- Наталя З***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Количество в упаковке: 1. Вес 1 шт: 1.5 кг
Не рекомендую. Жодна з собачок, навіть доросла його не схотіла навіть спробувати. Навіть мої невибагливі коти, а вони зазвичай полюють на собачі миски, не захотіли цей корм.
Не знаю що з ним не так. Пахне смачно, строки в нормі.- Недостатки:
- Собачки не їдять. Гроші на вітер.
Представник постачальникаДобрий день! Дякуємо за коментар.
Дуже прикро, що Ваші улюбленці не засмакували корм.
Гарного дня та бережіть себе.
Отзывы про товар у других продавцов
