- Дмитро Н***Отзыв от покупателя. Продавец: AFP. Вес 1 шт: 7.5 кг
Товар якісний. Коту подобається. Доставили швидко.
- Недостатки:
- Не виявлено
- Дмитро Н***Отзыв от покупателя. Продавец: ХрумБум. Вес 1 шт: 7.5 кг
Коту подобається.
- Достоинства:
- Їсть
- Недостатки:
- Немає
- Суходольська Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 300 г
Мій кіт, йому 15 років,відмовився їсти,то ж довелося віддати його котику на вулиці.
Щодо якості не знаю,але мій кіт дуже вибагливий в їжі,і думаю не їв він цей корм через його вибаглевість,бо це вже не перший раз таке.- Достоинства:
- Має нормальний запах,не смердить,склад не поганий.
- Недостатки:
- Для котів у віці,то завеликі шматочки.
- Дмитро Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 7.5 кг
Коту дуже подобається корм цієї марки. Робили перерву і повертались до попереднього, але не настільки в захваті був. Тому повернулись назад до Oasy.
- Достоинства:
- Коту дуже подобається
- Недостатки:
- немає
- Представник постачальника
Дякуємо що обрали наш корм.
Отзывы про товар продавца AFP
Отзывы про товар у других продавцов
