- Богдан П***Отзыв от покупателя. Продавец: КлімКо
При мінімальній нагрузці, поробив не більше 20 год.
Завівся легко, але вже після години роботи, почалися фокуси. Він почав стогнати, кидає його, і кричить ....
Геть не смішно. Я був дуже розчарований.
Трохи підкрутив обороти, стало тихіше, але всеодно після години роботи виє, пухкає...
Ну а далі взагалі повний треш.
Згоріла плата, він навіть опкатку не пройшов.
І це я крім лампочок і телевізора не давав нагрузки.
І тепер вгадайте скільки вона коштує та плата...
Ага пів генератора я за нього 15000 віддав. І як тепер бути.
Не бачу я сенсу її купувати, і скільки вона проробить, він золотий вийде.
Що з ним робити???
Прикулібинити ремень і зробить мотоблок чи як ????
Я х.з. це капець.
Друзі ні в якому разі не рекомендую. Сервісу в Україні немає, запчастин немає...
Вчіться на чужих помилках.- Достоинства:
- Колір красивий
- Недостатки:
- Та що говорять, якщо свічку викрутить то треба ключ мати свій, підходящий. То й що вони поклали, я б хотів піймати того і заставити викрутити ним. Можна, тільки бензобак треба зняти.
- Олександр Ш***
Доброго дня, підкажіть будь ласка чи знайшли ви таку плату інвертора все таки?
- Любовь А***Отзыв от покупателя. Продавец: КлімКо
Придбали місяць назад, користувались по 2-3 години раз на кілька днів, за потреби. Сьогодні згорів. Не рекомендую взагалі
- Шеленко В***Отзыв от покупателя. Продавец: КлімКо
BASS POLSKA 5047LX. Купив 7.10.23р. вчора згоріла плата управління car bin 2022127378 3,5kw r. Знайти неможливо. Потрібна допомога
- Достоинства:
- Працював добре
- Недостатки:
- Згоріла плата, ніде купити
- голота а***
Доброго вечора, чи знайшли плату, або замінник. Чи можливо відремонтували?
- Юрій В***Отзыв от покупателя. Продавец: КлімКо
Добре дякую
- Любовь А***Отзыв от покупателя. Продавец: КлімКо
Інформація неправдива. Вказано інверторний, а насправді звичайний бензиновий генератор низької якості. Проблеми з'являються вже на другий день. Шумний дуже
- ІРИНА М***
це ви пожартували? генератор інверторний, щоб ви там не казали, мої прилади працюють відмінно уже рік , це в порівнянні з простим генератором, який був раніше,
а шумний він тому, що немає кожуха, але вони є в більш дорогих генераторах, тисяч за 30 і більше
- Юра Д***Отзыв от покупателя. Продавец: КлімКо
Добра всім
Теж заказав це чудо польське, заказував для свого магазина на 80% і на 20% для дома, такий пріоритет ))
Який там поляк той карб настроював я не знаю но руки я би йому відірвав ! ((
Заводиться- да, гавкаЄ коли заслонку відкриваю -Да, холості велики- да )))
Ітак !!! Щоб не гавкав після прогріву і без, треба регулювати(закручувати) ПЛАСМАСОВИЙ ГВИНТ !!
Щоб зменшити холості треба викручувати МЕТАЛЕВИЙ ДЛИННИЙ ГВИНТ, він зверху карта, тоді відходить пластина яка тримається тягою і пружиною від генератора
Нагрузку давав більшу двух кВ (болгарки) це так, тупо для маленької перевірки.
Для хати я думаю цей гена забагато )
Яж не думаю що всі такі маньякі що коли нема світла то бігом все що можно включають, да ще сваркою користуються ))))
Гвинти поки невідкручуються але є під рукою фіксатор резьби .
Поки не заземляв але думаю треба !!- Достоинства:
- Вага
- Недостатки:
- Будем наблюдати
- Продавец КлімКо
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями про нашу продукцію.
- Грінченко А***Отзыв от покупателя. Продавец: КлімКо
Все чудово, але є одне але...
- Достоинства:
- Нема
- Недостатки:
- Все
- ІРИНА М***
у нас також на другий день відірвало глушник, возили в ремонт, приліпили, вже рік працює без нарікань......
- Грінченко А***Отзыв от покупателя. Продавец: КлімКо
Якщо купуєте цей генератор, то відразу перетягніть УСІ гвинти на ньому! Сьогодні завів, пропрацював він годину від сили, почули дивний шум, виходжу і бачу що гвинти які прикріплюють вихлопну, відпущені, горячий вихлоп прямо йде на бензобак! Слава Богу що ми це помітили, трошки неуважності і генератор міг би вибухнути! Категорично не рекомендую його купувати!
- Достоинства:
- Нема
- Недостатки:
- З кожним днем все більше й більше! Якість збірки огидна!
- Роман
Там не тільки якість збірки огидна, він навіть на фото-картинках огидний, виглядає дешево все. Не дивно, що поломки.
- Грінченко А***Отзыв от покупателя. Продавец: КлімКо
Загально пропрацював 7 годин (2 по 2, 1 раз 3), вийшла з ладу кнопка вимкнення, довелось заглушити перекриттям бензину. Навантаження давав лише холодильник та роутер. Сам двг працює без наріканнь. Оливу заливав свіжу перед першим запуком (та що була із заводу злив), бензин 95. Заради кнопки по гарантії відправляти нема сенсу (поміняю сам)
- Мальцева И***Отзыв от покупателя. Продавец: КлімКо
так і не запрацював, завтра будемо розбиратись................ прикро, це ж новий генератор.........
- Достоинства:
- невеликі габарити
- Недостатки:
- потік бензин з карбюратора
- Мальцева И***
Виявилось, що просто потрібно купляти хороший бензин (Вог. ЮПіДЖі, Сокар і т.п), від неякісного бензину залипає голка
- Коля К***Отзыв от покупателя. Продавец: Light Energy
Гарної якості генератор
- Недостатки:
- Немає
- Олена В***Отзыв от покупателя. Продавец: Suppliers of Diversity
Жахливий товар! Не купуйте, зломався, працював не довго (
- Юрій Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Light Energy
Залишився абсолютно незадоволений якістю даного генератора.
1. Всі інверторні генератори тихі, цей кричить дуже шумно
2. Такої жахливої якості я ще не бачив, неможливо завести відразу, він стріляє, його так теліпає
НЕ КУПЛЯЙТЕ ТАКИЙ ІНВЕРТОР!- Достоинства:
- Ніяких
- Недостатки:
- Шум, Якість
- Юрій Л***
ВІдгук не актуальний, адже вся проблема була в нестачі масла, злийте старе масло, залийте нове по рівню, і працює нормально!
Але шумний! - Юрій Л***
Продавець відреагував швидко і допоміг вирішити питтаня!
- Мальцева И***
та працює все, просто його трохи потрібно підкрутити, залити все свіже, він пару годин поробить, подимить, потім працює добре, ми також від першого враження були в шоці, потім все наладилось, обов"язково якісний бензин, давати вигорати паливу до кінця, бо буде залипати свіча. Да, "крикливий", але малогабаритиний, вже не раз виручав, без проблем можна взяти в багажник, не важкий
і працює добре, вся техніка в домі, працює без проблем
- Олена В***Отзыв от покупателя. Продавец: Suppliers of Diversity
Неможливо нормально замінити мастило, як злити так і залити, лійка відсутня у комплекті, не добратися до отворів зливу мастила так само неможливо залити, ще помахатися треба щоб замінити, все у мастилі буде (
Зварили кріплення основи неякісно(1 точка) через вібрацію може швидко зламатися. Не рекомендую даний товар- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Незручний при обслуговуванні
- Вячеслав З***Отзыв от покупателя. Продавец: Light Energy
Як вимкнути ту дросельну заслонку що в описі?!
- Достоинства:
- Не дорогий
- Недостатки:
- Сумнівна якість оскільки після другого запуску пішов дим через вихід юзб
- Вячеслав З***
В мене те саме було після другого запуску пішов дим через юзб і вони згорілиЗараз напрацював 26 мотогодин міняв за цей проміжок часу 3 рази оливу по факту навантаження він трима але більше 2кв страшно давать навантаження
- Сергій П***Отзыв от покупателя. Продавец: Suppliers of Diversity
Пробачте за відгук, розібрався, після запуску треба було включити повітря і все запрацювало. Поки на обкатці. Як трохи попрацюю з ним відповім
- Достоинства:
- Маленький
- Недостатки:
- Поки немає, трохи підкашлює, сподіваюсь після обкатки пройде
- Сергій П***Отзыв от покупателя. Продавец: Suppliers of Diversity
Вчера купил генератор, сегодня вот запустил, завелся без проблем, из трубы валит черный дым не знаю правильно ли это, но самое главное не работает индикатор и соответственно выход 220
- Достоинства:
- Надеялся что будет хорошо
- Недостатки:
- Не работает индикатор и выход на 220
- В'ячеслав Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Light Energy
На перший погляд генератор зроблений якісно, при першому запуску завівся з першого разу, працює рівно. Магазин та товар рекомендую. Менеджери дуже привітні. При затримці товару на кордоні вибачились та запропонували безкоштовну доставку.
- Достоинства:
- Одне слово- інверторний.
- Недостатки:
- Поки не виявив
- Юра К***Отзыв от покупателя. Продавец: Suppliers of Diversity
Дуже вдячний!
- Артем Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Light Energy
Запускається, працює, поки навантажував лише на 40 хв 2.5 кВт то тягнув...
- Достоинства:
- Досить потужний і за адекватну ціну
- Недостатки:
- Поки не виявив
- Максим В***Отзыв от покупателя. Продавец: Light Energy
Купив батькам цей генератор, залишилися задоволені. Генератор досить маленький і компактний, при цьому один з найпотужніших за таку ціну.
Завівся з досить легко, з першої тички. Легкий в користуванні та обслуговуванні.
До нього треба купити масло 10w30, в комплекті не йде.
Фірма BASS POLSKA не має сертифікованих сервісних центрів в Україні, тому продавець є офіційним партнером BASS POLSKA в Україні - всі гарантійні випадки приймаються продавцем.- Достоинства:
- Простий, потужний
- Недостатки:
- Досить гучний
- Мальцева И***
масло 10w-40
- Сергей Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Light Energy
Купил данный генератор и очень даже доволен покупкой.
Очень маленький и компактный. реальный вес 28 кг. бак 10л. розетка одна. все как на фото.
расход топлива при подключённом 800 в нагрузки около 300 гр А95 в час не больше.
максимально грузил 3 кв. тянет без проблем больше не грузил т.к еще на обкатке !!!
с минусов только одно что как запустили то обороты были сильно высокие, и не падали на холостом и при подключении приборов. даже после прогрева. кричал на все свои 95 ДБ. но после разобрались, походу с завода винт холостого был полностью выкручен и обороты были на максимуме. но ЮтуБ в помощь и все разобрались. нашли винт скрутили и все норм. холостой тихонько и плавно, подключили оборудование обороты поднялись, дали больше нагрузки еще поднялись, выключили оборудование обороты упали.
обидно конечно что купил за 17883 а на следующий день цена упала до 15 с мелочью. но то совсем другое.
для частного дома в наше время с отключением света то что надо!!!
работает и комп и плазма и новый холодильник без проблем.- Олександр І***
Спасибо тебе мил-человек за отзыв ! Сейчас уже много подобных генераторов, с той лишь разницей, что в одних есть эко-режим, а в других нет, ну и не понятно почему вес у них сильно разнится - от 25 кг до 35 кг. рынок теперь насытили, ажиотаж спал , что не может не радовать, цена опустилась ! Осталось дело за малым найти с медным альтернатором и приемлемым качеством !
- Василь Г***
Дякую, Серьожа, за детальну і виважену характеристику. Генератор буду брати. Успіху вам.
- Петро Т***
Добрий день.
Купив такий генератор і теж обороти максимальні на холостом ходу без нагрузкі. Підскажіть який саме гвинт відповідає за холостий ход? Це той що самого верху над карбюратором?
