- Олексій К***Отзыв от покупателя. Продавец: MALAGOM
Продавець швидко відправив товар. Товар належної якості. Усе сподобалося.
- Достоинства:
- Досить якісний товар
- Ольга З***Отзыв от покупателя. Продавец: INPLAY
Через два месяца рассохся пластик на щетке и она развалилась
- Продавец INPLAY
Дякуємо за відгук! Нам шкода, що щітка виявилася неякісною. Ми обов’язково передамо цю інформацію постачальнику для перевірки якості партії.
- Карина Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Мамина Валізка
Щітка і гребінець гарної якості)) продавець швидко звʼязався і відправили замовлення, все супер дякую
- Достоинства:
- Мякенька щіточка
- Недостатки:
- Поки не знайшла))
- Продавец Мамина Валізка
Карина, дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, що Вам сподобалося!
- Христина М***Отзыв от покупателя. Продавец: Мамина Валізка
Супер мʼяка щітка, зручна в руці, пластик теж якісний
Гребінець класний- Недостатки:
- Зі щітки вилазять ворсинки
- Продавец Мамина Валізка
Доброго дня! дякуємо за відгук)
У гребінця ніжна натуральна щетина щітки допоможе дбайливо укласти волосся новонародженого, не електризуючи його, а також помасажує шкіру голови.
Ворсинки щільно розміщені, навіть втрата кількох не впливає на функціональність.
- Ольга О***Отзыв от покупателя. Продавец: Мамина Валізка
Гарна щітка та гребінець. Усе доставили швидко. Але в інструкції написано «перед використанням потрібно залити кипʼятком»… то після цього щітка має запах підпаленої свинки))) можливо це так і має бути типу натуральна щетина… побачу як висохне чи залишиться запах
- Продавец Мамина Валізка
Доброго дня! Гребінець має натуральний ворс, через це може бути легкий запах після обдаванням окропом, запах який швидко вивітрюється.
Більшість покупців запаху взагалі не відчувають. - Ольга О***
Доповнюю відгук, дійсно щітка висохла і запаху вже немає)
- Ольга М***Отзыв от покупателя. Продавец: Мамина Валізка
Все супер
- Достоинства:
- Дуже м'якенька, приємна при розчісуванні
- Недостатки:
- Не побачила
- Продавец Мамина Валізка
Ольга, дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, що Вам все сподобалося!
- Динара К***Отзыв от покупателя. Продавец: SNSeller
Щетка очень мягкая, щетина натуральная. Пластик качественный.
- Достоинства:
- Качество, натуральная щетина
- SNSeller
Динара, благодарим за отзыв. Рады, что Вам все понравилось.
