- Павло П***Отзыв от покупателя. Продавец: Glorias
Норм
- Галина Ж***Отзыв от покупателя. Продавец: Glorias
Дзеркало, як у кімнаті " сміху". Посміялися, але користуватися таким важко...клеїтися теж не дуже хоче до поверхні. Краще купувати нормальне
- Лилия А***Отзыв от покупателя. Продавец: Glorias
Не купуйте цю фігню,краще нормальне дзеркало купіть.
- Оксана Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Glorias
Дякую, судові дзеркала
