- Інна Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Seagull Cosmetics
Гарна змивачка. Шкіру не сушить.
- Людмила Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Barkalaya
Пінка чудово відшулушує шкіру. Але мені не підійшов
В кого чутлива шкіра і є почервоніння вона ще більше його подразнює- Достоинства:
- Гарно відшулушує
- Недостатки:
- Шкіра більш подрарнена
- Юлия К***Отзыв от покупателя. Продавец: Seagull Cosmetics
Це найкраща пінка якою я користувалася .
- Олександра П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Пінка супер!
Після використання обличчя гладеньке, як після скрабу, хоч і засіб значно делікатніший за жорсткість скрабу. Ніби фідшліфоване. Не сушить.
Запах тендітний - смачний компот з дитинства! Приємно нею користуватись.
Однозначно в моєму топі- Достоинства:
- Гарно виконує задані характеристики
- Недостатки:
- Не знайшла
- Бардик В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Неочікувано, але дуже дієва, але при цьому делікатна умивалка. Добре прибирає запалення, особливо якщо додати точковий засіб при перших ознаках, дуже добре змиває макіяж та бруд, але не перемішує взагалі. Може суб'єктивно, але здається тон шкіри став більш рівним, було пару плям постакне і їх вже майже не видно.
- Олег К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Все добре , дуже допамагає .
- Олена П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Нормальна.
- Анна Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Обожнюю цю пінку
Користуюсь тільки нею більше року
Обличчя стало гладеньким - Валентина К***Отзыв от покупателя. Продавец: LemonisTime
Дуже гарна пінка вирівнюе тон робить шкіру гладенькою классно пахне.
- Гарастовська А***Отзыв от покупателя. Продавец: LemonisTime
Подобається і запах і пінка
- Михаил Ж***Отзыв от покупателя. Продавец: LemonisTime
переживала брать товар не с розетки а у другого продавца , но все хорошо товар пришел , не потребовалось ничего долго подтверждать в переписке с продавцом. Доставка немного разочаровала( долговато )
- Достоинства:
- продавец быстро реагирует на сообщения и отвечает )
- Недостатки:
- долгая доставка
- Екатерина Ч***Продавец: Rozetka
Алергикам не рекомендую, но сам по себе продукт не плохой, пользовалась с неделю все было хорошо, а потом оп и начала печь, я смыла и все лицо красное и не проходит третий день...
- Представник постачальника
Добрий день, Катерино! Нам дуже прикро, що після використання виникло печіння. Шкіра кожної людини індивідуальна і підбір косметичних засобів дуже особистий процес. На жаль, у вас індивідуальна непереносимість одного з компонентів засобу, який дав алергічну реакцію. Підкажіть, будь ласка, ваш вік та тип шкіри?
