- ОлексійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость батареи: 20000. Цвет: Серый
Брав ще в кінці квітня по акції, як на акційну ціну вважаю непогана річ, але повна ціна дивуе. Тож далі тільки відносно акційної ціни.
+Ноут Т590 заряджає без питань. Мені здается емність повербанка і рідної батареї десь по факту один до одного, тобто робочий час фактично подвоюєтся, якщо не забути переставити режим використання батареї хоча б на середній, (бо на зарядці я зазвичай ставлю максимальна продуктивність).
Тепер про недоліки (моя особиста думка)
-Повербанк гріется..., ні не так. Він капець як гріется. Навіть за умови, що вже відпрацьована звичка що якщо я розумію, що треба буде повербанк то я його підключаю одразу до зарядженного ноута щоб він використовуючи фірмову технологію в ноуті вмикався для підзарядки а потім вимикався (в мене налаштовано що заряджается при розряді батареї до 70%) але він всеодно капець як гріется, його рукми не візьмеш.
+Заряджае одночасно телефон (тестував розе'м тайп с для телефона і штатний кабель для ноутбука ), але при підключенні споживачів смикается режим зарядки і екран ноутбука моргае. Але це стандартна "фіча" якщо виробник не заморочився і не зробив окремі контури зарядки на кожний розєм.
+- Не зрозуміло нащо такий повербанк, який заточений під зарядку ноутів люди намагаются використовувати для живлення роутера, для цього є спеціалізовані рішення вдвічі дешевше.
+- Це не мінус в прямому сенсі, але хотілося б трохи довший кабель (рідний) щоб заряджаючи стандартну 15" модель покласти пб справа (мені так зручно бо справа у мене є обдув ноута і мене в спеку)))- Достоинства:
- Виконуе свої функції з зарядки ноутбука, можна одночасно заряджати ноутбук і телефон
- Недостатки:
- Гріется дуже. Хотілося б незалежні порти зарядки. Трохи довший рідний кабель
- Олег М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость батареи: 20000. Цвет: Серый
Теж не підійшов під живлення для роутера. При підключенні через адаптер 12в пищить і usb штекер на адаптері і сам повербанк дуже гріються, прям ДУЖЕ. Сама банка добротна і заряджає ноут через перехідник.
- Достоинства:
- Якісна
- Недостатки:
- Не підходить під живлення роутера.
- Микола Я***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость батареи: 20000. Цвет: Серый
Гарний, якісний, брав по суттєвій знижці, то в принципі задоволений, на телефони дає 1.5а заряду, а ноутбук lenovo p51 не заряджає
- Достоинства:
- Стильний
- Володимир Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость батареи: 20000. Цвет: Серый
Приїхала банка розрядженою в 0%, навіть індикатор не світився.
Підключив до зарядного пристрою - індикатор хаотично показує то 1, то 2, то навіть всі три світлодіоди.
Вже кілька годин заряджається - спершу грівся і зарядний пристрій на 65Вт і сама банка, але зараз вже не гріються обидва.
Якщо відключити від зарядного, то індикатор показує лише один світлодіод.
Підкажіть, будь ласка, краще одразу звертатись у сервісний центр чи це нормальна поведінка для першого заряджання?
Дивує, що приїхав вже розрядженим в нуль- Достоинства:
- Якісно зібраний корпус
- Недостатки:
- Схоже, що не працює
- ОлександрОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость батареи: 20000. Цвет: Серый
Чудовий фірмовий павербанк
- Достоинства:
- Ноутбук швидко заряджає, має невід'ємний кабель, нормальні габарити на свою ємність
- Недостатки:
- Як на мене - зависока ціна, яка була до знижки
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук та довіру.
- Андрій П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость батареи: 20000. Цвет: Серый
Заряджає швидко і сам умб заряджається швидко, 33 ватна зарядка зарядила умб за 2:30 годин я вже мовчу за потужні зарядні пристрої!!! Ноут теж заряджається на відмінно!!! Дякую Леново і Розетці теж дякую за скидку!!!
- Достоинства:
- Все!!!
- Недостатки:
- Нема
Представник брендуДякуємо за Ваш вибір та відгук.
- Сергей Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость батареи: 20000. Цвет: Серый
Супер, можно заряжать ноутбук, мобильный, и все то что заряжает обычный павер банк
- Достоинства:
- Зарядка ноутбука
- Недостатки:
- Не нашел
Представник брендуДякуємо за Ваш вибір та відгук.
- Олександр Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость батареи: 20000. Цвет: Серый
Прочитав відгуки на іншому сайті, де користувачі не знайшли різницю між цим павербанком та моделями з яскравими дісплеями, дорожчими щонайменше в три рази. Придбав для себе. Зарядив повільно непотужною зарядкою, а потім підключив комплектним кабелем до Lenovo Yoga 7. В режимі сну ноут зарядився з 10% до 90%. Це вражає))) Мабуть найкраще придбання за ці гроші.
- Достоинства:
- Ціна/якість
- Недостатки:
- Не виявлено
Представник брендуДякуємо за Ваш вибір та відгук.
- АндрійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость батареи: 20000. Цвет: Серый
Довго цей повербанк в моєму вішлисті, але ціна була неадекватно висока. Тому придбав тільки зараз, меншої ціни схоже вже не буде. Дата виробництва 2022/06. Очікувано був повністю розряджений, але швидко зарядився 65w зарядкою і працює, хоча на ноуті ще не тестив.
Представник брендуДякуємо за Ваш вибір та відгук.
- Олександр
Питання до Леново і Андрія. якщо павер банк довго був повністю розрядженим, який вплив на "здоров'я" аккумулятора?
- Вячеслав П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость батареи: 20000. Цвет: Серый
Купував виключно для зарядки Lenovo ThinkPad E15, працює чудово, без нарікань, комп'ютер заряджає швидко. При використанні блоку 65 Ват - доволі швидко заряджається. Стильна і зручна батарея для віддаленої роботи. Єдине що розчарувало - відсутній будь-який комплектний кабель, але можна використати інший підходящий.
- Достоинства:
- Швидко заряджає, Компактний, Якісне виконання
- Недостатки:
- В комплекті немає кабеля для зарядки
Представник брендуДякуємо за Ваш вибір та відгук. В цьому девайсі є кабель USB-C котрий схований в сам павербанк.
- Виктор П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость батареи: 20000. Цвет: Серый
Внешне качество хорошее,упаковка тоже.
- Достоинства:
- Емкость, как не странно, заявленная.
- Недостатки:
- Заряжался 14 часов, быстрой зарядки нет. Использовал 18W зарядное устройство. Зарядка от встроенного кабеля Tape C не работала. В характеристиках указано время зарядки 3 часа!!! 20000 за 3часа.....
Представник брендуДякуємо за Ваш вибір та відгук. Для зарядки за 3 години потрібно використовувати блок зарядки на 65W.
- Віталій П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость батареи: 20000. Цвет: Серый
Не включается режим 65 Вт при зарядке redmi note 11 pro.
Для чего и покупал его..- Недостатки:
- Не включается режим 65 Вт при зарядке redmi note 11 pro
- Андрій
Xiaomi и Huawei не поддерживают протоколы зарядки Power Delivery. Это протоколы ноутбуков, некоторых телефонов и пауербанков для них.
Пауербанки для телефонов Xiaomi и Huawei в описании четко указывают модели и их протоколы, а также максимальные мощности. - Миша М***
Он, по-моему 65 ватт даёт только до 80%
- Владислав Я***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость батареи: 20000. Цвет: Серый
Перевірив десь 6-7 павер банок ,всі виробники заявляли Power Delivery,і ні один не заряджав мій Legion Slim 5.Так ноут специфічний і очікувати що його заряджатиме будь що не приходилось ,але це павер його заряджає що правда в режимі сну ,але і це хоч якось підвищує автономність девайсу .Тому рекомендую.
- Достоинства:
- Доволі швидко заряджається , стильний, компактний.
- Недостатки:
- Не знаю
- Павло П***
Legion і загалом Леново заряджає будь-що з виходом 100 ват, а не оця пародія. За 5к можна взяти на 140 ват і 25000
- Олександр
у налаштувння віндойс - аккумулятор і живлення - виберіть найвищу енергоефективність.
тоді має стабільно заряджати. я собі югрін 145ватт взяв... 90 ватт годин. 145 звісно не працює з легіоном, павер також не видає 140 і 100. але працює інший вихід на 65ватт. по ідеї має 100 ватт працювати, якщо в 1ин із 2ох інших виходів втикнути щось. але ще не перевіряв.
переплатив 3800 грн за 65 ватний павербанк по суті на 25к по суті. трохи товщий, стильний, і на 100 грам важчий за цей. думаю, візьму леново додатково, він трохи тонший і легший. на ігпу можна 12-15 годин пропрацювати. сподіваюся павербанк в них не лежить повністью розряджений тривалий час...
