- Олексій З***Отзыв от покупателя. Продавец: Re-Toys
Дякую! Все добре! Дитина в захваті!
- Продавец Re-Toys
Дякуємо за відгук, Нам дуже приємно що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням та товаром
- Олег С***Отзыв от покупателя. Продавец: Re-Toys
Чудово
- Продавец Re-Toys
Дякуємо за відгук, Нам дуже приємно що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням та товаром
- Оля К***Отзыв от покупателя. Продавец: Re-Toys
Відмінний подарунок для дитини 7-9 років.
- Достоинства:
- Ціеа
- Недостатки:
- Немає
- Продавец Re-Toys
Дякуємо за відгук, Нам дуже приємно що ви залишились задоволені нашим товаром
- Анна С***Отзыв от покупателя. Продавец: Re-Toys
Прийшло вчасно все працює.
- Продавец Re-Toys
Доброго дня, вдячні за відгук. Приємно що вам сподобався наш товар.
