком задоволений. Доставили за 1 день, за оперативність +
- Достоинства:
- 1. Припустимий рівень шуму, достатньо тримає заряд, швидка підзарядка до години, компактний дизайн
- Недостатки:
- Поки що не виявлено
- Продавец Vishniashop
Дякуємо
- Наталя Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Дуже швидко зв'язалися зі мною по телефону, з'ясували подробиці по доставці і по товару. Доставили посилку теж дуже швидко. Підстанцію вчасно доставили до наших хлопців, і вже працює по призначенню. Задоволені товаром. Дякую!
- Продавец Vishniashop
Дякуємо щиро))
- Олександр К***Отзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Прибуло все в прекрасному стані. Забирав з розетки, було 28% заряду, за 45 хвилин зарядилося до 100%. Ніяких проблем чи зауважень. Дуже необхідна річ в такі часи.
- Продавец Vishniashop
Дякуємо
- Наталія М***Отзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop
все дуже добре. супер
- Достоинства:
- Все дуже добре, швидко доставили, все працює, легка зарядка. але треба було брати не а 512 а на 1800. бо насосну станцію не тяне, і бойлер теж
- Недостатки:
- немає
- Продавец Vishniashop
Дякуємо)))
- Ігор С***Отзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Файно
- Продавец Vishniashop
Дякуємо
- МаринаОтзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Додам до відгуку що холодильник працює і я щаслива!
- Продавец Vishniashop
Супер
- МаринаОтзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Магазин надіслав на точку видачі Розетки, на місці все перевірили і докупили гарантію від Розетки, тому що, як сказали, офіційного сервісу від ЕкоФлоу в Україні немає.
Вдома розрядили, зарядили. Під час зарядки не сподобалось, що почала грітись розетка. Зрозуміли що потужність заряджання засильна. Підʼєднались до застосунку, прилад швидко знайшовся через блютуз і зареєструвався. Після того відрегулювала потужність.
Окремо пораділи, що можна заряджати від сонячних панелей. Гріє, що +10 тисяч і можна бути повністю автономними. Принаймні в деякій мірі.- Достоинства:
- Ємність, потужність, керування з телефону, новітній аккумулятор
- Недостатки:
- Жодних
- Ирина Д***
а за скільки заряджає від сонця?
- Марина Л***
Ірина, та що в нас за 3 години в середньому заряджає на 8-15%, залежить від потужності що дає панель. звісно що це на випадки повної безвиході, тим не менш енергія з повітря, якщо все буде зовсім погано
- Женя Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Замовляла станцію для батьків. Після сплати товару, відправили надзвичайно швидко, що вже наступного дня можна було забрати з відділення нової пошти. Підключали чайник, світильник - по мінімуму, все працює.
- Достоинства:
- Дуже швидка відправка, доставка
- Недостатки:
- Поки не виявлено
- Продавец Vishniashop
Дякуємо Вам
- Віталій Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Не можу сказати, що це недолік, спершу ми й не планували вмикати холодильник, а тільки ноут, другий монітор та світлодіодна настолка, щоб працювати під час відключень, але потім вирішили включати й холодильник, бо він став розмерзатися. Так от з холодильником на 4 години мені його не вистачало, на жаль, доводилось трохи лавірувати: в якийсь момент виключати ноут, щоб попрацювати від власної батареї, а іншим разом і холодильник відключати на півгодини-годину, щоб вистачило до кінця 4-годинного відключення. В кого відключення були по 6 годин, то на холодильник не вистачило б.
- Достоинства:
- Швидка зарядка, зручність у користуванні
- Продавец Vishniashop
Дякуємо Вам!
- В'ячеслав К***
Сучасні холодильники класу А споживають до 1 квт. на добу, якщо у вас не шкаф з двома дверима. Поділіть на 24 отримаєте споживання на годину. Може холодильник знаходиться в режимі супер-заморозка?
- Владимир
А шо у вас за холодильник ?
У мене холодильник компресорний (ще10 рокiв назад куплений) та два роутери тримало 10 годин (заряд з 95% до 7% ).
Я спецiально тестував, бо станцiям кориснi розряд-заряд, насправдi ж найдовше вiдключення було на 7 годин (зазвичай 3-4 години).
- Ольга Ю***Отзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Як оформить гарантію?
- Достоинства:
- Порм
- Недостатки:
- Невиявоено
- Продавец Vishniashop
Дякуємо)))
- Лариса І***Отзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Мне нравится, жаль раньше не купила. Претерпела много мучений с холодильником
- Достоинства:
- Легкий вес подходящий для женщины, золотая середина в обеспечении энергией холодильник
- Недостатки:
- Дорого взяла
- Продавец Vishniashop
Дякуємо Вам щиро
- Александр Ч***
напишите пожалуйста модель холодильника
- ОлегОтзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Взяв екофлов рівер2про, - бомба.
Все відмінно, все як описують офіціали - є в комплекті.
Мабуть, останню викупив.- Достоинства:
- Все
- Недостатки:
- Ціна
- Продавец Vishniashop
Дякуємо
- Олексій Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Привезли швидко, працює добре. Для роботи пк монітор вистачає на 10 годин. Задоволений
- Достоинства:
- Швидкість доставки, за кілька тижнів користування нарікань не було
- Недостатки:
- Не виявлено
- Продавец Vishniashop
Дякуємо Вам
- Євгеній Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Придбав товар, все прийшло цілим і запакованим, вірна модель, усі провода на місці. Без проблем підєїднав до застосунку і почав користуватися ним.
Тримає нормально, пережити час відключень з ним вдається.
Тримає зарядку ноутбука від 7 годин активного використування пристрою.- Достоинства:
- Не дуже тяжкий
- Недостатки:
- Не виявивлено
- Продавец Vishniashop
Дякуємо Вам щиро)
- Наталия К***Отзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Все згідно опису. 3 євро розетки, хоча пакування зображує американські. Зареєструвалась на сайті гарантії без проблем. Додаток вже мала для станції меншої потужності, тож підключилась до налаштувань за лічені секунди. Замовлення отримала швидко.
- Достоинства:
- Можливість досить комфортно проходити відключення електрики
- Продавец Vishniashop
Гарно Вам дякуємо))
- ЭЛОтзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 768
Супер
- Продавец Vishniashop
Дякуємо
- Олександр К***Отзыв от покупателя. Продавец: Vishniashop. Емкость зарядной станции: 512
Товаром задоволений , має гарний зовнішній вигляд , складає враження доволі таки надійного виробу.
Заряджений був до 27% , зарядив до 60% , зарядка дійсно швидка і показує залишковий час до кінця зарядки.Монітор достатньо інформативний .
Продавця можу рекомендувати.- Достоинства:
- Якісний товар
- Недостатки:
- Не виявив
- Продавец Vishniashop
Дякуємо Вам
- АняОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость зарядной станции: 512
Через два роки перестала заряджатися.
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Зверніться, будь ласка, в сервісний центр. З більш детальною інформацією про гарантійне обслуговування Ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням .
- Анатолий Л***Отзыв от покупателя. Продавец: anytech. Емкость зарядной станции: 768
Все працює супер
Приємно що в цій версії вентилятори тихі- Достоинства:
- Тихі вентилятори
- Продавец anytech
Доброго дня! Дякуємо за відгук.
- ОленаОтзыв от покупателя. Продавец: RozetkaEU. Емкость зарядной станции: 512
Користуємося вже півроку. Гарно працює. По вазі на диво дуже легкий.
- РостиславОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость зарядной станции: 768
Допомогла пройти цю зиму.
Інверторний холодильник, з споживанням близько 40 в звичайному режимі, тримала 16 год. І цей час легко збільшити до доби або більше, підключаючи будь-який акумулятор (сонячний вхід) та навіть павер банки на 18 ват через type c (він двосторонній).
Також холодильник можна перевести в екорежим, але будьте уважні з часом відключення станції без навантаження, можливо доведеться збільшити до 2-х годин в застосунку.
Відносно мала вага станції, на відміну від Дельти, її легко взяти до сусіда або пункт незламності щоб зарядити. Але всеодно чекати годину.
При відключеннях до 3-х годин, два телевізори, з середнім споживанням 100 ват та холодильник 40, взагалі без проблем.
Якщо пощастило і є сонце під час відключення та вікна на південь, сонячна панель буде гарним доповненням. Зимою з маленької панелі знімав 20-30 ват. За світловий день це плюс кілька годин роботи того ж холодильника.
По потужним приладам варто розраховувати на 800 ват, тобто фен буде працювати, але саме на такій потужності.
З недоліків.
По-перше, вона дуже шумна. Вентилятор працює фактично постійно. Так і не змирився, включаю її на кухні через довгий подовжувач.
По-друге, на відміну від Дельти , тут слабкий (фактично немає) балансир.
Під час експлуатації (відключень) її потрібно доволі часто розряджати до 0 та заряджати до 100.
Коли відключень немає та вона не використовується, потрібно розрядити до 0 та зарядити до 60. І так раз на 3 місяці. - Юрій П***Отзыв от покупателя. Продавец: TiVolt. Емкость зарядной станции: 768
Маю ще Delta 2, так вона постійно шумить, чи то заряджається чи просто стоїть - періодично вмикає вентилятори на повну. Ця модель шумить лише колі дійсно нагріється - при зарядці чи великому навантаженні
- Достоинства:
- Дуже тихий порівняно з попередніми моделями
- Недостатки:
- Не виявив
- ЛесяОтзыв от покупателя. Продавец: Online Proved Store. Емкость зарядной станции: 768
Усе працює бездоганно поки що, але строк використання не великий, лише місяць. Продавець швидко доставив товар, усе в комплекті, як і було обіцяно в характеристиках товару.
- Достоинства:
- Швидко отримала товар від продавця. Усе працює поки що бездоганно, але строк використання не великий.
- Недостатки:
- немає
- Валерій С***Отзыв от покупателя. Продавец: N&M Auto. Емкость зарядной станции: 256
При максимально обережній експлуатації, не залишав постійно в мережі і не перевантажував, через місяць після падіння зарядки нижче 60% повністю припиняє працювати.
- Достоинства:
- Компактна
- Недостатки:
- Фактична ємність виявилась в тричі меншою
- Вадим Г***Отзыв от покупателя. Продавец: АгроБудМаркет. Емкость зарядной станции: 768
Станція супер.Заряджається бистро.Все як і написано
- Достоинства:
- Користуюсь вже достатньо,що б перевірити на якість.Все як і написано.
- Недостатки:
- Не виявив.
- НаталіяОтзыв от покупателя. Продавец: MiglioreShop. Емкость зарядной станции: 256
За менш ніж півроку належного використання сильно змінилася ємність і швидкість розрядки батареї. Не відображаються дані в офіційному додатку та не реєструється дане екофло.
- Недостатки:
- Не оригінал
- Макс
Якщо у Вас в мережі не стабільна напруга, то при зарядці станція себе вбиває. Використовуйте стабілізатор належної ємності, трохи більше ніж ємність станції.
І як ДБЖ її не варто використовувати без стабілізатора.
Напруга нижче ніж 200В це неменуча загибель протягом невеликоно часу.
- РоманОтзыв от покупателя. Продавец: Artilugio. Емкость зарядной станции: 768
Гарна станція в часи відключень. Нарікання на шум при роботі.
- Недостатки:
- Шумить коли працює.
- Оксана Б***Отзыв от покупателя. Продавец: anytech. Емкость зарядной станции: 768
Хочу подякувати Чернівцям від Троєщини! Швидко відправили, добре, що ми забрали вчора і навіть встигли зарядити. Бо з нашими хворими на всю голову сусідами знову обстріли і знову без світла. Але тепер у нас є з чим перечекати. Сподіваємося, що буде працювати гарно і не підведе.
- Продавец anytech
Доброго дня! Дякуємо за відгук.
