- Геннадий Щ***Отзыв от покупателя. Продавец: М-Торг
Шляпа повна , купи не тримається , більше нервів ніж того пиляння .
- Достоинства:
- Старим дідам підійде , хто любить після кожного процесу щоб робити бо то ламається
- Недостатки:
- Суцільний недолік
- Андрей Л***Отзыв от покупателя. Продавец: М-Торг
Гроші тупо на вітер. Працює і постійно злітає ланцюг. Не рекомендую такі штуки купувати . Краще електропила.
- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- По суті непрацює
- Юрій К***Отзыв от покупателя. Продавец: М-Торг
Мені сподобалась, хоча конструкція не стійка. На свої гроші - ОК
- Достоинства:
- Ціна
- Віталій Д***Отзыв от покупателя. Продавец: М-Торг
В комплекті написано що там дві зірочки на коробці теж а по суті одна м14 прийдеться докуплять
- Продавец М-Торг
Покажіть де написано 2 зірочки
- Дмитрий К***Отзыв от покупателя. Продавец: М-Торг
Незнаю ще як в роботі, але перше враження не дуже. Інструкція чисто інтуїтивна, чорно біла і якість зображень жахлива. Немає переліку комплекту. Лише фото. Чомусь в мене в комплекті було 2ві шестерні, чи шайби як в інструкції написано. Не було мастила в комплекті, і про мастило в інструкції не слова. Просто бачок. Може туди воду треба лити? Ну таке. Якість матеріалів на 3ку. Завтра зпробую, але перше враження геть негативне
- Достоинства:
- Ще не знайшов
- Недостатки:
- Якість матеріалів, комплектація, інструкція жахлива.
- Євген
читаю ваш комент, і ржу, таке враження що ви купили топову брендову пилу, а вам сунули якесь лайно.. це дешевий Китай, за такі гроші він краще не може бути!
дуже зручна річ, користуюсь пару раз на тиждень вже майже рік, особливо зручно зрізати гілляки на висоті, де неможливо зрізати пилкою..
