- Олег К***Отзыв от покупателя. Продавец: STP
норм
- Віталій Ц***Отзыв от покупателя. Продавец: STP
Гарна парасолька. Тільки про 'premium pro' на етикетці ніде не написано.
- Сергей В***Отзыв от покупателя. Продавец: STP
За покупку не жалкую. Якість гарна.
Доставка швидка.- Достоинства:
- Гарна парасолька. Доставка й упаковка на вищому рівні . Гарна якість виготовлення.
- Недостатки:
- Недоліків не виявив. Поки, що не жалкую, що придбав.
- АннаОтзыв от покупателя. Продавец: STP
Вдячна продавцю за якісні парасолі. І швидку відправку. Брала дві, щоб уся родина мала змогу сховатися від сонця)
Парасолі класні, витримали пориви вітру, легко встановлюються (тут правда ще залежить від кількості і якості піску на пляжі)
Покупкою задоволена на всі 100- Достоинства:
- Якісний товар
- Недостатки:
- Не виявлено
- Мендела Л***Отзыв от покупателя. Продавец: STP
Гарний колір, матеріал ніби не поганий, АЛЕ
В перший день використання парасолі вона зламалась, кріплення на ниточках не витримало, наступного дня вона склалась повністю і неможливо було нічого з неї вже зліпити
Дуже розчарована, більше не замовлятиму!
Гроші на вітер!- Недостатки:
- Кріплення не надійне зовсім
- ІринаОтзыв от покупателя. Продавец: STP
Папасоля все як на фото і в описі
- Достоинства:
- Велика )) Ще не користувалася
- Недостатки:
- Стосується не самої парасолі, а у вартості доставки... не зрозуміло чи це продавець оформив дорожче доставку чи то вже Нова Пошта чудить.... Замість 70 грн. за доставку 100 грн.
- Татьяна К***Отзыв от покупателя. Продавец: STP
Чудова парасолька за гарну ціну. Товар прийшов швидко, без пошкоджень та дефектів.
- Недостатки:
- Немає
- Маряна С***Отзыв от покупателя. Продавец: STP
Парасоля хороша, міцна, не парить
- Василь Є***Отзыв от покупателя. Продавец: STP
Зручна та якісна на перший погляд парасолька.
- Достоинства:
- Практичність, якість.
- Недостатки:
- Поки не виявив.
- Олег К***Отзыв от покупателя. Продавец: STP
Зручна парасоля, легка, великий купол. При вітрі навіть не коливається, як інші.
- Елена Д***Продавец: STP
Благодарю магазин! Очень хорошие продавцы! Вежливые и отзывчивые!Вышло у нас несколько нюансов,но всё очень хорошо разрешилось!Зонт достойный! Соответствует фото!Недостатков нет!Прислали быстро! И магазин и товар рекомендую!
